در مقاله ای با عنوان " کلیدهای خود را با جا کلیدی سازماندهی کنید " در مورد جاکلیدی به شما توضیحات لازمه را ارائه دادیم و در این مقاله هم قصد معرفی محصولاتی از این قبیل را خواهیم داشت. ولی قبل از آن خلاصه ای از محتوا مقاله مرتبط را به شما توضیح خواهیم داد.

انواع جاکلیدی و کاربردش

دوران جستجو در جیب ها یا جستجو در کشوهای درهم و برهم برای یافتن کلیدها گذشته است. یک جا کلیدی راه حلی کاربردی و ضروری برای مرتب نگه داشتن کلیدهای شما و در دسترس نگه داشتن آسان ارائه می دهد. یک جاکلیدی که اغلب سایز کوچک و کم وزنی دارند، به گونه ای طراحی شده است که چندین کلید را به طور ایمن در یک مکان نگه می دارد و تضمین می کند که هرگز گم نشوند. در اصل جا کلیدی اکسسوری است که کلید های شما را سازماندهی می کند. خواه برای خانه، محل کار یا ماشین شما باشد، جا کلیدی یکی از بهترین راه ها و ابزار ها برای مدیریت و نگه داری کلید های شما یا سوییچ ماشین در یک فضا می باشد. علاوه بر این، بسیاری از جاکلیدی ها را می توان به راحتی بر روی دیوار آویزان کرد و راحتی بیشتری را فراهم می کند.

داشتن یک مکان مشخص برای جا کلیدی در خانه می تواند روند زندگی را راحت تر و روان تر کند. همانطور که گفتیم جاکلیدی یک فضا مخصوص کلید ها است وقتی در ذهن شما عادت آویزان کردن کلید در این وسیله شکل بگیرد، برای همیشه از شر گم شدن کلیدها خیالتان راحت خواهد بود. یک ایده این است که آن را در نزدیکی ورودی اصلی قرار دهید، مانند روی یک دیوار یا یک میز کوچک، بنابراین هنگام ورود یا بیرون رفتن به راحتی می توانید کلید مد نظر و مخصوص را بردارید و به بیرون منزل بروید و بعد از بازگشت به منزل هم، باز کلید را در همان قسمت آویزان کنید. 

زمانی که نوبت به انتخاب جا کلیدی می رسد، باید به این نکته توجه کنیم که جا کلیدی از مواد مختلفی ساخته شده است و تنوع های گسترده ای دارد. اما چوب یکی از بهترین گزینه ها است. نه تنها بادوام و ماندگار است، بلکه ظرافت و گرما را به هر فضایی می بخشد. چه دکوراسیون خانه شما مدرن باشد و چه سنتی، یک جا کلیدی چوبی دیواری می تواند مکمل و کامل کننده دکوراسیون شما و تکمیل کننده اکسسوری چوبی شما باشد. علاوه بر این، چوب را می توان به راحتی توسط خلاقیت و هنر سازندگان، نقش و طرح داد و به طرح ها و اندازه های مختلف تبدیل کرد و به شما این امکان را می دهد که یک جا کلیدی منحصر به فرد و شخصی داشته باشید.

در ادامه قصد معرفی تعدادی از محصولات مرتبط را خواهیم داشت.

جاکلیدی برند آسوریک کد JA20069

جاکلیدی برند آسوریک کد JA20069

کلید ابزاری حیاتی است که معمولاً در بسیاری از خانه ها استفاده می شود. همیشه می توانید یک جاکلیدی آویزان شده روی دیوار نزدیک درب ورودی یا در قسمت های دیگر پیدا کنید. این کالای خاص هم یکی از سری محصولات جاکلیدی چوبی است که توسط برند آسوریک طراحی و تولید شده است. طراحی این جاکلیدی با رنگ قهوه ای چوب و رنگ فیروزه ای، حس سنتی را به بیننده القا می کند. همچنین به شما این قابلیت را می دهد که 5 کلید و سوییچ را بتوانید به این جاکلیدی آویزان کنید.

خرید جاکلیدی آسوریک کد JA20069

جاکلیدی برند آسوریک کد JA20013

جاکلیدی برند آسوریک کد JA20013

جاکلیدی ابزار بسیار مهمی است که ما همیشه در خانه از آن استفاده می کنیم و همچنین نقش مهمی در خانه های مسکونی دارند و همیشه مورد استفاده قرار می گیرند. معمولاً یک جاکلیدی را می‌بینید که روی دیوار نزدیک درب ورودی یا در جاهای دیگر آویزان است. این محصول هم یکی دیگر از محصولات جذاب و دست ساز برند آسوریک می باشد که طراحی سنتی و بی‌نظیری را از خودش به نمایش می گذارد. این جاکلیدی با رنگ چوب قهوه ای و فیروزه ای ظاهری کلاسیک دارد. این طراحی و تنوع رنگی استفاده شده در این محصول نه تنها حس سنتی و کلاسیک را به این جاکلیدی مدل JA20013 اضافه می کند، بلکه راه حلی عملی برای سازماندهی کلیدهای شما ارائه می دهد و شما این امکان را دارید که به صورت همزمان 5 کلید را به این محصول اضافه کنید.

خرید جاکلیدی آسوریک کد JA20013

کالکشن جا کلیدی های زیبا و جذاب با طرح قفل هم در فروشگاه میعاد تایم برای شما موجود شده است که در ادامه بخشی از محصولات برتر این کالکشن را معرفی خواهیم کرد.

جاکلیدی طرح قفل کد 012 مدل JA04012

جاکلیدی طرح قفل کد 012 مدل JA04012

جاکلیدی دیگری را معرفی می کنم. این جاکلیدی دست ساز با چوب طبیعی است که ظاهری شیک و منحصر به فرد به آن بخشیده است. طراحی این جاکلیدی به شکل یک قفل می باشد که جذابیت این مدل را دو چندان کرده است. همچنین به دلیل کیفیت ساخت بالای خود شناخته شده است و آن را به ابزاری قابل اعتماد برای ایمن نگه داشتن کلیدهای شما تبدیل می کند. چه در جلوی درب ورودی خود به دیوار آویزان شود و چه در هر فضای دیگری، این جاکلیدی یک اکسسوری کاربردی و شیک است که به شما امکان این را می دهد که سه کلید را به این محصول متصل کنید.

خرید جاکلیدی طرح قفل کد 012 مدل JA04012

جاکلیدی طرح قفل کد 015 مدل JA04015

جاکلیدی طرح قفل کد 015 مدل JA04015

این جاکلیدی هم یکی دیگر از سری جاکلیدی های طرح قفل می باشد که به زیبایی هر چه تمام تر مثل مدل قبلی برای شما موجود شده است. این جاکلیدی دست ساز می باشد و با متریال چوب برای شما موجود و طراحی شده است. این جاکلیدی به دلیل ساختار و طراحی ویژه خود می تواند بسیار محبوب باشد و همچنین امنیت کلیدهای شما را تضمین می کند. این جاکلیدی را چه در کنار درب ورودی و چه در هر نقطه دیگری به دیوار آویزان کنید، یک اکسسوری مفید و شیک است که می تواند تا سه کلید را در خود جای دهد.

خرید جاکلیدی طرح قفل کد 015 مدل JA04015

جاکلیدی طرح قفل کد 010 مدل JA04010

جاکلیدی طرح قفل کد 010 مدل JA04010

این مدل هم با طراحی بی نظیر خود که به شکل یک قفل می باشد، در دسته کالکشن جاکلیدی های طرح قفل میعاد تایم می باشد. این جاکلیدی دست ساز با استفاده از متریال چوب طراحی شده است. همین امر هم سبب می شود که حس و حال طبیعت و سر زندگی را به محیط اضافه کند. این مدل یک جاکلیدی معمولی نیست، چرا که طراحی خلاقانه و منحصر به فرد و شیکی را از خود به نمایش می گذارد. با ساختار و طراحی خاص خود، مطمئناً یک انتخاب محبوب است. نه تنها ظاهر خوبی دارد، بلکه کلیدهای شما را نیز ایمن و منظم نگه می دارد. شما می توانید در هر دیواری که مد نظر شما است برای نصب این جاکلیدی اقدام کنید. این جاکلیدی نه تنها مفید است بلکه سبکی به زندگی روزمره شما می بخشد. این محصول تا سه کلید را در خود جای دهد و به یک وسیله جانبی کاربردی برای همه تبدیل شود.

خرید جاکلیدی طرح قفل کد 010 مدل JA04010

جاکلیدی طرح قفل کد 017 مدل JA04017

جاکلیدی طرح قفل کد 017 مدل JA04017

در این قسمت مدل دیگری از سری کالکشن جا کلیدی طرح قفل را برای شما معرفی خواهیم کرد. این جاکلیدی چوبی با دقت دست ساخته شده است. این جاکلیدی به هر فضایی که در آن قرار می گیرد، حسی از طبیعت و سرزندگی می بخشد. شما این آزادی را دارید که این جاکلیدی را به هر دیواری که انتخاب می کنید آویزان کنید. این محصول نه تنها کاربردی است، بلکه حس خاصی را به کارهای روزمره شما می بخشد. با ظرفیت نگه داشتن حداکثر سه کلید، به یک اکسسوری کاربردی و شیک برای هر کسی تبدیل می شود.

خرید جاکلیدی طرح قفل کد 017 مدل JA04017