کاتالوگ گرامافون والتر


گرامافون والتر سری 101

گرامافون والتر سری 101

یک وسیله بسیار جذاب که می توانید در منزل خود از آن استفاده کنید گرامافون ایستاده والتر فول مدل 101 است. این محصول طراحی قدیمی و گیرنده رادیویی AM/FM دارد. این دستگاه دارای یک بلندگوی استریو قدرتمند می باشد. می توانید این دستگاه را با استفاده از ریموت کنترل روشن و خاموش کنید. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به پخش دی وی دی، سی دی و نوار کاست اشاره کرد. پشتیبانی از کارت حافظه و یک پورت USB نیز در آن گنجانده شده است. این گجت به دلیل ویژگی های مفیدی که دارد در تمامی مجالس و رویدادها قابل استفاده است. این محصول با متریال چوبی است. مشتریان شرکت والتر می توانند از بهترین نمونه های این شرکت انتخاب کنند. مشتریان می توانند با خیال راحت از محصولات این شرکت استفاده کنند زیرا دارای گارانتی هستند.


لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 101 قهوه ای

گرامافون مبله والتر مدل 108

گرامافون مبله والتر مدل 108

این دستگاه مجهز به ساب ووفر است و دارای پخش کننده CD  /  MP3 و DVD و همچنین پورت USB است. قابلیت اتصال از طریق بلوتوث و همچنین رادیو استریو 2 موجی AM / FM را دارد. علاوه بر این، قابلیت پخش نوار کاست را دارد و می تواند صفحه را با سه سرعت مختلف پخش کند: 33⅓  /  45  /  78. در ادامه ویژگی های دیگر این محصول را بررسی خواهیم کرد. گرامافون مبله والتر مدل 108 دارای ورودی پورت AUX و همچنین خروجی صدا و تصویر است. علاوه بر این، بلندگوهای استریو قدرتمندی دارد. صفحه نمایش LED این دستگاه عملکرد سی دی را نمایش می دهد و دارای یک ریموت کنترل می باشد.

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 108


لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 040


لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 077

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 101 کرم یا سفید


گرامافون برند والتر کد 109

گرامافون برند والتر کد 109

گرامافون فوق العاده با امکاناتی نظیر:  دارای CD/MP3 player و DVD، دارای درگاه USB، قابلیت اتصال از طریق بلوتوث، رادیو استریو 2 موج AM / FM، قابلیت پخش نوار کاست، قابلیت پخش صفحه با سه سرعت:33⅓/45/78، ورودی درگاه AUX، خروجی صدا و تصویر، دارای بلندگوهای قدرتمند استریو و مجهز به ساب ووفر، دارای صفحه LED جهت نمایش عملیات CD و ریموت کنترل که این محصول را به یک محصول فوق العاده تبدیل کرده است.


لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 109 قهوه‌ای


لینک خرید گرامافون مبله والتر سایز بزرگ مدل 107 قهوه ای


لینک خرید گرامافون مبله والتر سایز بزرگ مدل 107 سفیدگرامافون مبله والتر مدل 2512

گرامافون مبله والتر مدل 2512

گرامافون های ایستاده علاوه بر تاثیرگذاری بر ظاهر محیط دارای ویژگی هایی هستند که می توان از آنها به عنوان یک سیستم استفاده کرد. این به دلیل سبک طراحی زیبا و جذاب است که جلوه زیبایی به دکور خانه یا محل کار شما می دهد. استفاده از پخش که شامل پورت USB، پتانسیل اتصال بلوتوث، پشتیبانی از کارت های حافظه SD CARD، پخش رادیویی 2 موجی و پخش تمامی صفحات گرامافون است، مبتکرانه ترین و نوستالژیک ترین کاربرد در بین انواع مختلف است. مدل های گرامافون ایستاده و رومیزی. شرکت والتر برای هر یک از مدل های گرامافون خود 2 سال گارانتی ارائه می دهد تا خیال خریداران بالقوه را کاملا راحت کند.


لینک خرید گرامافون والتر مدل 2512

لینک خرید گرامافون مدل 2511


گرامافون والتر مدل 2504

سازنده معتبر Walter گرامافون ایستاده پنج طرفه Walter مدل 2504 را تولید می کند که بدنه چوبی برتری دارد. گرامافون های ایستاده در مدل های مختلفی تولید می شوند و به دلیل طراحی دوست داشتنی و جذابی که دکور خانه یا محل کار شما را زیباتر می کند، دارای ویژگی هایی هستند که می توانند علاوه بر تغییر ظاهر محیط، به عنوان یک سیستم نیز مورد استفاده قرار گیرند. مبتکرانه ترین و خاطره انگیزترین کاربرد از تمام مدل های گرامافون ایستاده و رومیزی پخش موسیقی است. که همچنین از پورت USB، اتصال بلوتوث، پشتیبانی از کارت های حافظه SD CARD، پخش رادیویی 2 موجی و پخش تمامی صفحات گرامافون استفاده می کند. همچنین برای زیباتر کردن محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای آسودگی کامل خیال کسانی که قصد خرید گرامافون را دارند، شرکت Walter برای تمامی مدل های گرامافون خود 2 سال گارانتی ارائه می دهد.


لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 2504 قهوه ای

لینک  خرید گرامافون مبله والتر مدل 2504 کرم یا سفید


لینک خرید گرامافون مبله والتر 2505 قهوه ای

لینک خرید گرامافون مبله والتر 2505 کرم یا سفید

گرامافون برند والتر مدل 2501

گرامافون برند والتر مدل 2501

این سری محصولات ساخت شرکت معتبر والتر است و بدنه آن از چوب مرغوب ساخته شده است. گرامافون های ایستاده دارای ویژگی هایی هستند که علاوه بر تاثیرگذاری بر ظاهر محیط، می توان از آنها به عنوان یک سیستم پخش حرفه ای استفاده کرد. انواع مدل های گرامافون دارای سبک های طراحی زیبا و جذابی هستند که جلوه زیبایی به دکور منزل یا محیط کار شما می بخشد. برای رفع کامل نگرانی کسانی که قصد خرید گرامافون را دارند، شرکت Walter برای هر یک از مدل های خود 2 سال گارانتی ارائه می دهد.


لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 2501 قهوه ای

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 2501 کرم یا سفید

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 2503 قهوه ای

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 2503 کرم یا سفیدلینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 027 قهوه ای

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 027 کرم

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 015 قهوه ای

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 038 قهوه ای


گرامافون رومیزی والتر در طرح های مختلف

گرامافون رومیزی والتر در طرح های مختلف

این دستگاه حتی به تنهایی می تواند به جذابیت و زیبایی خانه شما کمک شایانی کند و همچنین می تواند حس دوست داشتنی نوستالژی را تقویت کند. گرامافون رومیزی Walter Plus5 ساخت شرکت Walter است و بدنه آن از چوب درجه یک ساخته شده است. در طرح ها و رنگ های متنوعی از جمله سفید استخوانی و قهوه ای موجود است. گرامافون رومیزی Walter Plus5 با زیبایی خاص خود می تواند به عنوان یک کالای گرانبها و زینت بخش برای خانه در نظر گرفته شود.


لینک خرید سری گرامافون های 2035،2040،2045 و 2055لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 078 قهوه ای

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 028 قهوه ای

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 126 قهوه ای

لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 131لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 1532

لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 3417

لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 012


گرامافون والتر مدل 658

گرامافون والتر مدل 658

شرکت Walter گرامافون مبله و ایستاده Walter مدل 658 را می سازد که بدنه آن از چوب درجه یک ساخته شده است. تمامی مدل های گرامافون به دلیل سبک طراحی دوست داشتنی و جذاب که جلوه زیبایی به دکور منزل یا محیط کار شما می بخشد دارای ویژگی هایی هستند که می توان از آنها به عنوان سیستم پخش استفاده کرد. علاوه بر این، اتصال بلوتوث، پورت USB، پشتیبانی از کارت های حافظه SD CARD، پخش رادیویی 2 موجی، و پخش تمام صفحات گرامافون، که خلاقانه ترین و نوستالژیک ترین استفاده گرامافون است، مورد استفاده قرار می گیرد.


لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 658 پلاس

لینک خرید گرامافون والتر نیمه فول مدل 658 سفید

لینک خرید گرامافون مبله والتر فول مدل 201
لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 013B

لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 062

لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 078A
لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 1202

لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 513

لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 1211

لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 1205


گرامافون والتر مدل 3501

گرامافون والتر مدل 3501

یک گرامافون زیبا و خاطره انگیز با ویژگی های فوق العاده که علاوه بر زیبایی و حس وینتیج، می تواند به شما امکانات ویژه ای دسترسی دهد. این محصول دارای پورت USB می باشد که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی فلش حاوی موسیقی مورد علاقه خود را به این گرامافون متصل کرده و از کیفیت صدای عالی آن لذت ببرید. پخش سی دی و دی وی دی یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این محصول است. از آنجایی که این گرامافون از اتصال بلوتوث پشتیبانی می کند، می توانید به راحتی و با کیفیت بالا به موسیقی، پادکست و حتی کتاب های صوتی دلخواه خود در گوشی هوشمند خود در حین اتصال به این گرامافون از طریق بلوتوث گوش دهید.


این گرامافون به دلیل داشتن بدنه چوبی باکیفیت از زیبایی بیشتری برخوردار است. یکی از ویژگی های اصلی این محصول رادیو استریو 2 موجی AM/FM است. گرامافون و دیسک های منحصر به فرد آن چیزی است که واقعاً خاطرات را برای ما زنده می کند. این گرامافون قابلیت پخش صفحات را در سه دور دارد و ساب ووفر و صدای استریو آن کیفیت صدای عالی را در اختیار شما قرار می دهد. دارای صفحه نمایش LED برای نمایش عملکرد سی دی است و از آنجایی که این محصول به روش های مختلف تهیه شده است، می توانید بر اساس سلیقه خود آن را انتخاب، سفارش و به راحتی دریافت کنید.

گرامافون ایستاده فول والتر مدل 3505

گرامافون ایستاده فول والتر مدل 3505

این محصول از مواد چوبی با کیفیت عالی ساخته شده و دارای طیف وسیعی از ویژگی های چشمگیر از جمله پخش کننده CD و DVD، پورت USB و اتصال بلوتوث است. علاوه بر این، مجهز به رادیو AM / FM دو موجی، سیستم صدای استریو و قابلیت پخش دیسک های سه دور است. همچنین دارای خروجی های صوتی و تصویری، ساب ووفر برای افزایش باس و قابلیت پخش استریو است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به صفحه نمایش LED که امکان نظارت آسان بر عملکرد CD و همچنین یک کنترل پنل جامع را فراهم می کند، اشاره کرد.

  • بدنه از جنس چوب با کیفیت
  • پخش CD و DVD، دارای درگاه USB
  • قابلیت اتصال از طریق بلوتوث
  • رادیو استریو 2 موج AM/FM
  • قابلیت پخش انواع صفحات در سه دور
  • خروجی صدا و تصویر
  • دارای ساب ووفر و پخش استریو
  • دارای صفحه LED جهت نمایش عملیات CD
  • پنل فول

لینک خرید گرامافون فول والتر مدل 3505


گرامافون ایستاده پلاس والتر استخوانی مدل 3511

گرامافون ایستاده پلاس والتر استخوانی مدل 3511

این گرامافون دارای بدنه ای ساخته شده از چوب با کیفیت بالا است و به رادیو استریو AM / FM 2 موجی، پورت USB و اتصال بلوتوث مجهز شده است. علاوه بر این قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه و پخش موسیقی در تمامی سبک ها را نیز دارد. شرکت والتر برای ایجاد آرامش برای خریداران احتمالی 2 سال گارانتی تمامی مدل های گرامافون خود را ارائه می دهد.

لینک خرید گرامافون پلاس والتر مدل 3511


لینک خرید گرامافون مبله 3501 برند والتر

لینک خرید گرامافون ایستاده 3502 برند والتر

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 3511

لینک خرید گرامافون مبله والتر سری 3512

لینک خرید گرامافون مبله نیمه فول والتر مدل 3512 سفید

گرامافون مبله برند والتر سری 105

گرامافون مبله برند والتر سری 105

گرامافون والتر مدل 105 در رنگ سفید مبله می باشد. این محصول منحصر به فرد و مجلل است که می تواند تأثیر عمیقی بر دکوراسیون منزل شما داشته باشد. این گرامافون مجلل نیز از این قاعده مستثنی نیست، زیرا طراحی منحصر به فرد و عملکرد آن زیبایی هر محیطی را افزایش می دهد. متریال بدنه این محصول از چوب مقاوم و باکیفیت می باشد. علاوه بر این، می توانید به راحتی گوشی خود را از طریق بلوتوث به این گرامافون متصل کرده و از موسیقی و فایل های صوتی مورد علاقه خود لذت ببرید. گرامافون مبله 105 والتر دسترسی به هر دو امواج AM و FM را فراهم می کند. این گرامافون با ساب ووفر و قابلیت پخش استریو کیفیت صدای بی نظیری را ارائه می دهد.

علاوه بر این، به ویژگی های پخش سی دی و دی وی دی، یک پورت USB و عملکرد بلوتوث مجهز شده است. این دستگاه از طیف گسترده‌ای از فرمت‌های رسانه، از جمله صدا و تصویر، پشتیبانی می‌کند و به لطف ساب ووفر داخلی و سیستم صدای استریو، پخش با کیفیت بالا را تضمین می‌کند و یک تجربه صوتی فراگیر را ارائه می‌دهد. در نهایت، دارای یک صفحه نمایش LED است که به وضوح عملکردها را برای کنترل آسان نشان می دهد.

لینک خرید گرامافون مبله والتر مدل 105


لینک خرید گرامافون والتر فول مدل 105 قهوه ای

لینک خرید گرامافون نیمه فول والتر مدل 105 

گرامافون ایستاده فول والتر شیپور فلز مدل 106

گرامافون ایستاده فول والتر شیپور فلز مدل 106

این نسخه مجهز به شیپور بزرگ خود و ویژگی هایی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، به محصولی کاربردی تبدیل می شود که ظاهر نوستالژیک خود را حفظ می کند.

بدنه از چوب مرغوب ساخته شده است. قابلیت پخش سی دی و دی وی دی را دارد. همچنین دارای پورت USB و قابلیت اتصال از طریق بلوتوث است. این رادیو استریو دو موجی AM / FM ارائه می دهد. باید به این مورد هم اشاره کنیم که این محصول می تواند انواع دیسک ها را در سه چرخش پخش کند و گزینه های خروجی صدا و تصویر را فراهم می کند. همچنین دارای ساب ووفر و پخش استریو است. 

لینک خرید گرامافون ایستاده فول مدل 106 رنگ قهوه ای


لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 1206

لینک خرید گرامافون رومیزی والتر مدل 5028

لینک خرید گرامافون پایه دار والتر مدل 5028F