انواع آباژور و چراغ خواب

آباژور رومیزی چوبی برند والتر مدل EB6017

2,015,000 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت مدل 702

1,495,000 تومان

آباژور اورانوس بزرگ برند گلدن گیفت کد 115

1,527,000 تومان

آباژور آرامیس بزرگ برند گلدن گیفت کد 119

1,625,000 تومان

آباژور طرح گردسوز راشین مدل 706

1,935,000 تومان

آباژور طرح گردسوز سروناز مدل 705

1,650,000 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 703

1,859,000 تومان

آباژور رومیزی آسوریک مدل R0007

780,000 تومان

آباژور ایستاده چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 517

2,665,000 تومان

آباژور بزرگ گلدن گیفت مدل 122

1,530,000 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 711

1,715,000 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت مدل 220

1,025,000 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 710

1,895,000 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 704

1,580,000 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 707

1,395,000 تومان

آباژور ایستاده چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 521

2,570,000 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت مدل 221

1,325,000 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت مدل 125

1,155,000 تومان

آباژور ایستاده چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 524

2,730,000 تومان

آباژور رومیزی لوتوس، چراغ خواب مدرن از جنس پلی‌رزین | مدل 9010 مشکی

1,287,000 تومان

چراغ خواب ها یکی از وسایل مهمی هستند که هم می توانند کارایی زیادی در اتاق خواب داشته باشند و هم زیبایی منحصر به فردی به اتاق خواب بدهند. به همین خاطر، بسیاری از افراد علاقه مند به خرید آباژورهای خاص و زیبا برای قرار دادن در اتاق خواب خودشان می باشند.

با توجه به تنوع بسیار زیادی که برای چراغ خواب های موجود در بازار، توصیه می شود که افراد قبل از خرید هر نوع چراغ خواب، مدل های مختلف چراغ خواب را بررسی کنند.

خرید انواع آباژور و چراغ خواب از میعاد تایم


خرید انواع چراغ خواب برای دکوراسیون اتاق خواب

چراغ خواب یکی از ابزارهای مورد نیاز برای دکوراسیون اتاق خواب محسوب می شود که می تواند در کنار تختخواب مورد استفاده قرار گیرد. خرید چراغ خواب برای زیباتر کردن دکوراسیون اتاق خواب، به تمامی افرادی که در طول شب به تاریکی عادت ندارند، توصیه می شود.

در حال حاضر، رقابت بسیار زیادی برای تولید چراغ خواب های زیبا با طرح های متنوع، در کشور ایران وجود دارد. حتی برندهای خارجی نیز برای پیروز شدن در این رقابت، اقدام به تولید چراغ خواب خاص با طرح پایه شیک و نوع چراغ زیبا کرده اند.

به همین خاطر، توصیه می شود که قبل از خرید هر نوع چراغ خواب، ابتدا انواع مدل های چراغ خواب را بررسی کنید. در نهایت می توانید بسته به نوع دکوراسیون اتاق خواب خودتان، یکی از انواع چراغ های خواب را خریداری کنید.آباژورها برای دکوراسیون مدرن مناسب هستند یا کلاسیک؟

آباژورها که نوعی از چراغ خواب ها محسوب می شوند، می توانند هم برای دکوراسیون مدرن و هم برای دکوراسیون کلاسیک مورد استفاده قرار گیرند. در حال حاضر، برندهای تولید کننده آباژور در سطح جهان، اقدام به ارائه انواع مدل های چراغ خواب کرده اند. زیرا بسیاری از مردم علاقه مند به دکوراسیون داخلی مدرن و برخی از مردم علاقه مند به دکوراسیون داخلی کلاسیک می باشند.

بنابراین، امکان استفاده از آباژور برای دکوراسیون اتاق خواب مدرن و کلاسیک وجود دارد. افرادی که علاقه مند هستند دکوراسیون اتاق خواب خود را به صورت مدرن جلوه دهند، می توانند از چراغ خواب های ساده تر کمک بگیرند.

اما در صورتی که قصد دارید دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما، به سبک کلاسیک باشد، می توانید آباژورهای شیک تر و کلاسیک تر را انتخاب کنید. آباژورهای ایستاده گزینه بسیار خوبی برای دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک محسوب می شوند.

خرید انواع چراغ خواب برای دکوراسیون اتاق خواب

خرید انواع آباژور ایستاده و رومیزی

آباژورهای موجود در بازار، به دو دسته ایستاده و رومیزی به فروش می روند. بدیهی است که مدل چراغ خواب ایستاده، دارای ارتفاع بلندتری بوده و می تواند به راحتی در کنار تختخواب استفاده شود. اما آباژورهای رومیزی باید بر روی میز کنار تخت استفاده شوند.

خرید آباژور رومیزی به افرادی که دارای میز کنار تختخواب می باشند، توصیه می شود. در صورتی که فضای اتاق خواب شما مدرن است و از طرفی مکان کافی برای قرار دادن چراغ خواب ایستاده ندارید، بهتر است که اقدام به خرید چراغ خواب رومیزی کنید.

اما در صورتی که به فضاهای کلاسیک علاقه بیشتری دارید، توصیه می کنیم که اقدام به خرید آباژور ایستاده کنید. آباژورهای ایستاده که با رنگ های قهوه ای و تیره به تولید می رسند، می توانند زیبایی منحصر به فردی به اتاق خواب شما بدهند.

خرید انواع وسایل دکوراتیو

قیمت انواع چراغ های خواب

با توجه به اینکه در اکثر چراغ خواب ها، چوب به کار می روند، قیمت چراغ خواب نیز پایین نیست. البته قیمت چراغ خواب به عوامل مختلفی مانند نوع چراغ خواب، مدل آن، کیفیت آن و ... بستگی دارد. در صورتی که آباژور به صورت ایستاده به تولید رسیده باشد، احتمالا دارای قیمت گران تری نیز هست.

آباژورهای رومیزی به دلیل اینکه سایز کوچک تری دارند، قیمت مناسب تری نیز دارند. بنابراین، قیمت چراغ خواب و آباژور به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان به طور دقیق قیمت این وسایل دکوراتیو را مشخص کرد.

میعاد تایم؛ فروشگاهی برای خرید انواع وسایل دکوراتیو

میعاد تایم به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های فروش انواع چراغ خواب، امکان خرید چراغ خواب های برند را با قیمت مناسب فراهم کرده است. در این فروشگاه دیگر وسایل دکوراتیو مانند رادیو، ساعت و ... نیز به فروش می روند. پس شما می توانید با خرید این وسایل، دکوراسیون اتاق خواب و خانه خود را تکمیل و زیباتر کنید.

در صورتی که قصد خرید انواع چراغ خواب کوچک و بزرگ را دارید، می توانید به راحتی و بدون دغدغه زمان و مکان، مدل های مختلف آباژورهای میعاد تایم را بررسی کنید. در صورتی که یک مدل چراغ خواب چشم شما را گرفت، می توانید با چند کلیک ساده آن را خریداری کنید.

جمع بندی

چراغ خواب به عنوان یک وسیله دکوراتیو، می تواند زیبایی منحصر به فردی به منزل و اتاق خواب شما بدهد. به همین خاطر، انتخاب چراغ خواب باید با توجه به نوع دکوراسیون اتاق خواب، انجام گیرد. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید آباژور رومیزی دارید حتما آن را با یک میز کنار سالنی زیبا ست کنید تا جلوه خاص و زیبایی به دکور شما بدهد. در فروشگاه میعاد تایم، مطابق با همه سلیقه ها امکان خرید انواع آباژور با قیمت های بسیار مناسب و رقابتی وجود دارد.