انواع آباژور و چراغ خواب

آباژور رومیزی چوبی دست ساز، آباژور نئونی ساخته شده با چوب روس مدل 155

2,470,000 تومان2,600,000

چراغ خواب و آباژور رومیزی چوبی طرح گردسوز با چوب راش گرجستان مناسب اتاق خواب و سالن پذیرایی مدل 3003

2,745,500 تومان2,890,000

آباژور و چراغ خواب ایستاده والتر، آباژور کلاسیک و طرح قدیمی طرح گردسوز با چوب راش گرجستان و کیفیت عالی | کد 3007

5,092,000 تومان5,360,000

آباژور و چراغ خواب والتر مدل 1004، آباژور با متریال چوب و فلز فوق العاده با کیفیت، طرح زیبا شید با جنس بلوری

2,030,000 تومان

چراغ خواب رومیزی فلزی، آباژور از جنس فلز با رنگ ثابت سایز 40 رنگ طوسی

750,000 تومان

چراغ خواب رومیزی کد 1484، چراغ خواب زینتی، آباژور از جنس سفال دست ساز و پتینه شده مناسب نورپردازی داخلی رنگ طوسی

2,550,000 تومان

چراغ خواب رومیزی فلزی، آباژور از جنس فلز با رنگ ثابت سایز 40 رنگ قهوه ای

750,000 تومان

آباژور رومیزی ژاکلین مدل 818، آباژور رومیزی با پایه چوبی و متریال چوب روس، فوق العاده با کیفیت و سایز 15x25 سانتی متر و ارتفاع 50 سانت

1,185,000 تومان

آباژور خلاقانه چوبی مدل پینو، آباژور تزیینی و دکوری با طراحی خلاقانه یک آدمک چوبی، مناسب کتابخوانی، یک ساعت ظریف در بدنه آباژور

850,000 تومان

آباژور رومیزی چوبی، آباژور طرح گردسوز با چوب راش گرجستان مدل EB6017جزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور رومیزی چوبی، آباژور طرح گردسوز با چوب راش گرجستان مدل EB6017

2,630,000 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 703 جزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 703

2,949,750 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت مدل 702جزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور چوبی گلدن گیفت مدل 702

2,396,250 تومان

آباژور رومیزی لوتوس، چراغ خواب مدرن از جنس پلی‌رزین | مدل 9010 مشکیجزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور رومیزی لوتوس، چراغ خواب مدرن از جنس پلی‌رزین | مدل 9010 مشکی

1,662,100 تومان

آباژور ایستاده چوبی طرح گردسوز مدل 517 جزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور ایستاده چوبی طرح گردسوز مدل 517

4,212,000 تومان

آباژور آرامیس بزرگ برند گلدن گیفت کد 119جزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور آرامیس بزرگ برند گلدن گیفت کد 119

2,673,000 تومان

آباژور طرح گردسوز راشین مدل 706جزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور طرح گردسوز راشین مدل 706

3,071,250 تومان

آباژور ایستاده چوبی طرح گردسوز مدل 521 جزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور ایستاده چوبی طرح گردسوز مدل 521

4,083,750 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 711 جزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 711

2,159,100 تومان

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 707 جزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور چوبی گلدن گیفت طرح گردسوز مدل 707

2,227,500 تومان

آباژور ایستاده چوبی طرح گردسوز مدل 524 جزئیات بیشتر
تامین کالا

آباژور ایستاده چوبی طرح گردسوز مدل 524

4,293,000 تومان

چراغ خواب ها یکی از وسایل مهمی هستند که هم می توانند کارایی زیادی در اتاق خواب داشته باشند و هم زیبایی منحصر به فردی به اتاق خواب بدهند. به همین خاطر، بسیاری از افراد علاقه مند به خرید آباژورهای خاص و زیبا برای قرار دادن در اتاق خواب خودشان می باشند.

با توجه به تنوع بسیار زیادی که برای چراغ خواب های موجود در بازار، توصیه می شود که افراد قبل از خرید هر نوع چراغ خواب، مدل های مختلف چراغ خواب را بررسی کنند. میعاد تایم در این بخش هم برای شما  مجموعه ای از چراغ خواب و آباژور های فوق العاده ای را موجود کرده است که می‌توانید انتخاب کنید.

آباژور چیست

آباژور هم وسیله ای زیبا است که برای انعکاس نور از یک لامپ و با پوشاندن آن با یک شید استفاده مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین یک وسیله دکوری محسوب میشود. مواد متعددی وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد آباژور استفاده کرد، از جمله کاغذ، شیشه و پارچه.

آنها اغلب شکل استوانه ای یا مخروطی دارند. علاوه بر هدف نورپردازی قابل مشاهده منطقه، آباژورها معمولاً بر جنبه های زیبایی شناختی خود تمرکز زیادی دارند. علاوه بر این، شید برای ایجاد سایه و جلوگیری از تابش مستقیم نور به چشم افراد در آباژور استفاده شده است. برای انعکاس هر چه بیشتر نور در بالا و پایین سایه، برخی از این کلاهک ها گاهی اوقات با روکش مات، معمولاً سفید یا طلایی، طراحی می‌شوند.

منبع نور (لامپ) و سایه یا کلاهک و همچنین پایه سه جزء اصلی یک آباژور هستند. این وسیله دو هدف کلی دارد: اول اینکه ممکن است محل را به طور محسوس و با نور ملایمش روشن کند و دوم اینکه می تواند به عنوان یک قطعه تزئینی در طراحی داخلی استفاده شود. آباژورها برای هر فعالیتی که نیاز به نور غیرمستقیم دارد، از جمله مطالعه و استراحت، گزینه ای فوق العاده هستند. توانایی افراد برای خواب بهتر به ویژه تحت تأثیر حس آرامش بخشی است که آباژور ها منتشر می کند.


خرید انواع آباژور و چراغ خواب از میعاد تایم


خرید انواع چراغ خواب برای دکوراسیون اتاق خواب

چراغ خواب یکی از ابزارهای مورد نیاز برای دکوراسیون اتاق خواب محسوب می شود که می تواند در کنار تختخواب مورد استفاده قرار گیرد. خرید چراغ خواب برای زیباتر کردن دکوراسیون اتاق خواب، به تمامی افرادی که در طول شب به تاریکی عادت ندارند، توصیه می شود.

در حال حاضر، رقابت بسیار زیادی برای تولید چراغ خواب های زیبا با طرح های متنوع، در کشور ایران وجود دارد. حتی برندهای خارجی نیز برای پیروز شدن در این رقابت، اقدام به تولید چراغ خواب خاص با طرح پایه شیک و نوع چراغ زیبا کرده اند.

به همین خاطر، توصیه می شود که قبل از خرید هر نوع چراغ خواب، ابتدا انواع مدل های چراغ خواب را بررسی کنید. در نهایت می توانید بسته به نوع دکوراسیون اتاق خواب خودتان، یکی از انواع چراغ های خواب را خریداری کنید.آباژورها برای دکوراسیون مدرن مناسب هستند یا کلاسیک؟

آباژورها که نوعی از چراغ خواب ها محسوب می شوند، می توانند هم برای دکوراسیون مدرن و هم برای دکوراسیون کلاسیک مورد استفاده قرار گیرند. در حال حاضر، برندهای تولید کننده آباژور در سطح جهان، اقدام به ارائه انواع مدل های چراغ خواب کرده اند. زیرا بسیاری از مردم علاقه مند به دکوراسیون داخلی مدرن و برخی از مردم علاقه مند به دکوراسیون داخلی کلاسیک می باشند.

بنابراین، امکان استفاده از آباژور برای دکوراسیون اتاق خواب مدرن و کلاسیک وجود دارد. افرادی که علاقه مند هستند دکوراسیون اتاق خواب خود را به صورت مدرن جلوه دهند، می توانند از چراغ خواب های ساده تر کمک بگیرند.

اما در صورتی که قصد دارید دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما، به سبک کلاسیک باشد، می توانید آباژورهای شیک تر و کلاسیک تر را انتخاب کنید. آباژورهای ایستاده گزینه بسیار خوبی برای دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک محسوب می شوند. شکل شید آباژور ها اغلب تعیین کننده این موضوع است که در چه مکانی بهتر و زیباتر به نظر می‌رسند و قابل استفاده هستند. فضای داخلی مدرن و فضاهای اداری برای شید های مربعی مناسب هستند. با این حال، اگر می‌خواهید به سبک کلاسیک و سنتی دکوراسیون خود را شکل دهید، شید امپراطور می‌تواند بهترین گزینه برای این سبک دکوراسیون باشد. اگر سبک مد روز و امروزی می خواهید، شیدهای درام انتخاب فوق العاده ای برای این طرح هستند. شیدهای مستطیلی برای لامپ های باریک عالی هستند. برای نورپردازی در حمام ها و راهروها، سایه های بیضی و مخروطی اغلب مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین این سبک آباژور با شید های بیضی و مخروطی برای اتاق خواب ایده آل هستند.

خرید انواع چراغ خواب برای دکوراسیون اتاق خواب

خرید انواع آباژور ایستاده و رومیزی

آباژورهای موجود در بازار، به دو دسته ایستاده و رومیزی به فروش می روند. بدیهی است که مدل چراغ خواب ایستاده، دارای ارتفاع بلندتری بوده و می تواند به راحتی در کنار تختخواب استفاده شود. اما آباژورهای رومیزی باید بر روی میز کنار تخت استفاده شوند.

خرید آباژور رومیزی به افرادی که دارای میز کنار تختخواب می باشند، توصیه می شود. در صورتی که فضای اتاق خواب شما مدرن است و از طرفی مکان کافی برای قرار دادن چراغ خواب ایستاده ندارید، بهتر است که اقدام به خرید چراغ خواب رومیزی کنید.

اما در صورتی که به فضاهای کلاسیک علاقه بیشتری دارید، توصیه می کنیم که اقدام به خرید آباژور ایستاده کنید. آباژورهای ایستاده که با رنگ های قهوه ای و تیره به تولید می رسند، می توانند زیبایی منحصر به فردی به اتاق خواب شما بدهند.

به غیر از محل کار، خانه همان فضا آرامش بخشی است که اکثریت بیشتر تایم و اوقات خود را در این مکان سپری می‌کنند. فضا منزل دارای اتاق های متنوعی از جمله اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه و سایر قسمت‌ها می باشد. محل آباژور مهم نیست و می‌توان این وسیله را در هر مکانی قرار داد و استفاده کرد. ولی قصد شما از انتخاب یک آباژور علاوه بر نورپردازی ملایمش، زیباتر کردن فضا است؛ همین امر سبب می‌شود که شما بهترین مکان را بنا بر سلیقه خود برای این وسیله انتخاب کنید.

بسیاری از صاحبان خانه اغلب متوجه نمی شوند که یک آباژور خوب چقدر در زیبایی یک فضا می‌تواند اثر بخش باشد. اگر می خواهید پس از تحمل فعالیت های سخت روز و بازگشت به خانه استراحت کنید و احساس راحتی کنید، به یک آباژور زیبا و مناسب نیاز دارید. بهترین آباژورها می‌توانند اتاق را روشن نگه دارند و در عین حال مقدار مناسبی از نور را منعکس می‌کنند تا بیش از حد خیره کننده و تحریک‌کننده نباشند.

خرید انواع وسایل دکوراتیو

مزایا استفاده از آباژورها

در حال حاضر هیچ اشکال و معایبی برای آباژورها وجود ندارد، اما برخی از مزایای آباژورها که یک وسیله تزیینی و دکوری محسوب می‌شوند، به شرح زیر است:

مقرون به صرفه بودن: تهیه یک آباژور مناسب با هر میزان نقدینگی می‌تواند کاری راحت باشد و مصرف برق کم یکی از مزایای کلیدی استفاده از آباژورها است، همین امر می‌تواند دلیلی بر مقرون به صرفه بودن یا اقتصادی بودن این سری محصولات شود. این به طور مستقیم بر کاهشهزینه قبض هم تأثیر می گذارد. به بیان دیگر، نور یک آباژور برای یک فعالیت ساده مانند مطالعه به جای نیاز به روشن کردن کل اتاق کافی است.

سلامت چشم: تاثیر مثبت تابش نور سالم بر بینایی یکی دیگر از مزایای استفاده از آباژور است. نور ساطع شده از آباژورها غیرمستقیم است، برخلاف نورهای مستقیم که به دلیل تابش خود باعث آسیب دیدگی بینایی می شوند.

قیمت انواع چراغ های خواب

قیمت انواع چراغ های خواب

با توجه به اینکه در اکثر چراغ خواب ها، چوب به کار می روند، قیمت چراغ خواب نیز پایین نیست. البته قیمت چراغ خواب به عوامل مختلفی مانند نوع چراغ خواب، مدل آن، کیفیت آن و ... بستگی دارد. در صورتی که آباژور به صورت ایستاده به تولید رسیده باشد، احتمالا دارای قیمت گران تری نیز هست.

آباژورهای رومیزی به دلیل اینکه سایز کوچک تری دارند، قیمت مناسب تری نیز دارند. بنابراین، قیمت چراغ خواب و آباژور به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان به طور دقیق قیمت این وسایل دکوراتیو را مشخص کرد.

میعاد تایم؛ فروشگاهی برای خرید انواع وسایل دکوراتیو

میعاد تایم به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های فروش انواع چراغ خواب، امکان خرید چراغ خواب های برند را با قیمت مناسب فراهم کرده است. در این فروشگاه دیگر وسایل دکوراتیو مانند رادیو، ساعت و ... نیز به فروش می روند. پس شما می توانید با خرید این وسایل، دکوراسیون اتاق خواب و خانه خود را تکمیل و زیباتر کنید.

در صورتی که قصد خرید انواع چراغ خواب کوچک و بزرگ را دارید، می توانید به راحتی و بدون دغدغه زمان و مکان، مدل های مختلف آباژورهای میعاد تایم را بررسی کنید. در صورتی که یک مدل چراغ خواب چشم شما را گرفت، می توانید با چند کلیک ساده آن را خریداری کنید.

جمع بندی

چراغ خواب به عنوان یک وسیله دکوراتیو، می تواند زیبایی منحصر به فردی به منزل و اتاق خواب شما بدهد. به همین خاطر، انتخاب چراغ خواب باید با توجه به نوع دکوراسیون اتاق خواب، انجام گیرد. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید آباژور رومیزی دارید حتما آن را با یک میز کنار سالنی زیبا ست کنید تا جلوه خاص و زیبایی به دکور شما بدهد. در فروشگاه میعاد تایم، مطابق با همه سلیقه ها امکان خرید انواع آباژور با قیمت های بسیار مناسب و رقابتی وجود دارد.