گرامافون

گرامافون ایستاده والتر فول، پخش‌کننده با صدای استریو CD، DVD، نوارکاست، صفحات کوچک و بزرگ، بلوتوث، فلش رادیو AM/FM| شیپوربزرگ طلایی از جنس پلیمر| گرامافون مبله مناسب اتاق‌نشیمن|کد 2512 قهوه‌ای

18,255,900 تومان19,630,000

گرامافون ایستاده والتر فول، گرامافون دکوری سبک قدیمی و نوستالژی | پخش‌کننده سی‌دی، دی‌وی‌دی، نوارکاست، صفحات کوچک و بزرگ، بلوتوث، فلش رادیو AM/FM| شیپور بزرگ طلایی از جنس پلیمر| کد 2501 قهوه‌ای

18,255,900 تومان19,630,000

گرامافون ایستاده والتر مدل 2511 فول، پخش موزیک از طریق اتصال بلوتوث، صفحه LED، پخش صفحه با سه سرعت و دور ضبط شده

18,255,900 تومان19,630,000

گرامافون مبله والتر | مدل 2501C | رنگ کرم طلایی

18,376,800 تومان19,760,000

گرامافون مبله والتر فول مدل 3512 شیپور فلز

18,800,000 تومان20,215,000

گرامافون ایستاده آنتیک پنج کاره مدل 2218

11,796,700 تومان

گرامافون رومیزی والتر مدل 2040 سفید

9,951,000 تومان10,700,000

گرامافون ایستاده والتر فول مدل 112 وارداتی

14,229,000 تومان15,300,000

گرامافون ایستاده والتر، گرامافون مبله پنج کاره، پخش بلوتوث، فلش و رادیو AM/FM| شیپور بزرگ از جنس فلز| صدای استریو دارای ساب‌ووفر| کد 106

15,354,300 تومان16,510,000

گرامافون رومیزی والتر، گرامافون سبک قدیمی مجهز به رادیو دو موج، فلش خور،بلوتوث، پخش صفحات گرام و کارت حافظه | هدیه‌ای خاص و ارزنده | مدل 2045 قهوه‌ای

9,951,000 تومان10,700,000

گرامافون ایستاده آنتیک فول مدل 2560

18,419,136 تومان20,020,800

گرامافون مبله والتر فول مدل 3512 سفید استخوانی

18,441,900 تومان19,830,000

گرامافون ایستاده والتر plus | پخش کننده استریو رادیو دو موج، گرامافون سه سرعته، بلوتوث، فلش و کارت حافظه| گرامافون مبله رنگ فندقی شیپور بزرگ کلاسیک از جنس پلیمر نشکن | مدل 2504

14,689,400 تومان15,795,000

گرامافون رومیزی والتر، پخش کننده رادیو دو موج، فلش خور، مجهز به بلوتوث، گرامافون سه سرعته و کارت حافظه | گرامافون کلاسیک چوبی دکوری نوستالژی، شیپور پلیمری نشکن | کد 2035 قهوه‌ای

9,951,000 تومان10,700,000

گرامافون ایستاده والتر پنج کاره مدل 2512 شیپور بزرگ

14,689,400 تومان15,795,000

گرامافون ایستاده والتر فول مدل 3511 قهوه ای

18,255,900 تومان19,630,000

گرامافون رومیزی برند لاکچری مدل 062

8,855,000 تومان9,360,000

گرامافون ایستاده والتر پنج‌کاره شیپوربزرگ مدل 2501 قهوه‌ای

14,689,400 تومان15,795,000

گرامافون ایستاده فول والتر، گرامافون ایستاده والتر فول، پخش‌کننده با صدای استریو CD، DVD، نوارکاست، صفحات کوچک و بزرگ، بلوتوث، فلش رادیو AM/FM| شیپوربزرگ پلیمری، مدل 3501

18,255,900 تومان19,630,000

گرامافون ایستاده والتر فول، گرامافون شیپور فلزی با طراحی کلاسیک با قابلیت پخش صفحه با سه سرعت ، دارای خروجی های صدا و تصویر، قابلیت پخش صدا به صورت استریو | مدل 658 قهوه ای

18,860,400 تومان20,280,000

گرامافون ترکیبی از سبک قدیم و جدید در زندگی شما

گرامافون یکی از انواع لوازم لوکس و دکوری کلاسیک  می باشد که در گذشته به عنوان یک دستگاه پخش کننده موسیقی های سنتی که مورد علاقه و استفاده دوستداران موسیقی واقع شده بود. حال در این دوره به دلیل سبک کلاسیک آن بسیاری از مردم جهت زیبایی و ظرافت خاص آن مشتاق این هستند که برای نمای دکور منزل و یا محیط کار خود از دستگاه های گرامافون رومیزی و مبله استفاده کنند. همچنین برخی از این گرامافون ها با سبک مدرن ترکیب و ساختار زیبایی را به ارمغان آورده است تا افرادی که دکوراسیون امروزی تری نیز دارند بتوانند از این دستگاه ها استفاده نمایند.

گرامافون، یکی از با ارزش ترین وسایل موسیقی از نظر زیبایی شناختی، هنوز هم محبوب است. با بازگشت به گذشته و احساس نوستالژیک، گرامافون یکی از محصولاتی است که هم برای گوش دادن به موسیقی و هم برای دکوراسیون مناسب است.

خالق این دستگاه فوق العاده توماس ادیسون بود. البته کاملا مشهود است که گرامافون هایی که امروزه تولید شده کاملا بهتر و با امکانات بیشتری نسبت به گرامافون های ادیسون می باشد ولی باز هم به خاطر ظاهر بسیار زیبا و کلاسیک گرامافون های قدیمی، سازندگان سعی می‌کنند با حفظ همان ظاهر نوستالژی،  امکانات به روز و مدرن تری را به این دستگاه سنتی اضافه کنند.


خرید گرامافون برای چه مکانهایی و چه افرادی مناسب است؟

اگر شما هم مثل سایر اشخاصی هستید که به وسایل آنتیک به شدت اهمیت می‌دهید، مسلما نبود یک گرامافون به شدت در منزل شما حس می شود و یک گرامافون خاص که در این قسمت هم میعاد تایم برای شما انواعش را موجود کرده است، می‌تواند کلکسیون وسایل آنتیک شما را کامل کند. این وسیله چه برای آن دسته از اشخاصی که به وسایل لوکس اهمیت می‌دهند و چه برای آن افرادی که منزل و مکان های وابسته را با وسایل تزیینی زیبا تر می‌کنند، می‌تواند یک انتخاب بسیار عالی و و فوق العاده باشد و نیازشان را برآورده کند.

باید این نکته را اعلام کنیم که گرامافون های امروزی علاوه بر حفظ ظاهر کلاسیک و نوستالژی خود می‌تواند جایگزین یک سیستم پخش حرفه ای باشد و پس باید این وسیله را یک وسیله به شدت زیبا دانست که می تواند جایگزین ضبط صوت و یا حتی سینما خانواده و سایر شود.


انواع گرامافون ها

گرامافون ها امروزه در بازار در انواع مختلفی موجود می باشد که در ادامه بیشتر برای شما توضیحاتی ارائه می‌دهیم که بتوانید به راحتی انتخاب کنید. هر کدام از مدل هایی که در ادامه بررسی می‌کنیم، زیبایی بی‌نظیر و خاص خودش را دارد و بستگی به سلیقه شما دارد که کدام مدل را انتخاب کنید. این وسیله در هر تنوع و شکل و ظاهری می‌تواند به یک گوشه از منزل زیبایی بی‌نظیری اضافه کند.

انواع مدل های گرامافون علاوه بر ظاهر زیبا و طراحی کلاسیک خود از کارایی بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. از جمله امکانات گرامافون ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت پخش صفحــات گـرام در ســه دور 
  • قابلیت پخش از طریـق اتصــال به بلوتوث
  • قابلیت پخـش 2 مــوج رادیــو AM و FM 
  • دارای درگــاه خروجی فلش ممـوری USB
  • قابلیت پخش انـــواع CD, MP3 و DVD
  • پخش نوار کاست و دارای ریمــــوت کنترل
  • دارای ظاهری زیبا و ظرافت منحصربه فرد
  • جنس شیپور از فایبـرگلاس و فلـز آبکاری
  • جنس بدنه از روکش چوب راش با کیفیت
  • قابلیت پخش صدا بصــورت استریــو و ...

گرامافون ها بصورت کلی به دو دسته گرامافون رومیزی و گرامافون مبله (ایستاده) تقسیم می شوند. که می توان آن ها را سایر وسایل منزل از جمله ساعت دیواری ست کرد. دسته اول ابعاد کوچکتری دارند و حجم کمتری از فضا را اشغال می کنند و بیشتر مناسب فضاهای کوچکتر هستند اما دسته دوم ابعاد بزرگتری دارند و در فضاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. کارکرد آن ها نیز با توجه به قیمت گرامافون متفاوت می باشد که در ادامه به اختصار به توضیح هر یک از آنها می پردازیم:

انواع گرامافون های رومیزی

گرامافون های رومیزی:

این گرامافون ها با امکانات مختلف و در مدل های متنوع موجود می باشد که تنوع آن ها نیز در طراحی ظاهری و امکاناتی است که دارند. این دستگاه ها را می توانید روی میز، اپن و یا روی پایه های استاندارد گرامافون که در بازار موجود است قرار دهید. همان طور که در ابتدا نیز اشاره شد،گرامافون های رومیزی یکی از بهترین گزینه ها برای فضاهای کوچک می باشند. کسانی که محدودیت فضا دارند و در عین حال علاقه به وسایل تزیینی و می خواهند به فضای داخلی خود نمای خاص و زیبایی بدهند، گرامافون های رومیزی گزینه های بسیار مناسبی می باشند. بخاطر ظرافت خاصی که گرامافون های کوچک رومیزی دارند، در ایجاد نمایی متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی منزل و محیط های کاری بسیار تاثیرگذار هستند و به چشم می آیند. در ادامه به مدل های مختلف گرامافون های رومیزی می پردازیم تا درصورتی که قصد خرید گرامافون رومیزی را دارید بتوانید متناسب با نیاز خود بهترین انتخاب را انجام دهید.

گرامافون های رومیزی 3 کاره :

ساده ترین نوع گرامافون های رومیزی، مدل های 3کاره هستند که قابلیت پخش صفحات گرام، فلش مموری و پخش از طریق اتصال بلوتوث را دارند و بیشتر مناسب افرادی است که قصد خرید گرامافون رومیزی با قیمت اقتصادی را دارند. بدنه این مدل ها از روکش چوب باکیفیت می باشد و با توجه به نقش های برجسته ای که روی آن کار شده زییایی گرامافون رو دوچندان کرده است. جنس شیپور آن ها از فلز آبکاری شده و گاها فایبرگلاس می باشد که بسته به مدل متفاوت می باشند. 

گرامافون های رومیزی 4 کاره :

این مدل گرامافون های رومیزی بیشتر مناسب افرادی است که علاقه بسیاری به گوش دادن رادیو دارند چراکه علاوه بر پخش صفحات قدیمی گرام، قابلیت اتصال به فلش مموری ها و اتصال به بلوتوث قابلیت پخش 2 موج AM و FM رادیو را نیز با کیفیت بسیار بالا دارند. بدنه این مدل ها نیز از جنس روکش چوب باکیفیت با نقش های برجسته زیبا می باشد و از نظر کیفیت ساخت تقریبا مشابه مدل های 3 کاره می باشند و تفاوت چندانی ندارند.

گرامافون های رومیزی فول :

این مدل از گرامافون های رومیزی در کنار ویژگی های که در مدل های بالا به آن اشاره شد، تمام امکانات از جمله پخش انواع CD و DVD، پخش نوارهای کاست قدیمی، پشتیبانی از کارت های حافظه و همچنین خروجی تصویر برای نمایش فرمت های ویدئویی را دارند. امکان خوب دیگری که در این مدل از گرامافون های جدید در نظر گرفته شده ساب ووفر می باشد که بوسیله آن می توان کیفیت خروجی صدا را تنظیم کرد. در مجموع انواع مدل های گرامافون های رومیزی از نظر کیفیت ساخت خیلی تفاوت چندانی با هم ندارند و تفاوت آن ها، تنها در امکاناتی است که بروی این دستگاه ها تعبیه شده است. پس بهتر است قبل از خرید گرامافون، بررسی های لازم را انجام دهید و مدلی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز های شماست.


گرامافون های ایستاده یا مبله:

گرامافون های ایستاده و در اصطلاح مبله بی شک یکی از زیباترین و متفاوت ترین انواع مدل های گرامافون می باشند که در فضاهای بزرگ و بسیار پر زرق و برق خودنمایی می کنند. این مدل گرامافون ها از ظرافت های بیشتری در طراحی چوب بدنه خود بهره می برند که این ظرافت و  جلوه خاصی که دارند اگر اغراق نباشد همه را محصور خود می کند و می توان با قرار دادن آنها کنار وسایلی مانند تابلو کلاسیک و دکوراتیو جلوه زیباتری فضای داخلی منزل و یا محل کار داد. البته لازم به ذکر است که این مدل ها نسبت به مدل های رومیزی وزن بیشتری نیز دارند. این گرامافون ها در سال های اخیر جزء محبوب ترین مدل های گرامافون بوده اند و در مدل های 5 کاره و فول در بازار موجود می باشند. که تفاوت این مدل ها بیشتر در طراحی ظاهری، و امکاناتی است که دارند. در ادامه سعی می کنیم اطلاعات کاملی در مورد هر یک آن ها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

گرامافون های مبله 5 کاره :

این مدل گرامافون ها از امکاناتی نظیر، پخش 2 موج AM و FM رادیو، پخش آهنگ از طریق بلوتوث و فلش مموری ها و همچنین پشتیبانی از کارت های حافظه SD و یا Micro SD و اصلی ترین کار آن ها که پخش انواع صفحاترام است برخوردار می باشند. پایین ترین قسمت گرامافون های ایستاده که بروی زمین قرار می گیرد در دو حالت مبله و پایه دار طراحی شده اند که شما می توانید متناسب با سرویس چوب خود یکی از آن ها که هارمونی بیشتری دارد را انتخاب کنید. تمامی این مدل گرامافون ها دارای ساب ووفر می باشند که برای تنظیم کیفیت خروجی صدا به شما کمک می کنند.

گرامافون های مبله فول :

گرامافون های مبله فول علاوه بر امکاناتی که مدل های 5 کاره دارند، امکان پخش انواع CD و DVD، نوارهای کاست و خروجی نمایش تصویر را نیز دارند و شما را با مجموعه کاملی از ویژگی هایی که حس خوشایندی را ب شما ایجاد می کند همراهی می کنند.گرامافون ‌های موجود در فروشگاه میعاد تایم همگی دارای گارانتی می باشند و هیچ گونه ابهامی در رابطه با اصالت این کالا وجود ندارد و از طریق کد کالا قابل شناسایی می‌باشد و کافیست از طریق همین کد کالای مورد نظر را استعلام نمایید. در کنار این خدمات، 10 روز مهلت تست و ارسال رایگان را نیز برای اطمینان خاطر شما عزیزان در نظر گرفته ایم.گالری تصاویر انواع مدل های گرامافون از نمای نزدیک


چگونه می توان از گرامافون استفاده کرد؟

گرامافون که به عنوان مولد پخش‌کننده‌های صوتی معاصر شناخته می‌شود، به عنوان یک ساز ملودیک ظاهر می‌شود که از طریق دستکاری هنرمندانه ارتعاشات، موسیقی‌های متن را به ملودی‌های هماهنگ تبدیل می‌کند. سوزن گرامافون بدون زحمت بر روی صفحه حرکت می کند، زیرا ارتعاشات حاصل در سراسر گرامافون طنین انداز می شود و در نهایت به صورت صداهای طنین انداز ظاهر می شود که حواس را مسحور می کند.

گرامافون ها، مظهر هنر، با دقت در دو جزء مجزا، یعنی قسمت ضبط و بخش ماشین ساخته شده اند. این صفحه، دیسکی با طراحی پیچیده با هنر بی‌نظیر، خود را با سوراخ‌هایی بر روی پشت و جلو صفحه است. سوزن‌هایی با طراحی پیچیده که با نهایت دقت ساخته شده‌اند، به طرز ماهرانه‌ای در سوراخ‌های هزارتویی حرکت می‌کنند و به‌طور تحریک‌آمیز ارتعاشاتی شبیه به سمفونی احساسات را القا می‌کنند. بخش ماشین، یک گسترش هماهنگ از بخش صفحه، به طور وظیفه‌آمیز تداوم یکپارچه این تجربه شنیداری دلربا را تضمین می‌کند. در قسمتی از ماشین، موتوری وجود دارد که با سرعتی برابر با صفحه دائماً در حال چرخش حرکت می کند و مسئولیت بازتاب صدا به بیرون را بر عهده می گیرد. به دلیل همکاری هماهنگ این دو جزء، گرامافون ها لذت موسیقی متمایز و بی نظیری را برای علاقه مندان خود فراهم می کنند.

استفاده از گرامافون یک تلاش بی دردسر است. بنابراین، اکثریت افراد این قابلیت را دارند که به راحتی خود را در لذت شنیداری که به آن می بخشد غوطه ور کنند. در درجه اول، قرار دادن وینیل یا صفحه مخصوص خریداری شده در منطقه تعیین شده روی صفحه گردان ضروری است. پس از آن، سوزن گرامافون به دقت در فضای مناسب روی صفحه نمایش قرار می گیرد. در نتیجه، ملودی های ذخیره شده در دستگاه به دلیل ارتعاش های ایجاد شده بین ضبط و دستگاه به طور هماهنگ منتشر می شوند. با این وجود، تعیین اینکه آیا دور در دقیقه ضبط به دست آمده با گرامافون سازگار است یا خیر، بسیار مهم است.

کاربرد سوزن در گرامافون

نقش سوزن در گرامافون بسیار مهم است. برای افرادی که مایلند از گرامافون برای مدت زمان طولانی و با کارایی بهینه استفاده کنند، استفاده از یک سوزن تازه برای هر رکورد بسیار مهم است. بی توجهی به تعویض سوزن با هر صفحه نه تنها به خود صفحات آسیب می رساند، بلکه سلامت سر سوزن را نیز تهدید می کند.

لذت گوش دادن به موسیقی با گرامافون

لذت محض در تجربه شنیداری موسیقی از طریق یک گرامافون واقعا بی نظیر است. حتی اگر زمانی گرامافون ها ابزار اصلی قدردانی از موسیقی در دوره های گذشته بودند، افسون غوطه ور شدن در ارتعاشات هماهنگ ناشی از یک صفحه سنگی روی گرامافون احساس شگفت انگیزی است. در روزگار کنونی، علاقه مندان به آثار باستانی همچنان از گرامافون استفاده می کنند، نه تنها به عنوان ابزاری کاربردی برای پخش صفحات، بلکه به عنوان ابزارهای زینتی برای تزیین محیط اطراف خود. این مصنوعات قابل توجه، که به عنوان نمادهای ارزشمند هنرهای ملودیک عمل می کنند، در انواع مختلفی وجود دارند. گرامافون های رومیزی برای کسانی که خواهان تجربه شنوایی بالا و کیفیت صدای فوق العاده عالی هستند، انتخاب ایده آلی هستند، به خصوص اگر فضای کافی برای قرار دادن چنین ابزار باشکوهی داشته باشند.

با این حال، اگر فضای اختصاص داده شده برای قرار دادن گرامافون مذکور تا حدودی محدود باشد، یا اگر فرد بخواهد گرامافون خود را به چندین محل منتقل کند، مدل های واقع در مجاورت اتاق نشیمن گزینه های مناسب تری هستند. قیمت گرامافون ها مطابق با طیف متنوعی از برندها و مدل های موجود در بازار در نوسان است. اگر قصد شما صرفاً زینتی نباشد، بلکه بیشتر از آن لذت شنیداری سمفونی‌های ملودیک را داشته باشید، می‌توانید از لذت فوق‌العاده گوش دادن به موسیقی از طریق یک صفحه سنگی پس از به دست آوردن یک مدل گرامافون خاص لذت ببرید.

سوالات متداول گرامافون

گرامافون های موجود در میعاد تایم چه امکاناتی دارند؟

گرامافون های 5کاره قابلیت پخش رادیو، صفحات کوچک و بزرگ گرام،اتصال به بلوتوث، فلش و کارت حافظه و گرامافون های فول علاوه بر ویژگی های قبلی امکان پخش نوار کاست، سی دی و دی وی دی را نیز دارند.

ارسال و زمان تحویل گرام برای مشتری چگونه است؟

ارسال تمام مدل های گرامافون بصورت رایگان انجام می شود که برای شهر تهران از طریق پیک سواری و زمان تحویل 1 الی 2 روز کاری و برای سایر شهرها با باربری و زمان تحویل 2 الی 4 روز کاری می باشد.