ساعت مچی اسپرت

ساعت مچی مردانه پتک فیلیپ، ساعت مردانه طرح اسکلتون، شیشه آنتی رفلکس ضد خش، دارای نشانگر شب و روز و دو زمان مجزا، مدل 5289جزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی مردانه پتک فیلیپ، ساعت مردانه طرح اسکلتون، شیشه آنتی رفلکس ضد خش، دارای نشانگر شب و روز و دو زمان مجزا، مدل 5289

3,591,000 تومان3,990,000

ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل 3390جزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل 3390

1,603,800 تومان

ساعت مچی ویولت Violet زنانه | کرنوگراف, گرد سرامیکی, طلایی مشکی صفحه مشکی | کد 0370/2Lجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی ویولت Violet زنانه | کرنوگراف, گرد سرامیکی, طلایی مشکی صفحه مشکی | کد 0370/2L

11,616,800 تومان

ساعت ویولت Violet زنانه | کرنوگراف, گرد چرمی, طلایی صفحه سرمه‌ای | کد 0307/2Lجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت ویولت Violet زنانه | کرنوگراف, گرد چرمی, طلایی صفحه سرمه‌ای | کد 0307/2L

9,967,600 تومان

ساعت ویولت Violet مردانه اتوماتیک گرد چرمی طلایی صفحه قهوه ای کد 0470/2Gجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت ویولت Violet مردانه اتوماتیک گرد چرمی طلایی صفحه قهوه ای کد 0470/2G

12,798,800 تومان

ساعت مچی ویولت Violet | مردانه کرنوگراف, مستطیل چرمی, طلایی صفحه سفید | کد 0427/2Gجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی ویولت Violet | مردانه کرنوگراف, مستطیل چرمی, طلایی صفحه سفید | کد 0427/2G

7,249,100 تومان

ساعت ویولت Violet مردانه اسپرت گرد چرمی طلایی صفحه سفید کد 0385/2Gجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت ویولت Violet مردانه اسپرت گرد چرمی طلایی صفحه سفید کد 0385/2G

8,080,000 تومان

ساعت ویولت Violet زنانه کرنوگراف گرد نگین دار چرمی طلایی صفحه روشن کد 0381/2Lجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت ویولت Violet زنانه کرنوگراف گرد نگین دار چرمی طلایی صفحه روشن کد 0381/2L

10,668,500 تومان

ساعت مچی ویولت، مردانه کرنوگراف، چرمی طلایی مشکی، صفحه مشکی مدل 0281/2Gجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی ویولت، مردانه کرنوگراف، چرمی طلایی مشکی، صفحه مشکی مدل 0281/2G

9,131,800 تومان

ساعت ویولت Violet مردانه | کرنوگراف مستطیل استیل | کد 0142Gجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت ویولت Violet مردانه | کرنوگراف مستطیل استیل | کد 0142G

6,030,700 تومان

ساعت مچی زیتلوس مردانه کرنوگراف گرد چرمی رزگلد مشکی صفحه مشکی مدل 2025جزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی زیتلوس مردانه کرنوگراف گرد چرمی رزگلد مشکی صفحه مشکی مدل 2025

0 تومان

ساعت مچی مردانه دیزل مدل DZ-4360 مشکیجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی مردانه دیزل مدل DZ-4360 مشکی

1,890,000 تومان

ساعت مچی ویولت، مردانه کرنوگراف، گرد چرمی، طلایی صفحه سرمه ای | کد 0439/2Gجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی ویولت، مردانه کرنوگراف، گرد چرمی، طلایی صفحه سرمه ای | کد 0439/2G

9,059,900 تومان

ساعت ویولت Violet مردانه | کرنوگراف، گرد چرمی، طلایی صفحه سفید | کد 0320/2Gجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت ویولت Violet مردانه | کرنوگراف، گرد چرمی، طلایی صفحه سفید | کد 0320/2G

8,646,400 تومان

ساعت مچی ویولت زنانه کرنوگراف بند چرم طلایی صفحه مشکی مدل 0465/2Lجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی ویولت زنانه کرنوگراف بند چرم طلایی صفحه مشکی مدل 0465/2L

9,572,000 تومان

ساعت مچی ویولت زنانه کرنوگراف نگین دار گرد فلزی طلایی صفحه سیلور مدل 0484/2Lجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی ویولت زنانه کرنوگراف نگین دار گرد فلزی طلایی صفحه سیلور مدل 0484/2L

8,929,400 تومان

ساعت مچی ویولت، مردانه کرنوگراف، بند چرم، طلایی صفحه قهوه ای | کد 0403/2Gجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی ویولت، مردانه کرنوگراف، بند چرم، طلایی صفحه قهوه ای | کد 0403/2G

9,212,500 تومان

ساعت ویولت Violet مردانه اسپرت گرد چرمی طلایی مشکی صفحه مشکی کد 0409/2Gجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت ویولت Violet مردانه اسپرت گرد چرمی طلایی مشکی صفحه مشکی کد 0409/2G

9,580,900 تومان

ساعت مچی ویولت، مردانه کرنوگراف، گرد بند پی یو، مشکی قرمز مدل 0098/2Gجزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی ویولت، مردانه کرنوگراف، گرد بند پی یو، مشکی قرمز مدل 0098/2G

8,830,900 تومان

ساعت مچی ویولت مردانه کرنوگراف مستطیلی صفحه سفید مدل 0156/2جزئیات بیشتر
تامین کالا

ساعت مچی ویولت مردانه کرنوگراف مستطیلی صفحه سفید مدل 0156/2

7,249,100 تومان

انواع ساعت مچی

امروزه، فراوانی گزینه‌های ساعت مچی به حدی رسیده است که خریداران در طول فرآیند خرید دچار سردرگمی می‌شوند. مدل‌های متعددی وجود دارد که هر کدام سبک و ظاهری متمایز را ارائه می‌دهند. ممکن است بدانید که ساعت‌های مچی به سه گروه متمایز طبقه‌بندی می‌شوند: سبک‌های ورزشی، طرح‌های سنتی و ساعت‌های هوشمند پیشرفته از نظر تکنولوژی. طیف گسترده ساعت‌ها به دلیل پتانسیل این است که هر یک از این دسته‌ها زیرمجموعه‌های جداگانه خود را داشته باشند. به طور کلی، ساعت ابزاری است که برای تشخیص زمان فعلی و دوره های کوتاه استفاده می شود. این دستگاه شامل یک سیستم مکانیکی یا الکترونیکی است. معمولاً فرمت مورد استفاده سیستم 24 ساعته است. تغییرات خاصی از آن برای هر 12 ساعت علامت گذاری می شود. در بخش پیش رو، مروری بر ساعت مچی اسپرت انجام می دهیم و عملکرد آن را برای شما بررسی می کنیم.

ساعت مچی اسپرت چیست؟

ساعت مچی اسپرت چیست؟

همانطور که قبلا گفته شد، ساعت های مچی را می توان به سه گروه اصلی طبقه بندی کرد. یکی از طبقه‌بندی‌ها در میان آنها، ساعت طراحی شده برای فعالیت‌های ورزشی است که به آن ساعت ورزشی یا ساعت مچی اسپرت گفته می‌شود. این ساعت به طور قابل توجهی محبوبیت بیشتری نسبت به ساعت های دیگر دارد. ساعت‌های ورزشی اساساً برای اهداف ورزشی و ترجیحات مد در نظر گرفته شده‌اند و مورد توجه جمعیت جوانان قرار دارند. ساعت های اسپرت رنگ های مختلفی دارند. این ساعت‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که وزن سبکی داشته باشند و تجربه‌ای راحت را در اختیار کاربر قرار دهند. این نوع ساعت‌ها معمولاً در مسابقات استقامتی و ماراتن استفاده می‌شوند و عملکردهای زمانی مختلفی دارند. این ساعت ورزشی به طیف وسیعی از عملکردها از جمله قطب نما، فشارسنج، سنسور حرارتی حساس به دما، عمق سنج، فاصله سنج، ردیاب کالری و غیره مجهز شده است.

ساعت های آنالوگ نیز در قلمرو ساعت های ورزشی گنجانده شده اند. برای کسانی که با ساعت های آنالوگ آشنا نیستند، مهم است که توجه داشته باشید که این ساعت ها در قالب نمایش 12 ساعته یا 24 ساعته ارائه می شوند. این ساعت ها فوق العاده کاربر پسند هستند و طرفداران قابل توجهی را به خود اختصاص داده اند. ساعت مچی 24 ساعته در مقایسه با ساعت 12 ساعته مدلی برتر و متمایز است. عقربه ساعت یک چرخش کامل را در طول یک روز یا شب به دور صفحه نمایش می دهد. برنامه ریزی برای استفاده از ساعت های 12 ساعته به دلیل دقت کمتر در مقایسه با ساعت های ورزشی 24 ساعته می تواند به طور قابل توجهی چالش برانگیز باشد. ساعت با بزرگترین خط در این نوع ساعت نشان داده می شود، در حالی که نیم ساعت با خطوط کوچکتر و ربع ساعت با ریزترین خطوط نشان داده می شود.

ساعتی که برای فعالیت های ورزشی مردانه طراحی شده است.

تقاضا برای ساعت های ورزشی مردانه بیشتر از ساعت های زنانه است. با توجه به این واقعیت که بسیاری از زنان ساعت های سنتی را به ساعت های ورزشی ترجیح می دهند. ساعت های اسپرت در مجموعه ای از رنگ ها مانند قرمز، آبی، سبز، مشکی، نارنجی، زرد و غیره ساخته می شوند. بسیاری از آقایان ترجیح می دهند بند ساعت های مردانه اسپرت را به دلیل تحمل فشار و کشش انتخاب کنند و آن را به گزینه ای بسیار بادوام برای این نوع ساعت تبدیل می کند. ساعت های ورزشی معمولاً با استفاده از مواد گران قیمت مانند طلا، نقره، الماس و سایر جواهرات گران قیمت ساخته نمی شوند. با توجه به گستره وسیع ساعت‌های ورزشی مردانه، توصیه می‌شود قبل از خرید اولیه، بودجه خود را تعیین کنید. این رویکرد به تصمیم گیری های بعدی برای خرید کمک می کند. عاقلانه است که به هدف پشت پوشیدن ساعت فکر کنید. اگر به یک ساعت برای اهداف کوهنوردی علاقه دارید، فقط بر روی یافتن ساعت هایی تمرکز کنید که برای آن فعالیت مناسب هستند.

قیمت ساعت مچی اسپرت

همانطور که بارها تکرار شده است، طیف گسترده ای از ساعت های ورزشی موجود است. در نتیجه نمی توان مقدار خاصی را برای آن تعیین کرد. سبک صفحه دارای بیشترین طیف وسیعی از گزینه های ساعت مچی ورزشی است. این ساعت مچی ورزشی دارای ظاهری مجلل است که هم پیچیدگی و هم ظرافت را به نمایش می گذارد. در مقایسه با انواع دیگر ساعت‌ها، ساعت‌های ورزشی قیمت قابل‌توجهی مناسبی دارند، بنابراین برای بسیاری از خریدارانی که خرید آن‌ها را به عنوان انتخاب اصلی خود در اولویت قرار می‌دهند، انتخابی ارجح است. چندین دسته از آن با برزنت ساخته شده است، ماده ای که مقاومت قابل توجهی در برابر آب دارد. بدون شک دوام و استحکام ساعت اسپرت تا حد زیادی به کیفیت جنس آن بستگی دارد. اولویت اصلی شرکت‌های ساعت‌سازی، تولید محصولات باکیفیت است که رضایت و رفاه مشتری را افزایش می‌دهد.

نکات مهم هنگام خرید ساعت اسپرت مردانه

نکات مهم هنگام خرید ساعت اسپرت مردانه:

اگر به دنبال یک ساعت اسپرت مردانه هستید، عاقلانه است که هم ویژگی های ساعت و هم برخی از پیشنهادات را در نظر بگیرید.

 • هنگام خرید یک ساعت ورزشی، یکی از عوامل مهمی که مردان باید در نظر بگیرند، قصد خرید آن است. جذابیت زیبایی شناسی ساعت اغلب نقش مهمی در افزایش جذابیت فرد ایفا می کند. نمی توان انکار کرد که انتخاب این ساعت به دلیل ظاهر پیچیده و جذاب آن به جذابیت و حس مد می افزاید، به خصوص در مورد استایل اسپرت.
 • هنگام انتخاب یک ساعت ورزشی، مهم است که برند سازنده را به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده در نظر بگیرید. خرید یک برند مشهور ساعت ورزشی تضمین می کند که روی ساعتی بادوام سرمایه گذاری کنید که می تواند برای مدت طولانی با کیفیتی درجه یک به شما خدمت کند. علاوه بر این، ساعت‌های این برند از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر هستند و بند‌های قابل تعویض را ارائه می‌کنند که امکان استفاده از ساعت‌های ورزشی را فراهم می‌کند.
 • لازم به ذکر است که ساعت های اسپرت طراحی شده برای مردان و نوجوانان معمولاً در اندازه های بزرگتر با نسبت های متوسط تا قابل توجه هستند. هنگام خرید ساعت‌های اسپرت مردانه، مهم است که طراحی آن‌ها را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که اندازه آن‌ها با زیبایی کلی آن‌ها مطابقت دارد.
 • طراحی ساعت تاثیر قابل توجهی در فرآیند تصمیم گیری خرید ساعت های ورزشی مردانه دارد. این ساعت‌ها دارای ظاهر متفاوت هستند. از جمله دایره، مستطیل، مربع، بیضی و چند ضلعی دارند. در حالی که طرح های گرد ممکن است بیشتر مورد توجه قرار گیرند، تصمیم گیری در مورد اینکه چه شکلی برای ساعت انتخاب شود در نهایت به سلیقه شخصی بستگی دارد.
 • ساعت های ورزشی می توانند دارای مواد بند متنوعی مانند فلز، چرم، برزنت یا جیر باشند. توجه به این فاکتور هنگام خرید ساعت های اسپرت پسرانه و مردانه ضروری است. به طور کلی، استیل ماده انتخابی برای ایجاد نوارهای فلزی است. علاوه بر این، باید به این نکته اشاره کرد که وقتی صحبت از ساعت‌اسپرت مردانه می‌شود، فلزات گرانبها مانند طلا و نقره برخلاف ساعت‌های گران‌قیمت به ندرت مورد استفاده قرار می‌گیرند. برعکس، نوع چرم استفاده شده در ساخت بند در تعیین برتری و استقامت آن مهم است، چه اصل باشد و چه ساخته شده باشد.
 • خرید یک ساعت اسپرت یا هر نوع ساعت دیگر، مالکیت کارت گارانتی و کد مرجع را تضمین می کند که هر دوی این موارد قابل توجه است. لازم به ذکر است که هر ساعت مارک دار دارای کارت گارانتی بین المللی و کد مرجع می باشد. این اسناد دو هدف را دنبال می کنند: تأیید اصالت محصول و اطمینان از اینکه نمایندگی ها خدمات رضایت بخشی به مشتریان ارائه می دهند.
 • علاوه بر این، هنگام خرید یک ساعت اسپرت مردانه باید به عوامل دیگری نیز توجه کرد. اینها ممکن است شامل ترکیب صفحه ساعت (شامل گزینه هایی مانند کوارتز یا کریستال)، مواد مورد استفاده برای شیشه ساعت (با گزینه هایی مانند کریستال معدنی مقاوم در برابر خش و مقاومت در برابر رطوبت و ضربه)، مواد مورد استفاده برای بدنه ساعت، نوع مکانیزم و موتور مورد استفاده و همچنین ویژگی هایی مانند ضد آب بودن، مواد ضد حساسیت، رنگ ثابت و ویژگی های موجود. عوامل دیگری نیز باید در نظر گرفته شود.

ویژگی های ساعت مچی اسپرت مردانه

ویژگی های ساعت مچی اسپرت مردانه

برخی از ویژگی های موجود در ساعت های اسپرت مردانه عبارتند از:

 • کرنومتربرای اندازه گیری فواصل زمانی
 • یک تایمر با شمارش معکوس
 • دماسنج برای اندازه گیری دما
 • فشارسنج برای سنجش فشار اتمسفر
 • ویژگی سنجش ضربان قلب
 • مسافت سنج برای سنجش مسافت طی شده
 • آلارم و زنگ هشدار
 • گام شمار برای سنجش قدم ها در پیاده روی
 • فناوری جی‌پی‌اس برای موقع یابی
 • قطب نما برای تعیین جهت
 • نور پس زمینه

گنجاندن این ویژگی‌ها در ساعت‌های ورزشی مردانه و پسرانه نه تنها جذابیت زیبایی‌شناسی آن‌ها را افزایش می‌دهد، بلکه به عنوان یک مزیت ارزشمند برای کسانی که از آن‌ها برای فعالیت‌هایی مانند مسافرت، ورزش، پیاده‌روی، کاوش در طبیعت و نیازهای زمان‌بندی دقیق استفاده می‌کنند، عمل می‌کند.

خرید اینترنتی ساعت مچی اسپرت

همانطور که احتمالا می دانید، بازار مملو از ساعت های بدلی و فیک متعدد در سبک های مختلف است. برای به دست آوردن یک ساعت ورزشی منحصر به فرد پسرانه یا یک ساعت ورزشی مردانه که دارای ویژگی های عالی باشد، لازم است هنگام خرید و بازرسی ساعت از جنبه های مختلف احتیاط کنید. توصیه می شود برای تهیه یک ساعت معتبر به مراکز معتبر و فروشندگان ساعت مجاز مراجعه کنید. متأسفانه، همه افراد به این مراکز دسترسی ندارند و رفتن به مراکز به صورت حضوری هم با این شرایط، کار سختی است و در نتیجه نمی توانند از پیشنهادات آنها استفاده کنند. خوشبختانه، اکنون یک راه حل عملی برای دسترسی به طیف کامل ساعت های ورزشی از نمایندگی ها وجود دارد.ایجاد وب سایت هایی که برای فروش ساعت های معتبر اختصاص داده شده است. از طریق این پورتال‌های آنلاین، مصرف‌کنندگان این امکان را پیدا می‌کنند که در حین مرور گزینه‌های موجود، ساعت مورد نظر خود را با اطمینان خریداری کنند.

وب‌سایت میعاد تایم طیف متنوعی از ساعت‌های اسپرت را در این قسمت ارائه می‌کند که برای مردان و خانم ها در هر سنی طراحی شده‌اند که دارای برندهای برجسته متعدد و طرح‌های جذاب است. این صفحه وب ساعت‌های ورزشی جذاب و فوق‌العاده را به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می‌کند. با در نظر گرفتن این موضوع، افراد می توانند با اطمینان فروشگاه اینترنتی میعاد تایم و این قسمت را مرور کنند و از یک معامله بدون ریسک و محافظت شده لذت ببرند. همچنین از قسمت ساعت مچی مردانه هم می توانید به طیف وسیعی از ساعت های کلاسیک و سایر طراح های دیگر دسترسی داشته باشید.