با چند ترفند خانه ی خود را به هتل تبدیل کنید

 تنها خاطراتی که از اقامت در هتل های چند ستاره در ذهن بیشتر افراد باقی می ماند نوع چیدمان و سبک هتل ها می باشد. اگر شما هم علاقه دارید این نوع زیبایی را همیشه در اطراف خود داشته باشید و خانه ی خود را به یک هتل چند ستاره تبدیل کنید می توانید با راه حل هایی که در این مطلب شما را با آنها آشنا خواهیم کرد به این لذت برسید.دکوراسیون اتاق خواب لوکس

از مهمترین مکان هایی که شما می توانید انجا را مانند یک فضای لوکس دیزاین کنید اتاق خواب است. شما باید یک طراحی مناسب با نوع تخت خود، ملافه روتختی و بالش ها داشته باشید. از یک تشک نرم و راحت شروع کنید. روتختی های لوکس با رنگهای سلطنتی انتخاب کنید. کوسن ها را فراموش نکنید. برای ایجاد سبک سلطنتی از تخت خوابهای چوبی و منبت کاری شده استفاده کنید تا شکوه پادشاهی و سلطنتی را نمایان کند. برای تکمیل این بخش حتما از دو پاتخی کشودار در دو طرف تخت که روی هرکدام آباژورهایی با شکل یکسان قرار داده اید استفاده نمایید.

با قرار دادن یک تلویزیون در اتاق خواب میتوانید یک قدم دیگر به سمت تغییر دکوراسیون اتاق خود بردارید. میتوانید تلویزیون را روی دیوار نصب و یا روی کمد و میز قرار دهید.


دکوراسیون اتاق خواب لوکسدکوراسیون حمام لوکس با اسپا

حتما به یا دارید که حمام های لوکس هتل های چند ستاره چگونه بودند؟ یک دست و شیک با کابین های شیشه ای و سردوشی های لوکس، لوازم و اکسسوری های براق، گل ها و دیگر عناصر. سعی کنید در اولین قدم کفپوش ها را تغییر دهید. کف پوش و کاشی هایی با رنگ تیره و با رگه های طلایی می تواند پیشنهاد فوق العاده ای باشد. جنس روشویی از سنگ مرمر باشد تا جذابیت خاصی به این بخش بدهد. از کابینتهای در دار برای محافظت از صابون و شامپوها استفاده کنید. قراردادن وسایل تزیینی مانند صابون های معطر، شمع و گل، عطر و ادکلن از هر چیز دیگری بیشتر در معرض دید خواهند بود. از آینه های ضد بخار تراش خورده و قدی در حمام استفاده کنید.

با قرار دادن یک تلویزیون در اتاق خواب میتوانید یک قدم دیگر به سمت تغییر دکوراسیون اتاق خود بردارید. میتوانید تلویزیون را روی دیوار نصب و یا روی کمد و میز قرار دهید.

سرویس حمام لوکس


ورودی لوکس خانه

لابی از مهمترین بخش های خانه به حساب می آید زیرا اولین حضور مهمانان و اهالی خانه در آنجا خواهد بود. برای تبدیل خانه به یک هتل چند ستاره ابتدا باید یک لابی بسیار شیک و مجلل و لوکس داشته باشید. آینه های تراش خورده در طرح های جالب هندسی، وسایل و آثار تزیینی مجلل و با شکوه مانند مجسمه ها و گلدان های بلند می تواند به دکور این قسمت از خانه کمک شایانی کند. برای تبدیل ورودی منزل به لابی های لوکس مشابه هتل فقط کافیست از طاقچه هایی با جنس سنگ مرمر، کتابخانه ای با کتابهای مورد علاقه ، آینه و تابلوهای زیبا استفاده نمایید.

پرده در دکوراسیون لوکس

پرده ها یی با جنس مخمل و با رنگهای سلطنتی مانند طلایی و قهوه ای می تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل شما داشته باشد. حتی می توانید به دنبال پارچه های کمیاب و سفارشی در بازار رفته و از انها در دیزاین پنجره های خود استفاده کنید. البته این کار هزینه ی زیادی دارد اما یکی از نکاتی است که می تواند منزل شما را به یک هتل چند ستاره تبدیل نمایید.