ساعت دیواری مدرن امروزه وسیله بسیار مهم چیدمان فضای کار و زندگی است. ساعت همچنین از گذشته جز ابزار بسیار مهم و کاربردی در زندگی بشر بوده است. چگونگی وجود زمان از قرن‌ها پیش مورد مطالعه دانشمندان و فیلسوفان قرار گرفته است. کشف یک وسیله برای اندازه‌گیری زمان مدت زمان طولانی طول کشید و پس از آن وسیله‌ها و روش‌های متفاوتی امتحان شد. اما آنچه که امروزه بیشتر از هرچیزی در حال پیشرفت است، مدرن سازی و زیبایی بخشی هرچه بیشتر به لوازم خانه است. ساعت دیواری مدرن یکی از این وسیله‌ها است که هرقدر شیک‌تر باشد، احساس بهتری به شما خواهد داد. هر زمان که برای آگاهی از تایم روزانه به ساعت دیواری مدرن و شیک خود نگاه کنید، لذت خواهید برد.

ساعت ابزاری برای اندازه گیری زمان است. ساعت‌ها شکل، جنس و اندازه‌های مختلفی دارند. ساعت‌هایی که امروز در حال استفاده هستند به نام ساعت مدرن یاد می‌شوند. قبل از ساخت ساعت‌های مدرن از ساعت‌های آفتابی، آبی و ستاره‌ای برای اندازه گیری زمان استفاده می‌شد. جالب است که در این میان ساعت شنی نیز برای اندازه‌گیری زمان در مدت کوتاهی مصرف می‌شد اما امروزه با هدف تزئین در منزل‌ها یا ادارجات خریداری می‌شود. ساعت دیواری لوکس جز بهترین ابزارهای کاربردی است که به راحتی با هر طرح و دکوراسیونی ست شده و زیبایی دوچندانی به فضا می‌بخشد.

ساعت دیداری و انواع آن

ساعت دیداری و انواع آن

ساعت‌ دیواری مدرن با دوام‌تر و به تبع پرمصرف‌تر از دیگر انواع ساعت‌ها است و در هر خانه‌ای یافت می‌شود. بسیار مهم است که در انتخاب این وسیله مهم، سلیقه خود را ملاک قرار دهیم. چرا که همیشه تصویری از ساعت دیواری‌مان مقابل چشم خواهد بود و چه چیزی بهتر از اینکه این وسیله رنگ و نقشی مطابق مزاج ما داشته باشد. ساعت دیواری بیشترین کاربرد را در بین ساعت‌های دیگر دارد. این ساعت‌ها با ابعاد نسبتا بزرگ بر روی دیوارها نصب می‌شوند و دید بیشتری نسبت به سایر ساعت‌ها دارد. این ساعت در اندازه‌ها و شکل‌های مختلفی تولید و خریداری می‌شوند. ساعت دیواری نه تنها برای نشان دادن زمان بلکه با هدف ایجاد یک دکوراسیون زیبا بر روی دیوار قرار گرفته می‌گیرد. اگر بتوانید ارتباط مناسبی میان طرح ساعت و دکوراسیون منزل یا محل کارتان ایجاد کنید، نقش این وسیله را در چشم‌نواز کردن محیط خواهید دید.

خرید ساعت مدرن

ساعت‌های مدرن با چرخ دنده‌هایی که در جهت اندازه گیری ثانیه، دقیقه و ساعت کار می‌کنند، علاوه بر اعلام زمان دقیق و کامل، زیبایی و دید خاصی به منزل یا محل کار شما می‌بخشند. طبیعی است که تنوع و طرح‌های بسیار متنوعی از ساعت دیواری مدرن و شیک وجود داشته باشد. این موضوع خرید ساعت دیواری مدرن را کمی مشکل می‌کند. با خرید از سایت و تماشای کاتالوگ‌های مجازی کامل و باجزئیات، حتی می‌توانید رنگ و  مدلی که به دیوارتان می‌آید را انتخاب کنید. همچنین مقاله ساعت دیواری شیک و مدرن هم می تواند تکمیل کننده این قسمت باشد.

کاربرد ساعت دیواری مدرن

علاوه بر کارایی اصلی ساعت، در حال حاضر از ساعت‌ها برای تزئین و به عنوان ابزار زینتی نیز استفاده می‌شود. به طور مثال ساعت مچی تاثیر بسیاری بر روی استایل دارد و بسیاری از برندهای معروف برای ساخت طرح‌های محبوب‌تر با یکدیگر رقابت می‌کنند. ساعت دیواری لوکس نیز نوعی از کاربرد تزئینی ساعت‌ها است که نقش بزرگی در زیباسازی دیوارها و دکوراسیون داخلی دارد. شما می‌توانید بسته به عوامل بسیاری چون رنگ دیوار، نوع و جنس مبل و رنگ پارکت، ساعت دیواری مدرن مناسب خود را انتخاب کنید.

انواع ساعت دیواری مدرن

انواع ساعت دیواری مدرن

معمولا از مواد متفاوتی برای تولید بدنه ساعت دیواری مدرن استفاده می‌کنند. با توجه به متفاوت بودن مواد استفاده شده می‌توان گفت انواع ساعت‌های دیواری با قیمت و کیفیت متفاوتی در حال طراحی هستند. ساعت‌های دیواری می تواند فلزی، چوبی و سرامیکی باشند که هر کدام زیبایی خاصی به ساعت می‌دهد. ساعت‌های دیواری چوبی با طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت، نوعی از این ساعت‌ها هستند. این ساعت‌ها قیمت بیشتری نسبت به سایر ساعت‌ها دارند زیرا مواد اصلی ساخت این نوع چوب است. چوب را با ابزار آلات مختلف برش و شکل می‌دهند و پس از قرار دادن موتورآن ساعت ما با ظاهری طبیعی و ساده آماده است.

البته می‌توان با حکاکی‌های دستی و هنرهایی چون منبت کاری، ساعت چوبی را از سادگی خارج کرد. همه چیز بسته به سلیقه و محیط شما خواهد بود. از میان انواع ساعت دیواری مدرن، ساعت دیواری فلزی استحکام بیشتری دارد و هنگام ضربه و افتادن کم‌تر آسیب می‌بیند. شکل ظاهری این ساعت نسبت به ساعت چوبی مدرن‌تر است و در دکوراسیون‌های مدرن بیشتر کاربرد دارد. در نوع دیگر، ساعت‌های سرامیکی، شکل و ظاهر زیبایی دارند اما این نوع ساعت دیواری لوکس استحکام کمتری نسبت به سایر ساعت‌ها داشته و سریع‌تر آسیب می‌بیند. میعاد تایم هم در فروشگاه خود و در قسمت ساعت دیواری محصولاتی بسیار متنوع و مدرن را پوشش داده است و شما می توانید به جدیدترین محصولات که از نظر ظاهری بسیار زیبا و از لجاظ کارایی هم فوق العاده هستند، دسترسی داشته و محصول مورد نظر را تهیه نمایید.

قیمت ساعت دیواری مدرن

ساعت دیواری مدرن از مهم ترین وسلیه‌های منزل محسوب می‌شود. وظیفه ساعت دیواری، اندازه‌گیری و نمایش آن در حالت‌های مختلف روز است. اما کاربرد ساعت به مشخص کردن زمان محدود نمی‌شود بلکه با انتخاب یک ساعت دیواری شیک و مدرن می توان دکوراسیون خاصی به منزل یا محل کار بخشید. امروزه معماران داخلی برای طراحی یک خانه شیک و مدرن از نصب ساعت دیواری نیز بهره می‌برند. با همه این توصیفات احتمالا تصمیم به تهیه این ابزار کاربردی و جذاب گرفته‌اید. پس مورد بعدی، اطلاع از قیمت ساعت دیواری مدرن خواهد بود.

در تعیین قیمت ساعت دیواری لوکس به مشخصات زیادی توجه می‌شود. در واقع موارد بسیاری وجود دارند که قیمت کار را تعیین می‌کنند. جنس، اندازه و کار دستی انجام شده روی ساعت از این مشخصات بارز است. قیمت ساعت به برند کارخانه تولیدی آن نیز بستگی خواهد داشت. زیرا برندها بازه قیمتی متفاوتی نسبت به هم دارند. طراحی و تکنولوژی موتور ساعت، از موارد دیگری است که می‌تواند بر قیمت ساعت دیواری مدرن و شیک تاثیر بگذارد. نکته مهم این است که تکنولوژی ساعت دیواری باید به گونه‌ای طراحی شود که طول عمر بیشتر داشته باشد تا هزینه مصرفی برای ساعت مناسب باشد. محصول ساعت دیواری فلزی شوبرت 5311 یکی از سری محصولات ساعت دیواری مدرن می باشد که می تواند به دکور منزل شما زیبایی خاصی اضافه کند.

نکات خرید ساعت دیواری

نکات خرید ساعت دیواری

چیدمان منزل هر قدر هم کامل باشد، بدون ساعت ناقص دیده می‌شود. با نصب ساعت دیواری بر قسمتی از منزل که دید بیشتری دارد، می توان با یک نگاه سریع از زمان مطلع شده و همچنین تزئین کاربردی به دیوار داد. با انتخاب ساعت دیواری لوکس، می توانید ظاهر منزل خود را از حالت ساده خارج کرده و زیبایی و تنوع خاصی به خانه ببخشید. با توجه به اینکه تنوع ساعت‌های دیواری زیاد است، انتخاب یک ساعت دیواری لوکس می‌تواند چالش برانگیز باشد. برای همین توجه به نکات خرید در ای مورد مهم است و می‌تواند کمک کننده باشد.

انتخاب ساعت دیواری بسته به سلیقه افراد متغیر خواهد بود اما از لحاظ تکنیکی بهتر است در هنگام خرید، دقت کافی داشته باشید. انتخاب جنس ساعت دیواری از جمله ساعت دیواری چوبی، فلزی و یا پلاستیکی متناسب با دکوراسیون منزل و یا محل کار انتخاب می‌شود. معمولا ساعت‌‌های چوبی ظاهر زیبایی دارند و در عین حال نسبت به ضربه مقاوم هستند. در این حالت می‌توانید پس از انتخاب وسیله‌‌های مختلفی از خانه و مشخص کردن رنگ و طرح کلی دکوراسیون منزلتان برای خرید ساعت دیواری مدرن اقدام کنید. ساعت دیواری را حتما متناسب با دکوراسیون خانه انتخاب و خریداری کنید. همچنین توصیه می‌کنیم، هنگام انتخاب ساعت دیواری به اندازه شماره‌های داخل ساعت دقت حاصل کنید تا شماره‌ها از فاصله دور هم برای شما مشخص باشد. موتور ساعت دیواری نیز باید با کیفیت باشد و زود خراب نشده و در مدت زمان طولانی قابل استفاده باشد.