ساعت رومیزی

ساعت رومیزی لوتوس، ساعت رومیزی فلزی آبکاری لوتوس مدل بلمونت، طرح زیبا و نوستالژی، کد BS-700

1,623,000 تومان

ساعت رومیزی لوتوس مدل BS500 رنگ طلایی

1,331,100 تومان

ساعت رومیزی چوبی لوتوس مدل 5512 قهوه ای

2,006,800 تومان

ساعت رومیزی رولکس، ساعت رومیزی مربع سایز 20 سانت از جنس استیل با موتور آرامگرد مناسب میز کار و میز کنسول، رنگ طلایی

1,191,600 تومان

ساعت رومیزی چوبی مانتیس مدل 111

985,100 تومان

ساعت رومیزی فلزی لوتوس، ساعت رومیزی دکوری شیک مدل زنگوله ای | کد BS-800 آنتیک

1,058,100 تومان

ساعت رومیزی چوبی لوتوس، ساعت رومیزی پاندول‌دار بی‌صدا، ساعت رومیزی دکوری طرح قدیمی، دکوراسیون اتاق نشیمن، دفتر کار و آشپزخانه | مدل 5510 قهوه ای

2,316,200 تومان

ساعت فلزی رومیزی لوتوس مدل BS500 آنتیک

1,331,100 تومان

ساعت رومیزی چوبی لوتوس مدل 5513 طوسی

2,097,300 تومان

ساعت رومیزی فلزی لوتوس مدل B700 سیلور

1,623,000 تومان

ساعت رومیزی لوتوس، ساعت رومیزی سلطنتی ترکیب چوب و فلز آبکاری مدل 807

1,912,200 تومان

ساعت رومیزی چوبی لوتوس مدل 5511 گردویی

2,298,700 تومان

ساعت رومیزی کامار، ساعت رومیزی زنگ‌دار مدل A423

790,000 تومان

ساعت رومیزی دانیه، ساعت رومیزی فانتزی زنگ‌دار آرامگرد، ساعت رومیزی مناسب اتاق خواب، اتاق کار | کد 826

495,000 تومان

ساعت رومیزی ویولت مدل TF19707

1,646,400 تومان

ساعت رومیزی فلزی لوتوس مدل BS-600 سیلور

908,100 تومان

ساعت رومیزی چوبی لوتوس مدل 5509 گردویی

2,316,200 تومان

ساعت رومیزی فلزی لوتوس مدل 804 طلایی

1,820,300 تومان

ساعت رومیزی فلزی لوتوس مدل 804 مشکی

1,440,500 تومان

ساعت رومیزی شوبرت، ساعت رومیزی جدید از جنس فلز آبکاری شده با موتور آرامگرد مناسب میز کار و میز کنسول، رنگ طلایی کد 6010

976,600 تومان


ساعت رومیزی انتخابی ایده آل برای زیبایی دکور منزل و محیط کار

ساعت رومیزی برای ایجاد هارمونی با دیگر وسایل خانه ساخته می شود و سیر تکامل آنها امروزه به سمت ساعت هایی با نشانگر اعداد لاتین و یونایی با طراحی های خاص و متفاوت تر سوق داده شده است. تنظیم آلارم اینگونه ساعت ها افراد را قادر می سازد که در ساعت دلخواه بیدار شده و یا برای اطلاع از ساعت مشخص و برنامه ریزی شده، آنان را مطلع گرداند اما با گسترده تر شدن امکاناتی از قبیل گوشی ها و ساعت های مچی هوشمند این امکان ساعت های رومیزی خیلی متناسب با نیاز روز افراد نمی باشد، به همین جهت جنبه دکوری و تزیینی ساعت های رومیزی نیز اهمیت بسیار زیادی در بین مردم پیدا کرده است. از این رو شرکت های تولید کننده  این مدل ساعت ها، برای جلب رضایت مشتریان خود به تولید انواع مدل های ساعت رومیزی پرداخته اند از جمله ساعت های رومیزی چوبی، فانتزی، دیجیتالی که براساس طراحی می توانند از جنس چوب و یا فلز باشند و با توجه به تنوع در طراحی مدل های مختلف، انتخاب این مدل ساعت ها را که  براساس نوع دکوراسیون محیط و برای هارمونی هرچه بیشتر با آن می باشد را راحت تر می کند. 

ساعت رومیزی یکی از وسایلی است که باید در هر اتاق خواب وجود داشته باشد. ما امروزه استفاده از طیف وسیعی از ساعت های رومیزی را توصیه می کنیم زیرا استفاده از تلفن همراه در کنار شما هنگام خواب می تواند پیامدهای جدی داشته باشد. این ساعت‌ها به دلیل قابل حمل بودن و سایز مناسبشان بسیار محبوب هستند. بیشتر ساعت‌های رومیزی در گذشته کوکی بودند، اما امروزه می‌توانید به راحتی با تنظیم یا استفاده از باتری برای زمان دقیقی که می‌خواهید کار خود را انجام دهید و ساعت به راحتی در زمان مناسب زنگ هشدارش به صدا در بیاید. علاوه بر این، اگر اتاق خواب شما کوچک است و نمی توانید ساعت دیواری قرار دهید، ساعت های رومیزی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

ساعت رومیزی

اگرچه ما تلفن‌هایی داریم که می‌توانند زمان را در عصر دیجیتال امروزی به ما نمایش دهند، ولی مردم هنوز هم برای تهیه ساعت دیواری، ساعت رومیزی و ساعت مچی هزینه می کنند. هنوز هم هستند افرادی که به تکنولوژی روی نیاورده اند و از ساعت های رومیزی استفاده می‌کنند. زیرا ساعت های دیجیتال موبایل ها فونت کوچکی دارند و دلایل دیگری که افراد ساعت های رومیزی را به این وسایل ترجیح می‌دهند و سعی می‌کنند که از تنوع بالای ساعت های رومیزی استفاده کنند. ساعت های موبایل برای خیلی از افراد خواندن و تشخیص آن سخت تر است، در حالی که ساعت های رومیزی اعداد بزرگتری دارند و زیباتر هستند و خوانا تر.

علاوه بر این، هر وقت تصمیم بگیریم که ساعت را از طریق موبایل چک کنیم ناخودآگاه بعد از چک کردن ساعت، به سمت رسانه های اجتماعی موبایل می رویم ولی ساعت های رومیزی و دیواری دیگر تمرکز ما را بر هم نمی‌زند و برای جلوگیری از این اتفاق، ساعت رومیزی کمک بزرگی خواهد بود.

ساعت های رومیزی با ظاهر تزیینی روشی شیک برای تشخیص زمان ارائه می دهند. حتی در دنیای پیشرفته امروزی، ساعت‌های رومیزی برای ما حس نوستالژی دارند و هنوز هم کارایی خود را دارند مخصوصا برای زود بیدار شدن از خواب می‌توانند مفید باشند، در حالی که بسیاری از ما برای نمایش و اطلاع از زمان از تلفن‌های خود استفاده می‌کنیم. یک ساعت رومیزی می تواند علاوه بر زیباتر کردن فضای مدرن یا سنتی شما، اهداف دیگری نیز داشته باشد. یک ساعت رومیزی چوبی یا قدیمی در یک محیط سنتی عالی به نظر می رسد، در حالی که یک ساعت رومیزی دیجیتال در یک محیط مدرن زیباتر به نظر می رسد. ساعت رومیزی مملو از مدل‌هایی است که هر مدل کارایی و عملکرد خاص خودش را دارد. برخی سنتی تر هستند، در حالی که برخی دیگر دارای ویژگی‌های پیچیده‌تر و مفیدتری مانند، زنگ هشدار، چراغ‌های LED و تنظیمات تاریخ و روز هستند. شما طبق نیاز خود از یک ساعت رومیزی و کارایی مد نظر، می‌توانید ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ساعت های رومیزی به دسته کلی  ساعت های رومیزی کلاسیک و ساعت های رومیزی مدرن تقسیم می شوند که در ادامه به جزئیات بیشتری در مورد هریک از آنها می پردازیم:

ساعت های رومیزی کلاسیک


از مشخصات اصلی این سبک از ساعت های رومیزی می توان به اعداد یونانی(رومی)، بدنه چوبی با طراحی های منحصربفرد و ابعاد به نسبت بزرگ تر آن ها اشاره کرد. خلاقیت در طراحی ساعت رومیزی کلاسیک جزو مهم ترین اولویت های تولید کنندگان می باشد بطوریکه امروزه مدل های مختلفی از این نوع ساعت ها در طرح های مختلف برای پاسخ گویی به تمام سلایق در بازار وجود دارد و انتخاب را برای افراد بسیار راحت می کند. برند هایی مانند لوتوس و کامار در تولید انواع مدل های ساعت رومیزی کلاسیک زنگ دار بسیار موفق عمل کرده اند و این موضوع بیانگر اهمیت این برندها به خواست و رضایت مشتریان می باشد که با تلاش خود و با بهره گیری از تجهیزات حرفه ای بخصوص در حرفه نجاری برای کارهای چوبی می باشد.

ساعت رومیزی چوبی کلاسیک

ساعت رومیزی مدرن و فانتزی

از مشخصات اصلی این سبک از ساعت های رومیزی می توان به اعداد لاتین با حالت های مختلف، بدنه فلزی در رنگ های متنوع و جذاب و طراحی جذاب و امروزی آن ها اشاره کرد. این مدل های ساعت ها معمولا نسبت به ساعت های رومیزی کلاسیک از ابعاد کوچکتری برخوردار می باشند و جنبه دکوری آن ها بیش از پیش برای تولید کنندگان اهیت پیدا کرده است به همین جهت امروزه  ساعت های رومیزی مدرن، فانتزی و دیجیتالی در طرح ها و ابعاد مختلف و متناسب با تمام سلایق در بازار موجود می باشد. که در اینجا نیز برندهایی نظیر کامار و لوتوس به نسبت سایر شرکت ها پیشرو بوده اند.


ساعت رومیزی فلزی مدرن

تفاوت ساعت های دیواری با ساعت های رومیزی

ساعت دیواری به گونه ای ساخته شده است که روی دیوار نصب شود. این ساعت های زیبا برای نسل ها پایه اصلی طراحی داخلی بوده اند و در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند. آنها اغلب یک صفحه با اعداد و عقربه ها و بدنه فلزی یا چوبی دارند. شما می‌توانید از قسمت ساعت دیواری میعاد تایم به این سری ساعت‌ها با تنوع و کیفیت بالا دسترسی داشته باشید. ساعت رومیزی ساعتی است که روی میز یا قفسه قرار می گیرد و می تواند هم جذاب و هم کاربردی باشد. این سری ساعت ها در دو نمایشگر آنالوگ و دیجیتال در دسترس هستند. ساعت های رومیزی در طرح ها، فرم ها و متریال های مختلفی عرضه می شوند.


چگونه می‌توان ساعت رومیزی مناسب را انتخاب کرد؟

چه کسی فکرش را می‌کرد که وقتی برای انتخاب یک ساعت رومیزی، موارد زیادی است که باید در نظر گرفته شود؟ انتخاب ساعت رومیزی چه به عنوان وسیله ای برای نمایش زمان و چه صرفاً برای زیباتر کردن دکوراسیون، باید قبل از خرید این محصول، عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. دلایل متعددی وجود دارد که مردم یک ساعت رومیزی تهیه می کنند؛ اما مسلماً دلیل اصلی این است که بتوانند از زمان اطلاع پیدا کنند. در حالی که نمی‌توان این مورد را نادیده گرفت که ساعت رومیزی باید طبق سلیقه شما باشد و اگر تمایل داشتید با دکوراسیون منزل هم هماهنگ باشد.

ساعت‌های رومیزی در طرح‌های بی‌شماری برای تزئین خانه، میز و قفسه‌ها در دسترس است و شما می‌توانید بنا بر سلیقه خود محصول مورد نظر را انتخاب کنید. برخی از این ساعت‌ها به طور کامل از جنس فلزی ساخته شده اند، در حالی که برخی دیگر دارای جنس و طرح های تزیینی هستند. طبق توضیحات بالا و همچنین نوع دکور شما، به راحتی می‌توانید محصول مورد نظر را انتخاب کنید. یک ساعت مدرن رومیزی برای خانه و دکور های مدرن می‌تواند مناسب باشد و ساعت های سنتی برای فضاهای سنتی تر و این انتخاب کاملا سلیقه ای است.


انتخاب سبک متناسب با دکوراسیون

سبک و طراحی یک ساعت جدید باید به مکانی که قصد دارید از آن استفاده کنید هماهنگ باشد. برای مثال: اتاق کودک دارای سبک ساعت رومیزی پر جنب و جوش و سرگرم کننده است و می تواند آموزشی و جذاب باشد. از طرف دیگر ساعت رومیزی آشپزخانه احتمالاً رویکرد ظریف و ساده تری دارد. برای هر فضایی شما می‌توانید ساعت رومیزی مناسب را انتخاب کنید. امروزه یک ساعت بیشتر می‌تواند برای دکوراسیون مناسب باشد تا یک وسیله کاربردی.


قیمت ساعت رومیزی چه قدر است؟

هر ساعت رومیزی ممکن است از 100 هزار تومان تا میلیون ها تومان در دسترس باشند و البته مسلما ساعت‌هایی که قیمت بالاتری هم دارند، همانطور کیفیت و کارایی بهتری هم دارند. ساعت های زنگ دار مدرن از چند صد هزار تومان در دسترس هستند. ساعت های آنتیک قیمت بیشتری دارند. وقتی در مورد مکان و محدودیت هزینه خود تصمیم گرفتید، می توانید تعیین کنید که کدام ساعت ها در محدوده قیمت شما قرار دارند و شما بنا بر بودجه خود می‌توانید ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.


سوالات متداول ساعت رومیزی

انواع مدل های ساعت رومیزی چند سال ضمانت دارند؟

تمامی مدل های ساعت رومیزی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند، به همین جهت دارای 2 تا 5 سال ضمانت بدون قید و 10 روز مهلت تست فنی و شرط موتور می باشند.

ارسال و زمان تحویل ساعت رومیزی برای مشتری چگونه است؟

ارسال تمام مدل های ساعت رومیزی بصورت رایگان انجام می شود که برای شهر تهران از طریق پیک موتوری و زمان تحویل 1 الی 2 روز کاری و برای سایر شهرها از طریق از طریق پست پیشتاز و زمان تحویل 2 الی 4 روز کاری می باشد.