تلفن سلطنتی و کلاسیک

تلفن پایه دار چوبی میز کره لوتوس مدل 811 قهوه ای

8,809,500 تومان

تلفن رومیزی آرنوس، تلفن سلطنتی سبک قدیمی دست‌ساز با گل های برجسته طلایی، تلفن دکوری شیک کلاسیک دارای کالر آیدی | رنگ کرم طلایی مدل 920

2,387,000 تومان

تلفن طرح قدیمی مدل تک گوشی، تلفن رومیزی با شماره گیر چرخشی کد 1884

7,128,000 تومان

تلفن پایه دار چوبی میز کره لوتوس مدل 812 قهوه ای

8,772,400 تومان

تلفن طرح قدیمی با شماره گیر چرخشی از جنس فلز و رزین کد 1923

7,051,000 تومان

تلفن رومیزی کلاسیک | رنگ مشکی شماره گیری چرخشی | مدل 1928

5,714,500 تومان

تلفن رومیزی کلاسیک | تلفن رومیزی با شماره گیر چرخشی کد 1892

6,908,000 تومان

تلفن پایه دار چوبی والتر مدل T800

4,647,500 تومان

تلفن رومیزی سلطنتی آرنوس کرم طلایی مدل 037

2,387,000 تومان

تلفن سلطنتی چوبی ميز كره لوتوس مدل 816 قهوه ای

10,551,400 تومان

تلفن سلطنتی رومیزی آرنوس مدل 007 قهوه ای

2,233,000 تومان

تلفن پایه دار چوبی والتر مدل T700

4,218,500 تومان

تلفن پایه دار چوبی میز کره لوتوس مدل 817 قهوه ای

10,551,400 تومان

تلفن پایه دار چوبی شوبرت مدل 4202

4,095,000 تومان

تلفن سلطنتی چوبی ميز كره والتر مدل 920 قهوه ای

7,662,700 تومان

تلفن پایه دار چوبی والتر مدل T820

4,647,500 تومان

تلفن پایه دار چوبی ميز كره والتر مدل 950 قهوه ای

8,807,600 تومان

تلفن پایه دار چوبی ميز كره والتر مدل 930 قهوه ای

7,154,600 تومان

تلفن پایه دار چوبی میز کره لوتوس مدل 817 کرم

10,551,400 تومان

تلفن پایه دار چوبی میز کره لوتوس مدل 811 کرم

9,387,600 تومان

تلفن چیست

رواج یافتن تلفن پس از انقلاب صنعتی را میتوان یک از مهمترین تغییر و تحولات در زمینه ارتباطات بیان کرد. ایجاد تلگراف توسط ساموئل مورس در سال 1843، "ساموئل اف بی مورس" توانایی انتقال سریع ارتباطات بین دو مکان جداگانه را اختراع کرد. با این حال، نقص اصلی تلگراف این بود که فقط یک پیام می‌توانست در هر زمان ارسال شود، و در ایستگاه‌های تلگراف، پیام‌ها هنوز به صورت دستی ارسال می‌شدند. این ایده گراهام بل اسکاتلندی را برای ساخت تلگراف هارمونیک الهام بخشید.

الکساندر گراهام بل به همراه دوستش واتسن توانست تلفن را در بعدازظهر 2 ژوئن 1875 یا 11 خرداد 1254 شمسی اختراع کند  و انقلابی را در دنیای تکنولوژی به پا کردند. تلفن بل در ژانویه 1876 افتتاح شد. اسید باتری به طور تصادفی در 10 مارس 1876 شلوار بل را خیس کرد آن هم در زمانی که او در حال انجام تست های انتقال صدا بود. بل ناگهان و ناخواسته از دوستش کمک خواست: "آقای واتسون، لطفا فوراً به اینجا بیایید، من به کمک شما نیاز دارم." این اولین مکالمه تلفنی بود زیرا واتسون که در انتهای مدار در طبقه دیگری کار می کرد، صدای دستگاه را شنید و با عجله از پله ها پایین آمد. 

در صورتی که امروز استفاده از تلفن و ارتباط برقرار کردن امری پیش پا افتاده است و در هر مکانی و در هر محیطی، دستگاه تلفن یافت می‌شود. هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند که در اواسط قرن نوزدهم بتواند از راه دور با دیگران ارتباط برقرار کند. تلفن، یکی از مهم ترین اختراعات بشر در عصر جدید، پس از سال ها تحقیق تلاش بی وقفه توسط دانشمندان و مخترعانی مانند الکساندر گراهام بل، آنتونیو میوچی و الیشا گری ایجاد شد. در نتیجه امروز می توانیم به راحتی در زمین، دریا و هوا و در هر محیطی با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنیم.

تاریخ تلفن در کشور ایران

تاریخ تلفن در کشور ایران

بعد از تقریبا 12 سال از اختراغ تلفن، این دستگاه وارد ایران شد. ناصرالدین شاه در یادداشت های خود درباره وقایع جمادی الاخر در سال 1302، تلفنی را توصیف می کند که فرنگ معین الملک (سفیر ایران در عثمانی) از آن استفاده می کرد که احتمالاً اولین تماس تلفنی از شمس العماره تا باغ سپه سالار صورت می‌گرفت. 

قابلیت های تلفن

هر وسیله ای برای راحت تر کردن زندگی اختراع میشود و تلفن هم به همین منوال، استفاده از تلفن به دو یا چند نفر این امکان را می دهد که وقتی خیلی دور هستند و نمی توانند مستقیماً همدیگر را ملاقات کنند و ببینند، با هم ارتباط برقرار کنند. یک تلفن صدا را منتقل می‌کند. به طور معمول و به طور موثر صدای انسان به سیگنال های الکترونیکی که از طریق کابل ها و سایر کانال های ارتباطی به تلفن دیگری ارسال می شود، که صدای ما را برای گیرنده انتقال می‌دهد. 

به طور باورنکردنی، تلفن های ثابت دارای طرح و طراحی عالی هستند. شما می توانید آنها را به روش های مختلفی به کار ببرید تا به خانه خود جلوه ای متمایز و فردی ببخشید. همچنین این وسیله فوق العاده طرح و نقش های بسیار زیبایی دارد در تنوع های مختلفی موجود است. در همین قسمت هم میعاد تایم تلفن های کلاسیک و سلطنتی دکوری زیبا را برای شما موجود کرده است. حتی مفیدترین وسیله ها را می توان گاهی اوقات برای زینت بخشیدن و زیبا تر کردن دکوراسیون و محیط خانه خود استفاده کرد. تمرکز اصلی این بخش تلفن های ثابتی است که با طرح نوستالژی و سنتی خود نقش و نگار منزل و هر محیطی را زیبا تر می‌کند.

انتخاب یک تلفن بسیار زیبا که با دکور و محیط هم هماهنگ باشد، به سلیقه شما بستگی دارد و این مورد که چه مقدار می‌توانید هزینه بپردازید. تلفن های ثابت، علیرغم این واقعیت که برخی از افراد ممکن است اهمیت این وسیله زیبا و تاثیرش در محیط را درک نکنند، ولی تلفن ها نقش بسیار مهمی در خانه و زیبایی محیط دارند.

تلفن های ثابت

تلفن های ثابت

به دلیل ظهور گوشی های هوشمند و اینترنت، تلفن های ثابت به تدریج از خانه های ما ناپدید شده اند. تلفن ها دیگر مثل گذشته آن کاربرد قدیم را ندارد و اغلب مکالمات تلفنی با موبایل ها صورت می‌گیرد و هر کس برای خودش یک یا چند شماره اختصاصی دارد ولی نمی‌توان موبایل ها را به عنوان وسیله دکوری در نظر گرفت و کاربرد دکوری هم ندارند و اینجا است که این تلفن های زیبا مخصوصا محصولات موجود شده در این بخش مورد استفاده قرار می‌گیرد. بخش قابل توجهی از اجتماع معتقد هستند که تلفن های ثابت دیگر ضروری نیستند. البته تلفن ثابت هنوز در منازل یافت می‌شود و برای خیلی از اشخاص پرکاربرد می باشد. ولی در سطح اجتماع کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در گوشه های شهر تلفن های سکه ای و کارتی نیست و کارایی ندارد. مخابرات های قدیم با فضایی که برای صحبت کردن تلفن در اختیار ما می‌گذاشتند دیگر واقعا بی تاثیر یا می‌توان گفت علناً دیگر یافت نمی‌شوند.

اما تلفن ثابت که اغلب، آنی و سریع به ما این امکان را می‌دهد که به راحتی با سایر در مکان و شهر های دیگر ارتباط برقرار کنیم، برای چندین دهه یکی از لوازم اصلی و کلیدی خانه‌های ما بوده است. در نتیجه، کنار گذاشتن این وسیله دشوار است و به همین دلیل همچنان این وسیله کاربرد خود را در محافل مختلف حفظ کرده است و از طرفی هم به عنوان یک وسیله دکوری بسیار مهم تلقی می شود و طرح نقش زیبا این محصولات، باز هم به محبوبیت تلفن ها اضافه کرده است.

تلفن ها و دکوراسیون

تلفن ها و دکوراسیون

تلفن های ثابت در اشکال، اندازه ها و طرح های مختلف تولید می شوند. امروزه علاوه بر کاربرد تلفن قبل از انتخاب باید به زیبایی آن هم دقت کرد. تلفن های کلاسیک و تلفن های پایه دار و تلفن های بیسیم امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. تلفن های کلاسیک همان تلفن های قدیمی با ظاهر فوق العاده زیبا و نوستالژی و صفحه شماره گیر چرخشی یا طرح چرخشی بودند که در سال های بسیار قبل تر ثروتمندترین ها از این وسیله استفاده می‌کردند. تلفن های پایه دار اغلب به پایه هایی متصل هستند و برای صحبت کردن باید حتما کنار تلفن بمانید. تلفن های بی سیم هم به شما این قابلیت را می‌دهند که با در دست گرفتن گوشی تلفن به راحتی حرکت کنید و در هر مکانی به مکالمه تلفنی خود بدون قطعی تماس، ادامه دهید.

محبوب ترین این مورد را میتوان همان تلفن های کلاسیک دانست. امروزه وسایل کلاسیک و هر وسیله ای که خاطرات و تجارب گذشته را برای ما زنده کند و حس نوستالژی را به ما منتقل کند، محبوبیت بسیار بالایی دارد و چه بسا تلفن های کلاسیکی که میعاد تایم در این قسمت برای شما موجود کرده است برای زیبایی دکوراسیون حرف اول را میزند و همینطور طرح و نقش کلاسیکش به زیبایی دکوراسیون منزل شما اضافه می‌کند.


تلفن های سلطنتی و کلاسیک تاثیر گذار در جذاب ترکردن دکوراسیون

تلفن های سلطنتی و کلاسیک به طور کلی به دو دسته تلفن های رومیزی و پایه دار تقسیم می شوند و امروزه افراد بسیاری که قصد تغییر در دکوراسیون منزل و یا محیط کار خود دارند قرار گرفته اند. این تلفن ها با توجه به سبک طراحی، جنس بدنه و گوشی با تلفن های دیجیتال که با آن سر و کار داریم تفاوت های زیادی دارند. به همین جهت می توانند با قرار گرفتن در فضای مناسب و هارمونی با سایر وسایل منزل، آن را زیبا تر جلوه دهند و همچنین هر بار استفاده از این تلفن های کلاسیک و سلطنتی حس خوبی را به فرد انتفال می دهد که این تجربه احساس خوب در استفاده از وسایل منزل که در طول روز با آن ها سروکار داریم، بسیار ارزشمند و لذت بخش است. این تلفن ها معمولا از بدنه چوبی، طرح چوب و پلی رزین دست ساز که با نقش های برجسته تزیین شده اند با تنوع بسیار زیاد در بازار موجود هستند و همین موضوع انتخاب را برای افرادی که قصد خرید تلفن های کلاسیک و سلطنتی را دارند راحت می کند.  


قیمت تلفن سلطنتی و کلاسیک


قیمت تلفن های سلطنتی و کلاسیک در مقایسه با کارایی و زیبایی آن ها  بسیار معقول و مناسب است، از همین رو  جزو یکی از پرفروش ترین وسایل دکوری و تزیینی به شمار می روند. ناگفته نماند علی رفم امکانات نسبتا کاملی که این تلفن ها دارند، از این تلفن ها بیشتر به عنوان تلفن دوم و تلفن تزیینی استفاده می شود تا طول عمر به مراتب بیشتری داشته باشند. در مجموع اگر به دنبال تغییر در دکور محیط منزل و کار خود هستید این تلفن های تزیینی گزینه های بسیار خوبی به حساب می آیند. تلفن های کلاسیک اغلب در اتاق نشیمن مورد استفاده قرار می‌گیرد و البته بنا بر سلیقه شخصی خود می‌توانید این تلفن ها را در هر محیطی مثل اتاق خواب و سایر موارد استفاده کنید.سوالات متداول تلفن های سلطنتی و کلاسیک

تلفن های سلطنتی و کلاسیک چه تاثیری در دکور فضای شما دارند؟

تلفن از جمله اکسسوری های هر خانه به حساب می آید که رنگ، طرح و سایز آن می تواند فضای خانه و محیط کار شما را تحت تاثیر قرار دهد.

ارسال و زمان تحویل برای مشتری چگونه است؟

ارسال تمام محصولات بصورت رایگان انجام می شود و زمان تحویل برای شهر تهران 1 الی 2 روز کاری و برای سایر شهرها 2 الی 4 روز کاری می باشد.