ما بدون شک به یک میز زیبا و دوست داشتنی نیاز داریم تا گوشی را در محل مناسب قرار دهیم. در گذشته به دلیل نبود تلفن همراه به تلفن‌های خانگی اهمیت بیشتری می‌دادند، اما در حال حاضر استفاده از آن‌ها به شدت کاهش یافته و بیشتر جنبه تزیینی دارند. به همین دلیل، بسیاری از افراد باهوش به خرید میز تلفن می‌پردازند تا زیبایی دکوراسیون داخلی خانه خود را افزایش دهند. آنها علاوه بر نگهداری از گوشی، زیبایی منزل خود را نیز با چیدن این میزها بهبود می‌بخشند. اگر می‌خواهید دکوراسیونی زیبا و چشمگیر داشته باشید، از جزئیات کوچک غافل نشوید. میز تلفن یکی از وسایل کوچکی است که در خانه بسیار کاربردی است و بر زیبایی آن می‌افزاید.

در مقایسه با مدل‌های قبلی، طراحی و زیبایی شناسی تلفن‌های تولید شده امروزی بسیار متفاوت از مدل‌های قبلی است. مدل‌های مدرن و خیره کننده امروزه در دسترس هستند. با استفاده از این میزهای جدید می‌توانید طراحی داخلی بسیار شیک و جذابی به خانه خود بدهید. بسیاری از مردم به زیبایی فضای داخلی خانه خود اهمیت می‌دهند و برای داشتن مبلمان شیک و امروزی ارزش زیادی قائل هستند، به همین دلیل اقلامی مانند میز تلفن را خریداری می‌کنند. از این وسیله می‌توان در زمینه‌های مختلف استفاده کرد.

میز تلفن کاربردی

وقتی برای اولین بار وارد خانه می‌شوند، بیشتر مردم تمایل دارند بیشتر روی چیزهای کوچک تمرکز کنند. بنابراین، مهم است که این موارد کوچک را به خاطر بسپارید. میز تلفن فوق العاده کاربردی است و تاثیر بسزایی در استایل و زیبایی خانه دارد، همانطور که تلفن یک وسیله ثابت در هر خانه ای است و نقش بسزایی در دکوراسیون آن دارد. میز تلفن توسط برخی افراد نیز استفاده می‌شود. به دلیل استفاده مکرر از گوشی در طول روز، معمولا میز تلفن را در جایی که در دسترس است و در کنار تلویزیون قرار می‌دهند تا بیشتر دیده شود. 


نکاتی قبل از خرید میز تلفن

1. جنس و روکش بدنه

از چوب برای ساخت میز تلفن استفاده می‌شود. این سری محصولات با سه، چهار یا بدون پایه تولید می‌شوند و پایه‌ها از چوب نیز ساخته شده اند. این میز‌های تلفن دارای یک یا دو فضا برای قرار دادن و تلفن و سایر وسایل تزیینی هستند. میزهای کاملاً ساخته شده از چوب از بالاترین کیفیت ، جذاب‌تر و بادوام‌تر هستند.

طرح و نوع میز تلفن

2. طرح و نوع میز تلفن

قیمت میز تلفن بسته به مدل و نوع آن متفاوت است و از نظر ظاهر و جنس انواع مختلفی دارد. میزهای تلفن که اغلب دارای کشو و صندلی هستند، سنتی‌ترین نوع آن هستند. امروزه مدل‌های مدرن‌تری وجود دارد و می‌توانید انواع میزهای تلفن کلاسیک همراه با صندلی را به عنوان مثال در راهرو قرار دهید و هنگام صحبت کردن با تلفن و مکالمه بر آن بنشینید; به طور معمول، این نوع میز تلفن از چوب، با روکش صندلی چرمی یا پارچه ای ساخته شده است. طرح و رنگ این کالا باید با مبلمان و سبک دکوراسیون شما مطابقت داشته باشد. میزهای تلفن مدرن به طور معمول کوچکتر و بدون صندلی هستند و در رنگ‌های مختلفی ارائه می‌شوند که برخی از آنها با شیشه ترکیب شده اند که بسیار شیک و ایده آل برای دکوراسیون مدرن هستند.

3. کشو میز تلفن

میزهای تلفن زیبایی شناسی متمایز دارند که آنها را از یکدیگر جدا می‌کنند. داشتن ویژگی هایی مانند کشو ، زیبایی میز را تقویت می‌کند و ظاهری کاملاً جدید و جذاب به آن می‌بخشد. علاوه بر جذاب بودن ، برخی از میزهای تلفن دارای چندین کشو هستند که می‌توانید برای ذخیره موارد اضافی از آن استفاده کنید. درب میز با افزودن یک دسته شیک روی درب کشو ، مدرن‌تر ساخته می‌شود. هنگام خرید ، همچنین به توجه به تعداد و طرح کشو‌ها توجه کنید.

هماهنگی میز تلفن با دکوراسیون

4. هماهنگی میز تلفن با دکوراسیون

به طور سنتی، میزهای تلفن فقط میزهایی بودند که تلفن را روی آن قرار می‌دادند. با این حال، امروزه، میزهای تلفن در طیف گسترده ای از سبک‌ها و رنگ‌ها عرضه می‌شوند. در هنگام خرید این میز تلفن دقت زیادی داشته باشید و سبک آن را با دکوراسیون منزل خود هماهنگ کنید. میزی را انتخاب کنید که هماهنگی با سایر وسایل و جزئیات منزل داشته باشد. مثلاً برای خانه ای که دکوراسیون داخلی آن به شیوه ای کلاسیک انجام می‌شود. یک میز به سبک سنتی را انتخاب کنید تا زیبایی خانه را بیشتر کنید و آن را بیشتر به چشم بیاورید. این میز باید با سایر وسایل منزل هماهنگ شود. برای جلوگیری از شلوغی محیط تلویزیون در صورت قرار دادن میز تلفن در کنار میز تلویزیون، مطمئن شوید که انتخاب شما مکمل میز تلویزیون است. سعی کنید اطراف تلویزیون را به شیوه ای زیبا و شیک طراحی کنید تا زیبایی دکوراسیون منزل را بیشتر کنید زیرا بیشتر دیده می‌شود و دائماً مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بخش میز تلفن میعاد تایم هم مجموعه ای از میز‌های متنوع با کیفیت مختلف را برای شما موجود کرده ایم که بنا بر سلیقه خود می‌توانید محصول مورد نظر را تهیه نمایید.

پس همانطور که گفته شد، انتخاب هر یک از این میزها به سبک دکوراسیون داخلی منزل شما بستگی خواهد داشت، بنابراین ترجیحاً مدلی را انتخاب کنید که طرح و رنگ آن با بقیه قسمت‌های منزل شما هماهنگ باشد. این میزها در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع تولید و به بازار عرضه می‌شوند. رنگ و طرحی را انتخاب کنید که کاملاً مطابقت داشته باشد، زیرا تأثیر آن در دکوراسیون داخلی زیبایی خانه شما افزایش می‌یابد و آن را جذاب‌تر نشان می‌دهد.

5. سطح روی میز شلوغ نشود.

چیدمان اشیا در دکوراسیون منزل بسیار مهم است. خودکار، مداد و دفترچه را نباید روی میز تلفن قرار داد زیرا این کار نه تنها زیبایی دکوراسیون منزل را از بین می‌برد، بلکه باعث هرج و مرج و شلوغی در آن قسمت می‌شود. روی میز تلفن، معمولاً یک کشو وجود دارد که می‌توانید وسایل مورد نیاز خود را در نزدیکی تلفن قرار دهید. اگر میز شما فاقد کشو است، می‌توانید از خودکار و دفترچه یادداشت استفاده کنید تا از شلوغی آن جلوگیری کنید. اگر میز تلفن شما دارای سطح‌های مختلف است، می‌توانید از گلدان برای زیبایی میز و دکوراسیون منزل خود استفاده کنید. از طرف دیگر، می‌توانید میز تلفن خود را با اشیاء مختلف تزئین کنید.

اندازه و ابعاد میز تلفن

6. به اندازه و ابعاد دقت کنید.

ابعاد و اندازه میز را به عنوان یکی دیگر از نکات مهم خرید در نظر بگیرید. بنابراین، هنگام انتخاب اندازه تلفن، فضای موجود خود را در نظر بگیرید. هرگز مدل‌های خیلی پهن یا بزرگ را برای فضاهای تنگ انتخاب نکنید. توجه کنید. با توجه به اندازه و ابعاد، می‌توانید میز ایده آل را انتخاب کنید. اکثر اوقات این میزها در گوشه‌ها یا نزدیک به مبلمان دیگر مانند میز تلویزیون و غیره قرار می‌گیرند.

نکات پایانی و تکمیلی مقاله

در این مقاله در مورد میز تلفن و نکاتی که قبل از تهیه میز تلفن باید از آن مطلع شوید، اطلاعات لازمه را ارائه دادیم. میز تلفن را نمی توان یک وسیله که اهمیت دانست، چرا که امروزه تلفن به یک وسیله دکوری تبدیل شده اند که زیبایی محیط را به شدت افزایش می دهند. در بخش تلفن وب سایت میعاد تایم هم موارد مختلفی و محصولات متنوع را برای شما موجود کرده ایم. پس بهتر است که یک میز به عنوان پایه این سری تلفن ها مورد استفاده قرار بگیرد. با ترکیب مناسب وسایل با یکدیگر، دکوراسیون داخلی خانه جذاب‌تر به نظر می‌رسد. میزهای تلفن یکی از لوازم مدرنی هستند که برای تغییر طراحی داخلی خانه تولید می‌شوند. این میزها زمانی فقط برای نگهداری تلفن مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اما امروزه قطعات تزیینی نیز هستند که بسیاری از افراد برای زیباسازی فضای داخلی خانه خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. امیدوارم این مقاله از مجله میعاد تایم برای شما مفید واقع شود.