با سلام و ضمن عرض پوزش و تشکر از صبوری مشتریان گرامی به اطلاع می رساند به دلیل ترافیک و شلوغی پایان سال کلیه سفارشات با تاخیر ارسال خواهند شد.

چرا باید ساعت مچی خریداری کنیم؟

خرید ساعت مچی اسپرت در سالیان گذشته محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. شاید برای شما هم این سوال وجود داشته باشد که چرا این محصول به سرعت تبدیل به یک کالای جذاب شده است. در گذشته ساعت مچی به دلیل اینکه تنها ابزار انسان برای فهمیدن زمان بوده است، در بین مردم کارایی زیادی داشته و به همین دلیل زیاد مورد استفاده قرار می‌گرفته است. این در حالی است که با اختراع تلفن همراه و استفاده عمومی ‌از آن در جهان، مردم دیگر نیاز ضروری به ساعت مچی ندارند. با این وجود باز هم خرید ساعت مچی اسپرت به دلایل مختلف می‌تواند برای مردم جذابیت زیادی داشته باشد. شاید ساعت ضرورت خود را از دست داده باشد اما کماکان ویژگی‌هایی دارد که خرید این کالا را به عنوان یک محصول جذاب بین مردم رواج داده است.

مهمترین مزایای خرید ساعت مچی اسپرت

مهمترین مزایای خرید ساعت مچی اسپرت

استفاده از ساعت مچی اسپرت برای شما مزایای زیادی خواهد داشت. طبیعتاً هرچه آگاهی شما از محصولی که خریداری می‌کنید بیشتر باشد، راحت‌تر به سمت آن خواهید رفت. مهمترین مزایای ساعت اسپرت عبارتند از:

 • استایل جذاب: ساعت مچی بخشی از استایل شما را تشکیل می‌دهد. وقتی ساعت اسپرت داشته باشید، جوان و جذاب‌تر به نظر می‌رسید. البته ساعت اسپرت زمانی می‌تواند استایل شما را کامل کند و آن را زیباتر نماید که با لباس‌های شما همخوانی و هماهنگی داشته باشد. به همین دلیل در خرید ساعت مچی اسپرت باید دقت زیادی داشته باشید.
 •  انعکاس شخصیت: نوع ساعتی که انتخاب می‌کنید، شخصیت شما را به جامعه منعکس می‌کند. وقتی ساعت اسپرت داشته باشید این پیغام را به جامعه و افرادی که شما را نگاه می‌کنند می‌فرستید که شخصیتی جوان و شاداب دارید. نشاط و شادابی هم اعتماد به نفس شما را در زندگی فردی بالا می‌برد و هم برای بالا بردن نشاط عمومی ‌جامعه مفید است.
 • نماد: ساعت در جهان می‌تواند به عنوان یک نماد شناخته شود. وقتی شما ساعت مچی داشته باشید به دیگران ثابت می‌کنید که انسان وقت‌شناسی هستید. داشتن ساعت و نگاه مکرر شما به آن این موضوع را ثابت می‌کند که برای تک تک لحظات زندگی ارزش قائل هستید و می‌خواهید از آنها به بهترین شکل استفاده کنید.

چرا با وجود موبایل از ساعت مچی استفاده کنیم؟

طبیعتاً با وجود موبایل، خرید ساعت مچی اسپرت شاید کمی ‌عجیب به نظر برسد. البته این تصور کاملا غلط است و بهتر است برای مشاهده ساعت و تنظیم برنامه زندگی از ساعت مچی استفاده کنید. دلایل زیر می‌تواند شما را قانع کند که ساعت مچی بهتر از موبایل است:

 • تمرکز: اگر بخواهید همواره برای مشاهده ساعت به تلفن همراه خودتان نگاه کنید، ممکن است دیگر ابزار موجود در موبایل مثل پیام رسان‌های اینستاگرام و تلگرام حواس شما را پرت کنند و زمان زیادی را بی دلیل از شما بگیرند. به همین دلیل بهتر است برای مشاهده ساعت و کنترل تمرکز به سراغ همان ساعت اسپرت بروید.
 • سهولت: گاهی اوقات ممکن است تلفن همراه خودمان را در ماشین یا جایی بگذاریم که همراهمان نباشد. این در حالی است که ساعت مچی همیشه با ما همراه است و همیشه می‌توانیم با کمک آن زمان را بررسی کنیم. از طرفی گاهی اوقات در حال کار آنقدر مشغول هستیم که فراموش می‌کنیم تلفن همراه را کجا قرار داده‌ایم. در این شرایط استفاده از ساعت بیشتر برای ما مفید خواهد بود.
 • احترام: همه ما ممکن است در مراسمات و جلسات اجتماعی و شغلی شرکت کنیم. طبیعتاً در چنین جلساتی مشاهده ساعت از روی تلفن همراه کار مناسبی محسوب نمی‌شود و به نوعی بی ادبی به فردی است که در حال سخنرانی است. این در حالی است که نگاه کردن به ساعت احتمالاً توجه هیچ کسی را به سمت شما جلب نخواهد کرد و توهینی محسوب نخواهد شد.

چگونه ساعت مچی اسپرت مردانه انتخاب کنیم؟

چگونه ساعت مچی اسپرت مردانه انتخاب کنیم؟

خرید ساعت مچی اسپرت مردانه نیاز به این دارد که ابتدا نکات مختلف این خرید را بدانید. اگر به صورت اصولی برای خرید اقدام کنید در آینده استفاده بهتری از ساعت مچی خواهید برد. پیشنهاد می‌کنیم نکات زیر را هنگام خرید ساعت مچی مردانه رعایت کنید:

 • شما حداقل باید دو ساعت اسپرت خریداری کنید. به این دلیل این پیشنهاد را به شما ارائه می‌کنیم که در هنگام تغییر سبک لباس پوشیدن، برای انتخاب ساعت مچی هم چند گزینه داشته باشید و محدود به یک ساعت نشوید.
 • در انتخاب بند ساعت حق اختیار کاملاً با شما است. دستبند فلزی با لباس‌های مختلف شما راحت‌تر هماهنگ می‌شود اما بند چرمی ‌معمولاً شیک‌تر بوده و حالت رسمی‌تر دارد.
 • ساعت اسپرتی که خریداری می‌کنید بهتر است دارای رنگی باشد که با سایر لباس‌های شما همخوانی داشته باشد. به ویژه اگر ساعت با بند چرمی ‌انتخاب کردید، رعایت هماهنگی رنگ آن با دیگر چرم‌های به کار رفته در پوشش خودتان را فراموش نکنید.

مقاله مرتبط: ساعت مچی مقاوم در برابر آب و تفاوت آن با ساعت مچی ضد آب

خرید بهترین ساعت مچی اسپرت دخترانه

خرید بهترین ساعت مچی اسپرت دخترانه

با توجه به تفاوت‌هایی که بین سبک پوشش دختران با پسران وجود دارد، نمی‌توانیم همان پیشنهاد‌هایی که برای خرید ساعت مچی اسپرت مردانه ارائه کردیم را برای خرید ساعت مچی اسپرت دخترانه هم عنوان کنیم. بهتر است دختران ایرانی نکات زیر را در خرید مد نظر قرار دهند:

 • رنگ پوست: برای بانوان ایرانی پیشنهاد می‌کنیم ساعت اسپرتی خریداری کنند که با پوست آنها هماهنگی داشته باشد. اگر شما پوست سرد دارید بهتر است از ساعت‌های قاب استیل نقره‌ای استفاده کنید اما اگر رنگ پوست شما گرم است ساعت‌های طلایی گزینه بهتری برای شما خواهد بود.
 • دستبند: بهتر است ساعت مچی اسپرت ضد آبی خریداری کنید که دستبند آن متناسب با استایل شما باشد. دستبند برای بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد و می‌توانند از دستبند‌های چرمی، سیلیکونی، لاستیکی و ... استفاده نمایند.
 • مچ: خانم‌ها بهتر است ساعت‌هایی خریداری کنند که متناسب با اندازه مچ آنها باشد. ساعت‌های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک ظاهر زیبایی برای خانم‌ها نخواهد داشت. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم ساعت‌هایی را انتخاب کنند که صفحه نمایش آن اندازه ۲۰ تا ۴۰ میلی متر داشته باشد.

محصول مرتبط: ساعت مچی مردانه برند فراری

در خرید ساعت مچی چه نکاتی را رعایت کنیم؟

در خرید ساعت مچی چه نکاتی را رعایت کنیم؟

نکاتی که در بخش‌های قبلی برای خرید ساعت مچی اسپرت پسرانه و دخترانه بیان کردیم، بیشتر نکاتی بود که به ظاهر ساعت مربوط می‌شد. نکاتی که اکنون با هم بررسی می‌کنیم موارد دیگری را شامل می‌شود که حالت کلی دارد:

 • هزینه: قبل از اینکه بخواهید برای خرید ساعت مچی اقدام کنید، بهتر است بودجه خودتان را مشخص نمایید و بر اساس آن گزینه‌های مورد نظر خودتان را بررسی کنید. مشخص کردن بودجه، شما را از سردرگمی ‌نجات خواهد داد و یک چارچوب اصولی برای خرید بهترین ساعت اسپرت ایجاد خواهد کرد.
 • موتور: در میان ساعت‌های مختلفی که در بازار وجود دارند، موتور‌های کوارتز، مکانیکی و اتوماتیک در آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر کدام از این موتورها ویژگی‌ها و شرایط خاص خود را دارند. بهتر است با آنها به طور کامل آشنا شوید و موتوری که با شرایط شما سازگاری بیشتری دارد را انتخاب نمایید.
 • ضد آب: ساعت مچی اسپرت ضد آب بهترین گزینه برای خرید است. متاسفانه بسیاری از ساعت‌های موجود در بازار در برابر نفوذ آب مقاومت خوبی ندارند و این اتفاق ممکن است آنها را خراب کند. به همین دلیل در هنگام خرید باید مراقب باشید ساعتی را انتخاب کنید که در برابر آب مقاومت خوبی داشته باشد.
 • برند: برندهای گوناگونی در بازار فروش ساعت اسپرت مچی وجود دارند. شما باید تحقیقات کامل انجام دهید و بهترین برند را که محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه می‌کند، پیدا کنید. اگر بتوانید برند مناسبی پیدا کنید با خیالی آسوده می‌توانید ساعت مچی مدنظر خودتان را خریداری نمایید.