کمپانی ساعت کیو اند کیو Q&Q

کمپانی ساخت ساعت کیو اند کیو Q&Q یکی از پرفروشترین برندهای ارزان قیمت ساعت مچی آنالوگ و دیجیتال در جهان با حضور در بیش از 150 کشور می‌باشد. این کمپانی در سال 2006 در کشود هند تاسیس شده است، شرکت Q&Q در ابتدا یک پایگاه قوی در جنوب کشور هندوستان راه اندازی کرد و در ادامه  این پایگاه به سراسر کشور هندوستان ارتقا پیدا کرد.

تاریخچه ساعت های مچی،روند تکامل ساعت های مچی، تاریخچه ساعت کیو اند کیو،کمپانی کیو اند کیو Q Q،تاریخچه ساعت سیتیزن


در ابتدا بهتر است بدانیدQ&Q همچنین یک شرکت تابعه از سیتیزن CITIZEN  ژاپن است که وظیفه‌ی تولید ساعت‌های مچی و دیواری این شرکت تحت عنوان Q&Q را تولید و به فروش می‌رساند.

این کمپانی با شعار “محصولات بین المللی، قیمت صادقانه” کار می‌کند و با توجه به این فلسفه Q&Q باید برای تضمین افسانه‌ی کیفیت ژاپنی خود، با اصل قیمت گذاری مقرون به صرفه ساعت‌های بینظری با این ویژگی‌ها تولید کرده که سرآمد این مدلها آوانگارد می‌باشد. با بیش از 1000 مدل، کیو اند کیو طیف گسترده ای از ساعت‌های مرسوم، مد روز برای مردانه، خانم‌ها و بچه‌ها را ارائه می‌دهد.


تاریخچه ساعت های مچی،روند تکامل ساعت های مچی، تاریخچه ساعت کیو اند کیو،کمپانی کیو اند کیو Q Q،تاریخچه ساعت سیتیزن


برخی از مجموعه‌های محبوب این کمپانی عبارتند از; Q Solar، Grandeux، Samurai، Attractive و Shogun… در اوایل سال 2015، مجموعه “Attractive” برای تهیه محصولات جوانان راه اندازی شد.

آخرین مجموعه از ساعت‌های “Shougan”، یک ترکیب کامل از طراحی شیک و کلاسیک برای مطابقت با سلیقه متمایز از هر قشر مشتری است, این مجموعه براق و هوشمند در محدوده قیمت مقرون به صرفه برای سرعت بخشیدن به نفوذ ساعت کیو اند کیو در بازار ساعت مچی هند است و به عنوان یک بازیکن برجسته در بازار ساعت پدیدار شده است.

ساعت‌های Q&Q از طریق رسانه هایی با نام تجاری (MBO) و فروشگاه‌های زنجیره ای ملی (NCS) در سراسر هند به فروش می‌رسد. دیگر محصولات Q&Q نیز برای خرید آنلاین در دسترس هستند. شروع قیمت‌ها از ₹ 0.525 به بالا هستند، Q & Q طیف مدل‌های هیجان انگیزی از ساعت با قیمت‌های بالاتری برای مشتریان علاقه مند به خرید یک ساعت مچی با کیفیت بالا از این نام تجاری بین المللی نیز ارائه می‌کند.

امتیاز این کمپانی به صورت تمام و کمال متعلق به شرکت ژاپنی سیتیزن CITIZEN می‌باشد.

منبع: وب سایت    qq-watch.jp