با سلام و ضمن عرض پوزش و تشکر از صبوری مشتریان گرامی به اطلاع می رساند به دلیل ترافیک و شلوغی پایان سال کلیه سفارشات با تاخیر ارسال خواهند شد.
با تبریک فرارسیدن سال نو سفارشاتی که قبل از تاریخ 20 اسفند ثبت می شوند در اولویت خواهند بود در غیر اینصورت ارسال این سفارشات به بعد ایام نوروز موکول خواهد شد.

تاثیر ساعت دیواری بر دکوراسیون منزل

ساعت دیواری یکی از فاکتورهای بسیار مهم و تاثیرگذار در زیبایی دکوراسیون منزل است و می‌تواند یک هارمونی زیبا و منحصر به فرد در طراحی داخل خانه ایجاد نماید. این وسیله فراموش شده، قدمتی چند صد ساله در دکوراسیون خانه‌های ایرانی دارد و هرگز نمی‌توان نقش آن را در زیبایی دکوراسیون، نادیده گرفت. امروزه با توجه به رونق یافتن علوم و مهارت‌های مرتبط با دکوراسیون و طراحی داخلی، طرح ها، رنگ‌ها و مدل‌های متفاوتی از ساعت‌های دیواری کوچک و بزرگ در بازار موجود است و زینت بخش چیدمان داخلی خانه شما می‌باشند.

همانطور که اشاره شد ساعت دیواری نقش بسزایی در دکوراسیون منزل دارد. آنها نه تنها در خدمت هدف عملی گفتن زمان هستند، بلکه ارزش زیبایی شناختی را نیز به فضای کلی یک فضا می بخشند. تاثیر ساعت دیواری در دکوراسیون منزل از چند جهت قابل مشاهده است:

نقطه کانونی

ساعت های دیواری می توانند به عنوان یک نقطه کانونی در هر اتاق عمل کنند. قرار دادن یک ساعت با طراحی خوب بر روی یک دیوار برجسته توجه را به خود جلب می کند. این یک عنصر بصری فریبنده است که جذابیت کلی فضا را افزایش می دهد.

سبک و طراحی ساعت دیواری

سبک و طراحی

سبک و طراحی یک ساعت دیواری می تواند به ارتقای زیبایی شناسی کلی فضا کمک کند و مکمل مبلمان و دکور موجود باشد. در ادامه برخی از سبک ها و طرح های محبوب ساعت دیواری وجود دارد که می توانند در دکوراسیون خود گنجانده شوند:

سنتی

ساعت های دیواری سنتی اغلب دارای شکل گرد کلاسیک با اعداد رومی یا اعداد کلاسیک لاتین هستند. این ساعت ها معمولا دارای قاب چوبی یا فلزی هستند که جذابیتی بی انتها به هر اتاقی می بخشد. ساعت های دیواری سنتی در فضاهایی با دکور سنتی یا قدیمی به خوبی کار می کنند.

مدرن

اگر فضای داخلی معاصر یا مینیمالیستی دارید، یک ساعت دیواری مدرن یک انتخاب عالی است. این ساعت ها معمولاً طراحی شیک و تمیزی دارند که اغلب ترکیبی از مواد فلزی و شیشه ای دارند. ساعت های دیواری مدرن در اشکال و اندازه های مختلف از جمله طرح های هندسی هستند و می توانند در یک دیوار ساده نقشی برجسته داشته باشند.

سایز بزرگ

ساعت دیواری سایز بزرگ ظاهری جسورانه دارند و به عنوان نقطه کانونی در هر اتاقی عمل می کنند. این ساعت ها معمولاً قطر زیادی دارند و می توانند به دیوار جذابیت بیشتری دهند. آنها به ویژه در اتاق هایی با سقف های بلند یا به عنوان یک قطعه برجسته در یک فضای مینیمالیستی به خوبی کار می کنند.

صنعتی

ساعت های دیواری به سبک صنعتی ظاهری ناهموار دارند، اغلب با چرخ دنده های آشکار، روکش های فرسوده و فریم های فلزی. این ساعت‌ها حال و هوای شهری و هیجان‌انگیز را به اتاق می‌بخشند، و آنها را به یک مکمل عالی برای دکوراسیون به سبک صنعتی تبدیل می‌کنند.

ساعت دیواری تزئینی

تزئینی

ساعت های دیواری تزئینی در طرح های منحصر به فرد مختلفی مانند آفتاب زدگی، اشکال انتزاعی یا نقوش الهام گرفته از طبیعت وجود دارند. این ساعت‌ها می‌توانند به‌عنوان قطعه‌های هنری دیده شوند و می‌توانند سبک هر اتاق را ارتقا دهند. به یاد داشته باشید که ساعت دیواری را انتخاب کنید که مکمل طرح کلی رنگ، تم و نسبت های اتاق باشد. یک ساعت دیواری که با دقت انتخاب شده باشد می تواند به عنصری کاربردی و شیک در دکوراسیون منزل شما تبدیل شود و به عنوان یک مرکز چشم نواز عمل کند و در عین حال به شما در پیگیری زمان کمک کند.

تعادل و تناسب

ساعت های دیواری این قابلیت را دارند که چیدمان کلی اتاق را متعادل و متناسب کنند. بسته به اندازه و محل قرارگیری، می توانند حس تقارن و هماهنگی را به فضا اضافه کنند. به عنوان مثال، قرار دادن یک ساعت بزرگتر بر روی یک دیوار خالی می تواند عناصر دیگر داخل اتاق را متعادل کند و یک آرایش بصری دلپذیر ایجاد کند.

شخصی سازی

ساعت های دیواری نیز فرصتی برای شخصی سازی ارائه می دهند. آنها را می توان سفارشی کرد تا منعکس کننده سلیقه یا علایق شخصی صاحب خانه باشد. این ساعت چه یک ساعت قدیمی با جذابیت نوستالژیک، یک ساعت نوین با اشکال منحصر به فرد، یا یک طراحی شیک و مدرن باشد، این ساعت می تواند شخصیت صاحب خانه را منعکس کند و حس شخصی را به دکوراسیون کلی اضافه کند.

بدون تاریخ انقضا

یکی از مزیت های ساعت دیواری بی زمانی بودن آنها است. بر خلاف دیگر وسایل دکوری مرسوم که ممکن است از مد بیفتند، ساعت های با طراحی خوب می توانند از زمان فراتر رفته و ارتباط خود را در طول سال ها حفظ کنند. این باعث می‌شود که ساعت‌های دیواری به عنوان افزودنی بادوام و همه‌کاره برای هر طرح دکوراسیون منزل باشند. به طور خلاصه، ساعت‌های دیواری تاثیر قابل توجهی بر دکوراسیون خانه دارند. آنها به عنوان یک نقطه کانونی عمل می کنند، سبک و تم اتاق را تکمیل می کنند، تعادل و تناسب را به ارمغان می آورند، امکان شخصی سازی را فراهم می کنند و جذابیتی بی انتها ارائه می دهند. ساعت های دیواری با کاربردی بودن و ارزش زیبایی شناختی خود، عنصری ضروری در ایجاد یک محیط خانه با طراحی خوب و بصری دلپذیر هستند.

طراحی دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون و چیدمان داخلی منزل از تخصص‌های پرطرفدار بوده و تاثیر فراوانی بر زیباسازی فضای داخلی منزل و ایجاد حس آرامش و انرژی مضاعف در فضای امن خانه خواهد داشت. تا چند سال اخیر طراحی داخلی خانه از اهمیت بسیار کمی برخوردار بود و کمتر کسی با استفاده از این اصول به چیدمان خانه خود می‌پرداخت. امروزه به دلیل گسترش اینترنت، فضاهای مجازی، معرفی متدهای مورد استفاده در این مهارت، طراحی خانه و چیدمان آن به عنوان یکی از موارد ضروری در تغییر و آراستگی خانه محسوب می‌گردد.

ساعت دیواری دکوری

تاثیر ساعت دیواری در دکوراسیون خانه

انتخاب ساعت دیواری مناسب و نقش موثر آن در زیبایی دکوراسیون و چیدمان منزل از فاکتورهای بسیار مهمی می‌باشد که نادیده گرفته شده و از اهمیت ناچیزی برخوردار می‌باشد. طرح‌های جدید و مدرن دکوراسیون منزل به نقش بسیار مهم و تاثیرگذار ساعت دیواری در زیباسازی فضای داخل خانه پرداخته و ایده‌های شگفت انگیز و منحصر به فرد فراوانی را به دوستداران این حیطه ارائه نموده است. انتخاب ساعت دیواری اهمیت بسیار زیادی داشته و استفاده از آن در کنار چیدمان دکوراسیون اتاق نشیمن تاثیر فوق العاده ای در ایجاد زیبایی فضای داخل منزل خواهد داشت. در این مقاله به بررسی نقش ساعت دیواری در زیبایی دکوراسیون داخلی پرداخته و سبک‌های مختلف ساعت‌های دیواری را برای علاقه مندان به حیطه طراحی و دکوراسیون معرفی خواهیم نمود.

انتخاب انواع ساعت دیواری در دکوراسیون داخل منزل

توجه به نوع ساعت دیواری منتخب تاثیر به سزایی در زیبایی  و آراستگی در دکوراسیون داخلی منزل داشته و پیشنهاد می‌شود مطابق با الگوی دکوراسیون داخلی مورد استفاده در چیدمان، ساعت دیواری را انتخاب نموده و نسبت به رنگ، سایز و طرح آن دقت نمایید.

تاثیر ساعت دیواری بر دکوراسیون

ساعت دیواری کلاسیک

ساعت‌های دیواری کلاسیک از جمله ساعت‌های دیواری پرطرفدار و سازگار با انواع سلیقه‌ها هستند و در بسیاری از طرح ها، رنگ‌ها با استفاده از مصالح متفاوت طراحی و در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرند. یکی از انواع ساعت‌های دیواری کلاسیک محبوب و قابل تطبیق با چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل، ساعت دیواری کلاسیک چوبی است که بسیار مجلل بوده و زیبایی دوصد چندانی در فضای داخلی منزل ایجاد می‌نماید. امروزه طرح‌های مختلف ساعت‌های دیواری کلاسیک با استفاده از پی وی سی، ام دی اف، شیشه و آینه طراحی شده و از ابعاد بزرگتری نسبت به سایر ساعت‌های دیواری برخوردار می‌باشد. ساختار این مدل از ساعت‌های دیواری به دلیل طراحی ویژه و خوانا بودن اعداد موجود در صفحه ساعت مناسب فضای اتاق نشیمن بوده و جلوه ویژه خواهد داشت.

ساعت دیواری مدرن

این سبک از ساعت‌های دیواری در جمعیت جوانان طرفداران بیشتری داشته و در اشکال متفاوتی مطابق با سلیقه‌های مختلف طراحی و تولید می‌شود. این سبک از ساعت‌های دیواری در دکوراسیون اتاق‌های خواب کاربرد بیشتری داشته و به ندرت در فضای اتاق نشیمن و پذیرایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بیشتر این مدل از ساعت‌ها توسط اعداد یونانی و انگلیسی در قالب آینه، قاب عکس و سایر وسایل تزیینی طراحی شده و زینت بخش دیوارهای بزرگ اتاق نشیمن خواهد بود. استفاده از این نوع ساعت‌های دیواری در کنار دکوراسیون و چیدمان مدرن فضای داخل منزل بسیار زیبا بوده و تصویری زیبا از قاب منزل  شما خلق خواهد نمود.

ساعت دیواری چوبی

چیدمان و دکوراسیون چوبی از قدیمی‌ترین و زیباترین نوع طراحی داخلی منزل و سایر مکان‌های مسکونی بوده و طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. دکوراسیون‌های چوبی از حس آرامش و لطافت بسیار زیادی برخوردار بوده و وابسته به تغییرات دنیای مد و طراحی نخواهد بود. ساعت‌های دیواری چوبی در کنار سایر لوازم و تجهیزات چوبی داخل منزل مانند آینه، مبلمان، دکور و لوستر بسیار جذاب بوده و از دکوراسیون‌های خاص و منحصر به فرد به شمار می‌آید.

تاثیر ساعت دیواری پاندول دار و ایستاده در دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون به سبک سنتی و قدیمی از سبک‌های مورد علاقه در جمعیت افراد میانسال است. در این سبک از طراحی و چیدمان منزل استفاده از ساعت دیواری پاندول دار در مدل‌های مختلف طرفداران بسیار زیادی داشته و ترکیبی زیبا در کنار گرامافون، کنسول و آینه‌های قدیمی خواهد داشت. ساعت‌های دیواری پاندول دار در انواع چوبی و برنز در بازار موجود است و بسته به نوع دکوراسیون مورد استفاده قرار می‌گیرند. ساعت‌های ایستاده احتیاج به فضای بیشتری داشته و معمولا در طراحی فضاهای بزرگ از آن استفاده می‌شود.

ساعت دیواری پاندول دار

توجه به رنگ ساعت‌های دیواری در طراحی دکوراسیون

رنگ، یکی از مهمترین فاکتورهای موثر در زیبایی دکوراسیون داخلی است و احتیاج به اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. اصول انتخاب رنگ در تجهیزات داخلی خانه از قوانین بسیار زیادی پیروی نموده و اندازه فضای مورد نظر، یکی از مهمترین فاکتورهای موثر در این انتخاب می‌باشد. پیشنهاد می‌شود از ساعت‌های دیواری در سبک‌های مختلف با رنگ روشن در فضاهای کوچک‌تر استفاده نموده و با انتخاب یک ساعت دیواری شیک، محیط خود را بزرگ‌تر و فضادار جلوه دهید. ساعت دیواری‌های تیره، به ویژه چوبی از انتخاب‌های مناسب و پرطرفدار در مکان‌های بزرگ و روشن است و می‌تواند یک توازن فوق العاده زیبا و خوشایند در دکوراسیون داخلی منزل ایجاد نماید. معمولا رنگ‌های قهوه ای در طیف روشن تا تیره، طوسی، قرمز و مشکی از رنگ‌های محبوب و پرطرفدار ساعت‌های دیواری مختلف بوده و در مدل‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند. رنگ‌های سفید، صورتی، سبز روشن، گلبهی و شیری از رنگ‌های ویژه و بسیار محبوب در انتخاب ساعت‌های دیواری‌های مختلف به ویژه ساعت‌های مدرن و بزرگ است.

توجه به سایز ساعت‌های دیواری

توجه به سایز ساعت‌های دیواری

پیش از هر چیزی باید توجه داشت که سایز ساعت‌های دیواری از فاکتورهای تاثیرگذار در زیبایی و جذابیت دکوراسیون منزل بوده و مانند موارد قبلی با توجه به سایر تجهیزات و فضای مورد نظر انتخاب خواهد شد. پیشنهاد افراد متخصص در این زمینه، انتخاب ساعت‌های بزرگ در فضاهای بزرگ، به ویژه دیوار اتاق نشیمن و انتخاب ساعت‌های کوچک در فضاهای کوچک، به ویژه اتاق کودک و اتاق خواب می‌باشد. نصب ساعت‌های دیواری در کنار آینه، میزهای پذیرایی و چراغ‌های مشعلی بسیار زیبا بوده و جلوه ای دو صد چندان خواهد داشت. توصیه می‌شود با توجه به اصول طراحی دکوراسیون داخلی چیدمان، محیط کار و فضاهای مختلف را انجام داده و از داشتن یک فضای زیبا و بی نظیر لذت ببرید.

پس همانطور که اشاره شد باید توضیح دهیم که وقتی صحبت از ساعت های دیواری می شود، اندازه اهمیت دارد! انتخاب اندازه مناسب برای ساعت دیواری بسیار مهم است زیرا نه تنها عملکرد ساعت را افزایش می دهد بلکه به زیبایی کلی اتاق نیز کمک می کند. به همین دلیل باید به اندازه ساعت دیواری توجه کنید.

  • هدف اصلی ساعت دیواری این است که زمان را به طور دقیق و سریع بیان کند. ساعتی که خیلی کوچک است ممکن است توان تشخیص زمان از راه دور را ناممکن کند و باعث ناراحتی شود. از سوی دیگر، ساعتی که به طور نامتناسبی برای فضا بزرگ است، ممکن است اتاق را تحت الشعاع قرار دهد و در هم ریختگی بصری ایجاد کند. پیدا کردن اندازه مناسب تضمین می کند که ساعت به راحتی قابل مشاهده و خواندن بدون تسلط بر فضا است.
  • ساعت های دیواری نه تنها کاربردی هستند بلکه به عنوان عناصر تزئینی نیز عمل می کنند. انتخاب اندازه مناسب به حفظ ظاهری متعادل و هماهنگ در اتاق کمک می کند. یک ساعت کوچک روی یک دیوار بزرگ بی اهمیت به نظر می رسد، در حالی که یک ساعت بیش از حد بزرگ در یک اتاق کوچک می تواند ظاهری شلوغ ایجاد کند. مقیاس و نسبت دیوار و مبلمان اطراف را در نظر بگیرید تا اندازه ای را انتخاب کنید که زیبایی شناسی کلی طراحی را تکمیل کند.
  • اندازه ساعت دیواری باید متناسب با اتاقی باشد که در آن قرار می‌گیرد. در اتاق‌های نشیمن بزرگ یا راهروهای بزرگ، ساعت‌های بزرگ‌تر می‌توانند بیانیه‌ای جسورانه داشته باشند و به نقطه کانونی تبدیل شوند. برعکس، در اتاق های کوچکتر یا مناطقی با فضای دیوار محدود، انتخاب ساعت کوچکتر می تواند از ازدحام بیش از حد جلوگیری کند. هنگام انتخاب ساعت دیواری، فضای دیوار موجود و اندازه اتاق را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که به طور یکپارچه با محیط مطابقت دارد.
  • در نهایت، اندازه ساعت دیواری باید با سلیقه و سبک شخصی شما هماهنگ باشد. برخی از افراد ممکن است یک قطعه بزرگتر با سایز بزرگ تر را مد نظر قرار دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است طراحی ظریف تر سایز کوچک تر را انتخاب کنند. در انتخاب اندازه ساعت به سلیقه خود و جلوه مورد نظری که می خواهید ساعت در اتاق داشته باشد توجه کنید. در نتیجه، اندازه یک ساعت دیواری هم در عملکرد و هم در تأثیر زیبایی شناختی آن نقش بسزایی دارد. با در نظر گرفتن دید، تناسبات، اندازه اتاق و سلیقه شخصی، می توانید اندازه مناسب ساعت دیواری خود را بیابید و ظاهر و احساس کلی فضای خود را بهبود دهید.

چگونه یک ساعت دیواری انتخاب کنم؟

چگونه یک ساعت دیواری انتخاب کنم؟

انتخاب ساعت دیواری می تواند یک تصمیم جالب و کاربردی باشد. ابتدا سبک و تم اتاقی که ساعت در آن قرار می گیرد را در نظر بگیرید. به این فکر کنید که ساعت مد نظر شما باید سنتی باشد یا مدرن؛ همچنین متریال ساعت دیواری را در نظر بگیرید که قصد دارید ساعت دیواری چوبی داشته باشید یا ساعت دیواری فلزی یا شیشه ای؟ بعد، به اندازه ساعت و نحوه قرار گرفتن آن روی دیوار فکر کنید. مهم است که ساعتی را انتخاب کنید که اندازه آن مناسب فضا باشد. ساعت مد نظر شما باید سایز مناسبی داشته باشد و متناسب با متراژ محل یا اتاقی باشد که قرار است در آن ساعت را نصب کنید.

علاوه بر این، عملکرد ساعت را در نظر بگیرید. آیا می خواهید ویژگی های خاصی مانند زنگ هشدار یا تیک تاک بی صدا یا موتور آرامگرد داشته باشد؟ آیا قصد تمایل دارید که ساعت شما دو زمانه یا چند زمانه باشد؟ در نهایت، به سلیقه شخصی خود و آنچه از نظر بصری برای شما جذاب است فکر کنید. در نهایت، برای انتخاب یک ساعت دیواری به دنبال یافتن ساعتی باشید که متناسب با سبک و شما باشد و نیازهای عملی شما را برآورده کند.

جای مناسب ساعت دیواری در پذیرایی

هنگام در نظر گرفتن قرار دادن ساعت دیواری در اتاق پذیرایی، مهم است که مکان مناسب را انتخاب کنید. همیشه یکی از وسایل بسیار مهم در اتاق نشیمن می تواند بهترین مکان نصب ساعت دیواری باشد، برای مثال  بالا کاناپه یا شومینه. این امر نه تنها باعث زیبایی بیشتر منزل می شود، بلکه باعث می شود به راحتی از قسمت های مختلف اتاق ساعت قابل مشاهده و تشخیص باشد. گزینه دیگر آویزان کردن آن بر روی یک دیوار خالی، ترجیحا دیواری که بیشتر جلو چشمان باشد.

دیوار مرکزی اتاق پذیرایی هم یکی از مکان های مناسب برای نصب ساعت دیواری می باشد. توصیه می شود از قرار دادن ساعت مستقیماً نزدیک هر عنصر مزاحم دیگری که ممکن است مانع از دیدن و تشخیص ساعت دیواری شود، خودداری کنید. با انتخاب دقیق محل مناسب برای ساعت دیواری، می توان به یک عنصر کاربردی و شیک برای اتاق نشیمن دسترسی داشت.

نصب ساعت دیواری روی ستون

در برخی از خانه ها ستون هایی برای مقاومت بیشتر ساختمان تعبیه شده است. در محل های مختلف یک فضا می توانید شاهد ستون هایی باشید. حتی در اتاق پذیرایی هم ممکن است یک یا چند ستون نسبت به متراژ باشد. شما می توانید از ستون ها هم به عنوان محل نصب ساعت دیواری استفاده کنید و به راحتی این فضا خالی را به یک فضا کاربردی تبدیل کنید.

برای نصب ساعت دیواری روی ستون به چند ابزار ساده نیاز دارید. ابتدا یک مته، پیچ و یک دریل. با علامت گذاری نقطه مورد نظر در ستونی که می خواهید ساعت را آویزان کنید، شروع کنید. سپس، با استفاده از مته، سوراخ هایی را به دقت ایجاد کنید که پیچ ها در آن قرار بگیرند. پس از ایجاد سوراخ ها، ستون نصب ساعت را با سوراخ ها تراز کرده و با استفاده از پیچ و دریل در جای خود محکم کنید. در نهایت ساعت را روی ستون آویزان کنید و از تراز بودن آن مطمئن شوید. اکنون شما با موفقیت یک ساعت دیواری را روی ستون نصب کرده اید! 

چگونه یک ساعت دیواری انتخاب کنم؟

نصب ساعت دیواری بالای تلویزیون

تلویزیون و برنامه های پخش شده از این دستگاه همیشه ما را سرگرم خود می کند و در هر مکان مسکونی و حتی محیط های اداری هم می توان حداقل شاهد یک تلویزیون بود. سرگرم شدن در جلو تلویزیون و برنامه های آن، ما را متوجه گذر زمان نخواهد کرد و این امر خودش می تواند بسیار ضرر ده باشد. پس چه بسا نصب ساعت دیواری بالا تلویزیون علاوه بر زیباتر کردن محیط و دکوراسیون، می تواند ما را متوجه گذر زمان کند و به ما این اطمینان خاطر را دهد که قرار نیست برنامه های روزمره زندگی را به وسیله تلویزیون فراموش کنیم.

وجود ساعت دیواری در دکوراسیون خانه ضروری است؟

داشتن ساعت دیواری در دکوراسیون منزل ضروری است. این ظرافت و عملکرد را به هر اتاق اضافه می کند. ساعت دیواری نه تنها به ما کمک می کند تا زمان را پیگیری کنیم، بلکه جنبه زیبایی دارد و به ما این امکان را می دهد که با انتخاب ساعتی با سبک دلخواه خود که متناسب با دکوراسیون منزل می باشد، زیبایی محیط را بیشتر کنیم. با سبک ها، رنگ ها و طرح های مختلف موجود، می توان به راحتی ساعت دیواری را پیدا کرد که مکمل سلیقه هر شخصی و هر نوع دکوراسیونی باشد.

علاوه بر این، یک ساعت دیواری به عنوان یک نقطه کانونی عمل می کند، توجه را جلب می کند و حس تعادل را در اتاق ایجاد می کند. چه دنبال ساعتی برای دکوراسیون مدرن خود می‌گردید یا سبک کلاسیک مد نظر شما است، می توانید ساعتی را متناسب با نیاز خود برگزینید. در فروشگاه اینترنتی میعاد تایم هم برای شما طیف گسترده ای از ساعت های بی نظیر برند های مختلف در سبک های مختلف موجود شده است.

خدمات میعاد تایم

فروشگاه اینترنتی میعاد تایم در راستای صرفه جویی در وقت و هزینه  شما عزیزان خدمات قبل و بعد از فروش ارزشمندی در نظر گرفته است که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم :

تمامی محصولات این فروشگاه علاوه بر ضمانت شرکتی که برای هر محصول وجود دارد، 1 سال ضمانت فروشگاه را نیز به شما عزیزان هدیه می‌دهد، علاوه بر این ضمانت اصالت کالا، ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت وجود خرابی و یا پسندیده نشدن ساعت، ارسال رایگان بصورت پستی و درصورت تمایل ارسال از طریق پیک برای خریدی مطمئن برای شما در نظر گرفته است.