ساعت رومیزی خاص جزو ساعت‌های بسیار لوکس و از هدایای جذاب محسوب می‌شود. ساعت رومیزی خاص دارای طرح‌های متنوعی است که هر شخص با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز خود می‌تواند طرح مورد علاقه خود را انتخاب کند. ساعت رومیزی خاص به دلیل متفاوت بودن بیشتر به عنوان وسیله ای تزیینی در محل کار یا دکور در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله کاربردی و در عین حال تزیینی را می‌توانید به صورت اینترنتی تهیه کنید. امروزه فروشگاه‌ها و شرکت‌های بیشماری با برندهای متفاوت مشغول فعالیت در زمینه ساعت هستند. افزایش بیش از حد برندها افزایش رقابت بین فروشگاه‌ها را به دنبال دارد. داشتن خلاقیت و ایده مناسب در این رقابت برای افرادی که باهوش هستند، باعث فروش مناسب و جذب مشتری خواهد شد. ظاهر زیبا یکی از ویژگی‌های مهم و اساسی ساعت رومیزی خاص است که نقش زیادی در جلب توجه مشتری دارد.
ساعت رومیزی خاص

افرادی که به لوازم تزیینی و نوع چیدمان دکوراسیون خانه اهمیت می‌دهند، حتما یکی از انتخاب‌های آن ها، ساعت رومیزی خاص است. با توجه به پیشرفت روزانه علم و تکنولوژی، شرکت‌های زیادی اقدام به تولید انواع ساعت‌ها کرده اند که ساعت رومیزی خاص یکی از انواع آن‌ها می‌باشد. این نوع ساعت در بین مردم بسیار پرطرفدار و محبوب است.این نوع ساعت شکل، طرح و رنگ بندی‌های متنوعی دارد که با مراجعه به بازار امکان دسترسی به آن‌ها فراهم می‌شود، حتی در صورت عدم خرید می‌توانید از تماشای زیبایی‌های ساعت رومیزی خاص لذت ببرید. معمولا افراد چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران ساعت رومیزی را بیشتر برای بیدار شدن از خواب خریداری می‌کنند و برای استفاده آن را کنار تخت خود قرار می‌دهند. حال می‌تواند ساعت انتخابی شامل هر ساعتی اعم از ساعت رومیزی خاص باشد که قیمت‌های متفاوتی دارند.

ساعت رومیزی خاص و مدرن چه قابلیت هایی دارد؟

مدیریت زمان از مواردی به شمار می‌رود که امروزه دغدغه همه افراد به خصوص افراد شاغل در جامعه است. هر فردی یک راه را برای تنظیم زمان خود انتخاب می‌کند. از راه‌های تنظیم زمان می‌توان به انتخاب ساعت مچی، دیواری و یا ساعت رومیزی مدرن اشاره کرد. ساعت رومیزی مدرن پاسخگوی سلیقه اکثر افراد در دنیای مدرن امروز به دلیل قابلیت‌های زیاد است. در گذشته تنها قابلیت ساعت رومیزی در داشتن زنگ هشدار خلاصه می‌شد اما ساعت رومیزی‌های مدرن امکانات بیشتری دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به وجود دماسنج و رطوبت سنج اشاره کرد. همچنین برخی از مدل‌های ساعت رومیزی مدرن دارای قابلیت قفل هستند. بدین معنی که با قفل کردن روی برنامه روزانه می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. در حالت کلی نوع ساعت رومیزی جدید نسبت به قدیمی آن محبوبیت و امکانات بیشتری دارند.
وزن و اندازه ساعت رومیزی روی قیمت آن چه تاثیری می‌گذارد؟

یکی از نکات مهم زمان خرید ساعت رومیزی خاص، توجه به مشخصات فیزیکی آن‌ها و یا به نوعی توجه به وزن و اندازه ساعت می‌باشد. از آنجایی که ساعت رومیزی روی میز قرار می‌گیرد، باید اندازه متوسطی داشته باشد. زیرا بیش از اندازه بزرگ بودن آن باعث اشغال تمام میز می‌شود. از سوی دیگر با توجه به اینکه حمل و یا جا به جایی این ساعت ممکن است بسیار انجام شود، نیاز به داشتن وزن و اندازه مناسب دارد تا برای جابجایی آن مشکلی به وجود نیاید.ساعت رومیزی هایی که از اندازه و ابعاد استانداردی برخوردارند، بهترین محل قرارگیری برای آن‌ها روی میز کنسول، میز عسلی، میز کنار تخت و ... است. ساعت رومیزی لوتوس را به عنوان ساعتی یونیک و خاص می‌شناسند که به دلیل سایز مناسب و طراحی جذاب برای منازل و همچنین محیط‌های دیگر کاربرد دارند و از قابلیت ست شدن با هر فضایی برخوردار است.

نکاتی جهت خرید بهترین ساعت رومیزی خاص

طرح ساعت: توجه به طرح ساعت یکی از نکات مورد نظر زمان خرید است. این ساعت باید دارای طرحی باشد که با دکوراسیون فضای اتاق و رنگ میز هماهنگی داشته باشد. برخی افراد به دنبال طرح و رنگ متفاوت‌تری هستند که دلیل آن‌ها علاقه داشتن به ایجاد تضاد در یک محیط است.

اندازه ساعت: ساعت رومیزی اگر سایز مناسبی نداشته باشد، زمانی که زنگ ساعت به صدا درآید و فرد در حالت خواب اقدام به خاموش کردن آلارم ساعت کند، ممکن است به دلیل سایز بزرگ باعث حرکت از روی میز شود و به روی زمین بیفتد.

کیفیت و دوام ساعت: کیفیت، طول عمر و همچنین دوام ساعت به ماندگاری بیشتر آن کمک می‌کند. داشتن کیفیت بالا به همان نسبت قیمت ساعت را افزایش می‌دهد. چنانچه به دنبال ساعت رومیزی ارزان هستید، باید از کیفیت و طول عمر آن چشم پوشی کنید.
ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت رومیزی تبلیغاتی را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی که ارزش زیادی دارد، می‌شناسند. با استفاده از آن نظم دادن به زندگی را می‌توان تجربه کرد. این نوع ساعت مشتریان زیادی دارد که اثر آن‌ها به دنبال نوع چوبی آن هستند. همان طور که قبل‌تر اشاره کردیم ساعت رومیزی انواع متنوع زیادی دارد که هر یک کاربردهای متفاوتی ارائه می‌دهند.

با توجه به قرار گرفتن ساعت رومیزی خاص روی میز، اکثر کارفرمایان برای جلب توجه آن را با درج برند خریداری می‌کنند و به عنوان هدیه تبلیغاتی برای کارکنان و همچنین مخاطبان خود در نظر می‌گیرند. هر فرد می‌تواند با استفاده از این فرصت و با توجه به میزان بودجه، ساعت رومیزی تبلیغاتی با برند و لوگوی خود طراحی کند و با هدیه دادن به مخاطب کسب و کار خود، توجه همگان را به خود جلب کند. البته باید زمان سفارش برای طراحی ساعت رومیزی تبلیغاتی چند نکته را در نظر بگیرید که یکی از آن‌ها انتخاب عقربه ای بودن یا دیجیتال بودن ساعت و دیگری رنگ آن است که باید با توجه به جنسیت و سن افراد در نظر گرفته شود. پس اگر این راهکار را تا به حال تجربه نکرده اید، پیشنهاد می‌کنیم به فکر باشید.