انواع آباژور با توضیحات

انواع مختلفی از آباژورها وجود دارد که می توانید برای افزایش نور اتاق خود یکی از آنها را انتخاب کنید. نوع اول شید درام است که به شکل استوانه است و ظاهری مدرن و براق را ارائه می دهد. یکی دیگر از انواع پرطرفدار، شید سلطنتی است که دارای پایین تر و قسمت بالایی باریک تر است و ظاهری سنتی و زیبا ایجاد می کند. اگر سبک منحصربه‌فرد تر و هنرمندانه‌تری را ترجیح می‌دهید، می‌توانید یک آباژور به سبک تیفانی را انتخاب کنید که به خاطر طراحی رنگ های متنوع شیشه‌ رنگارنگش معروف است. در نهایت، آباژورهای گیره‌ای نیز وجود دارد که می‌توان آنها را به راحتی به لامپ وصل کرد و برای لامپ‌ها یا لوسترهای کوچک‌تر مناسب است.

با استفاده از این گزینه های مختلف، می توانید آباژور مناسبی را بیابید که با سبک شخصی شما مطابقت داشته باشد و فضای دکوراسیون را بهبود بخشد. در این مقاله قصد داریم، 20 مدل از جدید ترین آباژور های مختلف فروشگاه اینترنتی میعاد تایم را بررسی کنیم و هر کدام را جداگانه توضیح دهیم. در ادامه و به مرور این مقاله با معرفی محصولات جدید بروز خواهد شد.

آباژور رومیزی مدل 253 رنگ نقره ای

آباژور رومیزی مدل 253 رنگ نقره ای

این محصول یک چراغ رومیزی مدل 253 نقره ای با طراحی کلاسیک بر پایه متریال آهن و کریستال می باشد. بادوام و ماندگاری بالایی دارد و زیبایی و مدرنیته را به دکوراسیون شما می بخشد. جنس شید چراغ رومیزی 253 طلق و پارچه می باشد. علاوه بر این، این آباژور دارای یک سرپیچ است. سرپیچ حباب ها معمولی 27E است. این آباژور در ابعاد قطر کلاهک 35 سانتی متر، قطر پایه 22 سانتی متر و ارتفاع 55 سانتی متر نیز موجود است. نور ملایم ساطع شده از آباژور همیشه حس بی نظیری از آرامش را القا می کند. آباژور رومیزی را می توان به راحتی روی هر سطح یا میزی قرار داد و با نور و طراحی خود زیبایی و آرامش را منتقل می کند.

خرید آباژور رومیزی 253

آباژور سالنی مدل 173 رنگ نقره ای

آباژور سالنی مدل 173 رنگ نقره ای

این محصول آباژور سالنی مدل 173 با طراحی مدرن بر پایه متریال آهن و آبکاری فورتیک می باشد. بادوام و ماندگاری بالایی دارد و زیبایی و مدرنیته را به دکوراسیون شما می بخشد. این آباژور هم دارای یک سرپیچ می باشد که سرپیچ به صورت معمولی 27E می باشد. ابعاد این آباژور قطر پایه 30 سانتی متر، قطر کلاهک 30 سانتی متر و ارتفاع 175 سانتی متر می باشد. نور ملایم ساطع شده از آباژور بسیار دلنشین و آٰرامش بخش می باشد. آباژور را می توان به راحتی در گوشه اتاق یا هر فضا و محدوده ای قرار داد و با نور و طراحی خود زیبایی و آرامش را منتقل کرد.

خرید آباژور سالنی 173

آباژور و چراغ خواب والتر مدل 3004

آباژور و چراغ خواب والتر مدل 3004

این آباژور مدل والتر 3004 است که دارای طراحی جاودانه است که ترکیبی از عناصر چوب و فلز است. این محصول به دلیل دوام و طول عمر خود مشهور است و همچنین زیبایی طبیعی را به هر دکوراسیونی اضافه می کند. شید کریستالی این آباژور جذابیت زیبایی آن را افزایش می دهد، اگرچه به دلیل شکنندگی آن باید با احتیاط رفتار کرد. نور ملایم ساطع شده توسط آباژور، محیطی آرام را ایجاد می کند و حس بی نظیری از آرامش را ارائه می دهد. آباژورهای رومیزی را می توان بر روی هر سطح یا میزی قرار داد و با نور و طراحی خود به راحتی ظرافت و آرامش را منتقل می کند. این آباژورها به خصوص هنگامی که قبل از خواب در کنار تخت قرار می گیرند، حس آرامش خالصی را ایجاد می کنند.

خرید آباژور والتر 3004

مدل جدید آباژور سالنی مدل 173 رنگ مشکی

مدل جدید آباژور سالنی مدل 173 رنگ مشکی

این محصول آباژور سالنی مدل 173 با طراحی کلاسیک بر پایه متریال آهن و آبکاری فورتیک می باشد. این آباژور هم با طراحی بی نظیر خود، بادوام و ماندگاری بالایی دارد و زیبایی و مدرنیته را به دکوراسیون شما می بخشد. ابعاد این آباژور قطر پایه 30 سانتی متر، قطر کلاهک 30 سانتی متر و ارتفاع 175 سانتی متر می باشد. نور ملایم ساطع شده از آباژور همیشه حس بی نظیری از آرامش را القا می کند.

خرید آباژور سالنی 173 با طراحی جدید رنگ مشکی

آباژور چوبی مدل فانوس دریا با کد 854

آباژور چوبی مدل فانوس دریا با کد 854

این آباژور که از چوب طبیعی اصیل روسی ساخته شده است، حس طبیعت را در هر فضایی، القا می کند. بخش بالایی آن به طرز مبتکرانه ای شبیه به یک فانوس دریایی طراحی شده است که به آن جذابیت بی نظیری بخشیده است. این آباژور علاوه بر اینکه فضایی آرام را تداعی می‌کند، بلکه هنگام نورپردازی، گرمای لذت بخشی را ایجاد می‌کند که فضای کلی را بهبود می‌بخشد. این آباژور که از نظر جذابیت همه کاره است، بدون دردسر هر دو سبک دکوراسیون سنتی و مدرن را تکمیل می کند.

خرید آباژور مدل 854

آباژور سالنی مدل 148

آباژور سالنی مدل 148

این محصول آباژور سالنی مدل 148 با آبکاری فورتیک و طراحی مدرن بر پایه متریال آهن می باشد. این محصول هم مثل سایر آباژور های معرفی شده در این مقاله، بادوام و ماندگاری بالایی دارد و زیبایی و مدرنیته را به دکوراسیون شما می بخشد. جنس شید این آباژور 148 فلزی است. به علاوه این آباژور دارای 3 سرپیچ و 55 آویز 15 سانتی متر در اختیار شما قرار گرفته است. نور ملایم ساطع شده از آباژور همیشه احساس آرامش بی نظیری را ایجاد می کند.

خرید آباژور سالنی 148

آباژور رومیزی مدل 252

آباژور رومیزی مدل 252

این محصول یک چراغ رومیزی مدل 252 با روکشی مقاوم و طراحی مدرن آن بر پایه متریال آهنی می باشد. بادوام و ماندگاری از صفات این محصول می باشد و زیبایی و مدرنیته را به فضای داخلی می بخشد. طلق و پارچه، شید کلاهک این آباژور را تشکیل داده است. نور ملایم آباژور همیشه حس آرامش بی نظیری را به ارمغان می آورد. 

خرید آباژور رومیزی 252

آباژور سالنی مدل 192

آباژور سالنی مدل 192

این مورد خاص، آباژور سالنی مدل 192 است که دارای آبکاری فورتیک و طراحی مدرن ساخته شده از متریال آهنی است. این محصول به دلیل دوام و طبیعت طولانی مدت خود شناخته شده است و در عین حال زیبایی و مدرنیته را به هر دکوراسیونی اضافه می کند. سایه یا کلاهک آباژور سالنی 192 از طلق و پارچه ساخته شده است. علاوه بر این، این آباژور مجهز به یک سرپیچ  از نوع 27E می باشد. نور ملایم ساطع شده از این آباژور همیشه حس بی نظیری از آرامش را ایجاد می کند. 

خرید آباژور سالنی 192

آباژور کنار سالنی روکو مدل 2711

آباژور کنار سالنی روکو مدل 2711

این آباژور مدل 2711 است که دارای طراحی با الهام از یک قاب چوبی است. دوام و طول عمر فوق العاده ای دارد و در عین حال زیبایی طبیعی را به هر دکوراسیونی می بخشد. محفظه نور آباژور به زیبایی به شکل گردسوز ساخته شده است و درخششی ملایم و آرامش بخش ایجاد می کند که محیطی واقعاً آرام را ایجاد می کند. این آباژورهای ایستاده بدون دردسر زیبایی هر اتاق یا فضایی را بهبود می بخشد و از طریق طراحی عالی و نور روشن کننده خود، زیبایی و آرامش را از خود به نمایش می گذارد.

خرید آباژور سالنی 2711

آباژور سالنی مدل 1116 با رنگ بندی

آباژور سالنی مدل 1116  با رنگ بندی

این آباژور مدل 1116 است که دارای آبکاری خیره کننده فورتیک و طراحی مدرن از جنس آهن می باشد. این محصول نه تنها بادوام و ماندگار است، بلکه زیبایی و حس مدرنیته را به هر دکوراسیونی اضافه می کند. این آباژور را می توانید در ابعاد قطر پایه 30 سانتی متر و ارتفاع 140 سانتی متر تهیه کنید.

خرید آباژور سالنی 1116

آباژور خلاقانه چوبی مدل پینو

آباژور خلاقانه چوبی مدل پینو

آباژور چوبی خلاقانه مدل Pino بخشی از سری آباژورهای بسیار نوآورانه است. طراحی منحصر به فرد آن، شبیه به یک آدمک چوبی، خلاقیت را به هر فضایی اضافه می کند. این آباژور نه تنها از نظر زیبایی دلپذیر است، بلکه شما را تشویق می کند تا خود را به یک کتاب خوان حرفه ای تبدیل کنید. شید آباژور شبیه سر یک آدمک چوبی است، در حالی که پایه های آباژور شبیه پاهای آن آدمک است. این پایه ها به راحتی قابل تنظیم هستند و به شما این امکان را می دهند که نور را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید. علاوه بر این، یک ساعت کوچک در بدنه آباژور تعبیه شده است که به شما امکان می دهد هنگام مطالعه زمان را پیگیری کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد که با مدیریت زمان به راحتی مطالعه کنید. ترکیب ساعت رومیزی و آباژور چوبی الهام گرفته از یک آدمک چوبی، محصولی خیره کننده و محبوب را خلق کرده و آن را به همراهی واقعی برای دوستداران کتاب تبدیل کرده است.

خرید آباژور طرح آدمک چوبی مدل پینو

آباژور رومیزی لوتوس مدل 80807

آباژور رومیزی لوتوس مدل 80807

مجموعه 2023 چراغ رومیزی مدل جورجیا را معرفی می کند، یک قطعه زیبا و با دقت طراحی شده است. شرکت لوتوس با استفاده از پارچه کنفی طبیعی و درجه یک برای آباژور و استفاده از چوب طبیعی برای پایه لامپ جذابیت خود را افزایش داده است. چراغ رومیزی GIORGIA در چهار رنگ زیبا موجود است. نکته قابل توجه این است که آباژور دارای یک سوئیچ مناسب بر روی سیم خود برای عملکرد آسان و خاموش کردن آن است.

خرید آباژور لوتوس مدل 80807

آباژور رومیزی مدرن طرح خمره ای مدل 614

آباژور رومیزی مدرن طرح خمره ای مدل 614

آباژور رومیزی طرح خمره ای 614 یک آباژور خیره کننده و مدرن است. طراحی آن مینیمال می باشد. علاوه بر این، ترکیب ظریف شیشه و فلز در این آباژور بر ظرافت آن افزوده است. آباژور نقش مهمی در دکوراسیون دارد و به دکوراسیون شما گرما و انرژی متمایز می بخشد. این تصور کلی و روشنایی فضای دکور شما را بالا می برد. با استفاده از آباژور می توانید نور را به نقطه ای خاص هدایت کنید و آن را به نقطه کانونی دکوراسیون خود تبدیل کنید و به فضای خود جان ببخشید.

خرید آباژور رومیزی مدل 614

آباژور سالنی مدل 155 با آبکاری فورتیک

آباژور سالنی مدل 155 با آبکاری فورتیک

این مدل آباژور سالنی 155 با آبکاری فورتیک با طراحی مدرن ساخته شده از جنس فلز است. این نه تنها بادوام و ماندگار است، بلکه به هر دکوراسیونی زیبایی و مدرنیته می بخشد. علاوه بر این، این آباژور مجهز به 7 حباب و 7 سرپیچ می باشد. نوع سرپیچ حباب ها شمعی E14 است. همچنین در ابعاد قطر پایه 30 سانتی متر، ارتفاع 140 سانتی متر و قطر کلاهک 35 سانتی متر موجود می باشد. نور ملایم ساطع شده از این آباژورها همیشه حس آرامش بی نظیری را ایجاد می کند. آباژورهای سالنی و ایستاده را می توان به راحتی در هر گوشه اتاق یا فضا قرار داد و با نور و طراحی خود زیبایی و آرامش را در محیط به ارمغان آورد.

خرید آباژور سالنی 155

آباژور رومیزی مدرن مدل 272

آباژور رومیزی مدرن مدل 272

آباژور رومیزی مدرن مدل 272 با رنگ طلایی خیره کننده عرضه می شود. یکی از زیباترین آباژورها در رده طراحی مدرن به حساب می آید. طراحی آباژور فوق العاده نوآورانه و منحصر به فرد است. این محصول در دو طرح مختلف موجود است که هر دو به یک اندازه چشمگیر هستند. براق بودن آباژور به جذابیت کلی آن می افزاید و آن را چشم نواز تر می کند. آباژور نقش مهمی در دکوراسیون ایفا می کند، زیرا گرما و انرژی خاصی به دکوراسیون شما می بخشد. همچنین این قدرت را دارد که فضای شما را متحول کند و آن را چشمگیرتر و روشن تر کند. با استفاده از آباژور می توانید نور را به نقطه خاصی هدایت کنید و نقطه کانونی در دکوراسیون خود ایجاد کنید. این نقطه کانونی به فضای شما جان می بخشد.

توجه به این نکته ضروری است که پایه و کلاهک آباژور برای راحتی کار در کارتن های جداگانه بسته بندی و ارسال می شود. سایزبندی این آباژور به این صورت است که قطر پایه 13 سانتی متر ارتفاع 39 سانتی متر عرض شاخه 20 سانتی متر و طول شاخه 30 سانتی متر می باشد.

خرید آباژور رومیزی مدرن 272

آباژور رومیزی مدرن مدل 270

آباژور رومیزی مدرن مدل 270

آباژور رومیزی  شیک و مدرن 270 اکسسوری خیره کننده برای هر فضای مدرن است. طراحی منحصر به فرد آن که در رنگ های مختلف موجود است و روکش مات آن را چشمگیرتر کرده است. آباژور نقش مهمی در دکوراسیون دارد و گرما و انرژی متمایز به دکوراسیون شما می بخشد. این یک نقطه کانونی ایجاد می کند، نور را در یک منطقه متمرکز می کند و به فضای شما حیات می بخشد. شایان ذکر است که پایه و کلاهک آباژور با دقت بسته بندی شده و در کارتن های جداگانه ارسال می شود. از نظر سایزبندی قطر کاسه 30 سانتی متر، قطر پایه 22 سانتی متر و ارتفاع 48 سانتی متر می باشد.

خرید آباژور رومیزی 270

آباژور رومیزی اورجینال مدل 8001

آباژور رومیزی اورجینال مدل 8001

آباژور رومیزی مدل 8001 با طراحی چوبی اورجینال و حباب خلاقانه سبز رنگ، مناسب برای اتاق خواب و سالن پذیرایی است. این آباژور به عنوان نماد آرامش شناخته می‌شود و یکی از اکسسوری‌های محبوب است. همچنین آباژور ها طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و جذابیت‌ها را شامل می شوند.

خرید آباژور رومیزی مدل 8001

آباژور رومیزی اورجینال مدل 3007

آباژور رومیزی اورجینال مدل 3007

آباژور رومیزی اورجینال مدل 3007 می‌تواند به عنوان یکی از محصولات جدید فروشگاه آنلاین میعاد تایم تلقی شود که احساس نوستالژی را در ذهن ما زنده می‌کند. این مدل با طراحی چوبی اورجینال و حباب لب دورچین، مناسب برای استفاده در اتاق خواب و سالن پذیرایی می‌باشد. این آباژور ارتفاع 55 سانتیمتر دارد و با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شود. 

خرید آباژور مدل 3007

آباژور رومیزی و مدرن مدل 024

آباژور رومیزی و مدرن مدل 024

آباژور رومیزی مدل 024 با طراحی زیبا بر روی بدنه، ارائه شده با کیفیت بسیار بالا و رنگ کرم، جذابیت مدرنی را به نمایش می گذارد. همچنین می تواند گزینه ای ارزشمند برای خاص پسندان باشد و با ظرافت خاص خودش هر میز و هر سطحی را دلنشین تر کند. نور ساطع شده از این محصول هم آرامش ارزنده را به هر محیطی ساطع می کند. آباژور رومیزی مدل 024 دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی می‌باشد. همچنین مهلت ارسال این محصول بین یک هفته تا ده روز می‌باشد.

خرید آباژور رومیزی مدل 024

آباژور رومیزی مدل راچین 1372

آباژور رومیزی مدل راچین 1372

آباژور رومیزی مدل راچین 1372 با طراحی ظریف و مینیمال، از متریال بتن ساخته شده و رنگ قهوه‌ای دارد. همچنین باید اشاره کرد که به جز رنگ قهوه ای این آباژور با سه رنگ دیگر هم به صورت مجزا برای شما موجود شده است که می توانید بنا بر سلیقه و نیاز خود رنگ مد نظر را انتخاب و تهیه نمایید. این محصول دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی می‌باشد و مهلت ارسال آن بین یک هفته تا 14 روز کاری است.

خرید آباژور رومیزی راچین 1372

آباژور رومیزی مدرن مدل 803

آباژور رومیزی مدرن مدل 803

آباژور رومیزی مدل 803 از نوع آباژور ایستاده با پایه فلزی است که از متریال طلق و پارچه شید آباژور ساخته شده است. این محصول دارای 1 سرپیچ بوده و بدنه و پایه آن با آبکاری فورتیک پوشش داده شده است. با کیفیت بسیار بالا، آباژور رومیزی مدل 803 با طراحی مدرن، زیبایی و مدرنیته را به دکوراسیون شما اضافه می‌کند و همچنین بسیار بادوام و ماندگار است.

خرید آباژور رومیزی مدل 803