با سلام و ضمن عرض پوزش و تشکر از صبوری مشتریان گرامی به اطلاع می رساند به دلیل ترافیک و شلوغی پایان سال کلیه سفارشات با تاخیر ارسال خواهند شد.
با تبریک فرارسیدن سال نو سفارشاتی که قبل از تاریخ 20 اسفند ثبت می شوند در اولویت خواهند بود در غیر اینصورت ارسال این سفارشات به بعد ایام نوروز موکول خواهد شد.

دکوراسیون اتاق خواب، همواره یکی از دغدغه های افراد خاص پسند بوده است. در حال حاضر، روش های مختلفی برای بهره مندی از زیباترین دکوراسیون های اتاق خواب و مدرن وجود دارند. اما شاید برخی از ما توجهی به این روش های ساده نداشته باشیم و برای اینکه اتاق خواب خود را مدرن جلوه دهیم، اقدام به خرید وسایل دکوری گران قیمت کنیم. استفاده صحیح از وسایل ساده اتاق خواب مانند آباژور، چراغ خواب، تلفن سلطنتی و ... باعث ایجاد یک فضای مدرن در اتاق خواب شما می شود.

در ادامه این مقاله قصد داریم نکات کلیدی را به شما توضیح دهیم که باعث می شوند دکوراسیون اتاق خواب شما مدرن به نظر برسد.

نکات کلیدی برای داشتن اتاق خواب مدرن


نکات کلیدی برای داشتن اتاق خواب مدرن

اتاق خواب مدرن، یک زیبایی منحصر به فردی را به منزل شما می دهد. دکوراسیون داخلی مدرن، بر پایه سادگی و در عین حال جذابیت به وجود آمده است. به همین خاطر، برای اینکه دکوراسیون اتاق خواب خود را مدرن و زیبا جلوه دهید، باید به سادگی اتاق خواب خود توجه داشته باشید. استفاده از وسایل مختلف برای مدرن کردن اتاق خواب اصلا کار بدی نیست. اما اولا اینکه نباید در استفاده از این وسایل زیاده روی کنید و اتاق خود را شلوغ جلوه دهید! دوما اینکه باید با نحوه چیدمان وسایل دکوراتیو مانند آباژور، چراغ خواب و ... آشنایی داشته باشید.

 روش های داشتن اتاق خواب مدرن

استفاده از وسایل دکوراتیو برای مدرن کردن اتاق خواب

وسایل دکوراتیو می توانند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی یک اتاق خواب مدرن داشته باشند. به همین خاطر استفاده از آن ها در اتاق خواب، خالی از لطف نیست. وسایل دکوراتیو مختلفی وجود دارند که می توانند برای مدرن کردن اتاق خواب شما مورد استفاده قرار گیرند.

به طور مثال، رادیو، تلفن سلطنتی، ساعت دیواری و ساعت رومیزی از جمله وسایل دکوراتیوی هستند که برای اتاق خواب و دکوراسیون آن استفاده می شوند. در ادامه نحوه چیدمان این وسایل دکوراتیو در اتاق خواب را ذکر می کنیم.

 • تلفن سلطنتی

  تلفن سلطنتی به غیر از اینکه زیبایی خاصی به اتاق خواب شما می دهد، می توانید یک ظاهر کلاسیک نیز به اتاق خواب شما بدهد. بهتر است که تلفن سلطنتی در کنار آباژور و چراغ خواب و روی میز عسلی کنار تخت قرار داده شود.
 • ساعت دیواری

  برای داشتن دکوراسیون مدرن، باید از ساعت های دیواری خاص و مدرن استفاده کنید. ساعت های دیواری که سایز بزرگی دارند و ساده هستند، بهترین گزینه برای اتاق خواب مدرن محسوب می شوند. ساعت دیواری می تواند در کنار تخت، روبروی تخت و در وسط ارتفاع دیوار قرار بگیرد.
 • ساعت رومیزی

  اول اینکه باید به شما توضیح دهیم که استفاده همزمان از ساعت رومیزی و ساعت دیواری برای دکوراسیون اتاق خواب توصیه نمی شود. اگر فضای دیوار شما برای قرار دادن یک ساعت دیواری مدرن کافی نیست، می توانید از ساعت رومیزی استفاده کنید. ساعت رومیزی بهتر است که در زیر چراغ خواب قرار گیرد تا در صورت نیاز، بتوان در طول شب به راحتی ساعت را مشاهده کرد.
 • رادیو

  رادیو یکی از لوکس ترین وسایلی است که برای دکوراسیون اتاق خواب استفاده می شود. اگر به فضاهای سنتی علاقه مند هستید، می توانید از رادیوهای قدیمی استفاده کنید. بهتر است که رادیو در دکور اتاق خواب و یا روی میز مطالعه اتاق خواب قرار داده شود.

چراغ خواب و آباژور و تاثیر آن ها در مدرن بودن اتاق خواب


استفاده از چراغ خواب و آباژور و تاثیر آن ها در مدرن بودن اتاق خواب

یکی از بهترین ابزارها برای دکوراسیون داخلی مدرن اتاق خواب، آباژور است. آباژور در طرح ها و رنگ های متنوعی طراحی و ساخته می شود و افراد می توانند بر اساس سلیقه و سبک دکوراسیون اتاق خواب خود، یکی از انواع آباژورها را انتخاب کنند.

چراغ خواب یا آباژور باید در کنار تختخواب قرار گیرند. بهتر است که آباژور را روی میز عسلی کنار تخت قرار دهید. همچنین، با توجه به نحوه چیدمان دیگر وسایل اتاق خواب، می توانید یک فضای زیبا در اتاق خواب خودتان با کمک این وسایل و نور چراغ خواب ایجاد کنید.

استفاده از رنگ های متنوع برای اتاق خواب مدرن، ممنوع

همانطور که اشاره کردیم، اتاق خواب مدرن باید دارای سادگی و زیبایی باشد. به همین خاطر، بهتر است که از یک الی دو رنگ ساده مانند سرمه ای، سفید، مشکی، قهوه ای، طوسی و ... در کنار هم برای دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنید. استفاده از چند رنگ متنوع، باعث می شود که دکوراسیون اتاق خواب شما شلوغ و غیر ساده به نظر برسد.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم چند نکته کلیدی ساده برای داشتن اتاق خواب مدرن را برای شما توضیح دهیم. استفاده از وسایل مختلف مانند چراغ خواب، رادیو، آباژور و ... در اتاق خواب، جلوه خاصی به اتاق خواب می دهد. به همین خاطر، شما می توانید برای خرید چراغ خواب های زیبا به فروشگاه میعاد تایم مراجعه کنید. انواع آباژورهای زیبا و مدرن در این فروشگاه به فروش می روند.