درباره برند هانگ

درباره برند هانگ (کارخانه هانگ)

کارخانه هانگ (Hong Factory) بزرگترین تولیدکننده و صادر کننده نقره و مارکازیت سوئیس کیفیت بالا و گران قیمت در تایلند می باشد. هانگ بیش از چهار هزار طراحی های مختلف در هر دو سبک سنگ های مارکازیت و همچنین جواهرات در رنگ های مختلف ارائه می دهد. سرویس ها و محصولات جواهر عبارتند از: انگشتر، آویز، گوشواره، دستبند، گردنبند، النگو، سنجاق سینه، ساعت و نیم ست.

شرکت هانگ ارائه دهنده صنعت نقره و طلا در سطح جهان از سال 1987 و امکاناتشان شامل چرخه کامل فرآیند تولید از طراحی، قالب زدن، پرداخت، نصب سنگ تا بسته بندی می باشد.

ده ها سال تجربه در این بخش پر رقابت هانگ را مشهورترین تولیدکننده زیورآلات مارکازیت با کیفیت بسیار بالا در تایلند و در سطح بین المللی قرار داده است. سرمایه دانش بدست آمده پس از سال ها تجربه اندوزی، هانگ را در زمینه صنعتگر نمونه و آفریننده طراحی های متنوع متناسب با فرهنگ شرق و غرب همچنین تغییر دهنده گرایش در دنیای مد به شهرت جهانی رسانده است.


تاریخچه برند HF

تاریــخچه برند HF

در سال 1971 کارخانه هانگ در یک مکان کوچک و در یک واحد یک طبقه در حوالی شهر بانکوک افتتاح شد. آقای هانگ و همسر جوانش که به تازگی ازدواج کرده بودند از رویای ساختگی شان از یک استارتاپ کوچک به یکی از جواهرسازان در سطح جهانی مبدل شدند.

ده سال طول کشید که این زوج جوان به همراه یک تیم حرفه ای جواهرساز تمام تلاش خود را بر روی طراحی و ساخت جواهرات نقره مارکازیت متمرکز کردند و به ساخت و تهیه جواهرات سفارشی برای مشتریان بین المللی خود در سراسر جهان پرداختند.

از آن زمان کارخانه هانگ دستخوش تغییرات گسترده ای شده است. در حالی که هنوز هم با ایجاد جواهرات دست ساز به رعایت استاندارد های صنعتگران عصر قدیمی وفادار است در کنار آن از سیستم های جدید با استفاده از تکنولوژی های روز برای ایجاد طرح های جدید استفاده می کند. آقای هانگ هنوز هم در این شرکت در کنار تیمی نخبه از طراحان که بسیاری از آن ها بیش از ده سال است در کنار هم هستند فعالیت می کنند.

محصولات متنوع نقره هانگ HF

محصولات متنوع نقره هانگ HF

آثار و محصولات هانگ توسط میلیون ها نفر در مجلات، کتاب ها، وب سایت ها و نمایشگاه در حوزه جواهرات در سراسر جهان دیده شده است. جواهرات زیبای این کارخانه رضایت هزاران مشتری را در سراسر جهان ایجاد کرده است.

کارخانه هانگ (Hong Factory) بزرگترین تولیدکننده و صادر کننده نقره و مارکازیت سوئیس کیفیت بالا و گران قیمت در تایلند می باشد. هانگ بیش از چهار هزار طراحی های مختلف در هر دو سبک سنگ های مارکازیت و همچنین جواهرات در رنگ های مختلف ارائه می دهد.

سرویس ها و محصولات جواهر عبارتند از: انگشتر، آویز، گوشواره، دستبند، گردنبند، النگو، سنجاق سینه، ساعت و نیم ست.

شرکت هانگ ارائه دهنده صنعت نقره و طلا در سطح جهان است و امکاناتشان شامل چرخه کامل فرآیند تولید از طراحی، قالب زدن، پرداخت، نصب سنگ تا بسته بندی می باشد.

مشاهده محصولات
کارخانه هانگ در تایلند

تشخیص اصل بودن و فیک بودن محصولات هانگ

ده ها سال تجربه در این بخش پر رقابت هانگ را مشهورترین تولیدکننده زیورآلات مارکازیت با کیفیت بسیار بالا در تایلند و در سطح بین المللی قرار داده است.

سرمایه دانش بدست آمده پس از سال ها تجربه اندوزی، هانگ را در زمینه صنعتگر نمونه و آفریننده طراحی های متنوع متناسب با فرهنگ شرق و غرب همچنین تغییر دهنده گرایش در دنیای مد به شهرت جهانی رسانده است.

البته نوع تقلبی و فیک که با کیفیت بسیار نازل توسط چین ساخته شده در بازار نیز موجود است. که به هیچ وجه قابل مقایسه با نمونه اصلی نیست. در کل سه نوع مارکازیت در بازار موجود است:

  • مارکازیت هانگ تایلند با کیفیت بسیار عالی
  • مارکازیت طرح هانگ تایلند با کیفیت متوسط
  • مارکازیت تقلبی چین با کیفیت بسیار پایین
نمایندگی محصولات هانگ

ساعت نقره HF با عیار 925

ساعت نقره HF

ساعت نقره HF

نقره استرلینگ یا نقره با عیار 925 یا 92.5 درصد همراه با 7.5 درصد یا 75 واحد از فلز دیگر، نقره ای است که در صنعت جواهرسازی استفاده می شود.

نقره خالص بسیار نرم است و برای ساخت زیورآلات و ظروف مناسب نیست به همین دلیل با افزودن یک فلز دیگر (معمولاً مس) هم مقاومت آن افزایش یافته و هم چکش کاری آن بیشتر می شود. نقره استرلینگ در کارخانه هانگ برای افزایش درخشندگی با طلا سفید آبکاری می شود.

ساعت نقره سیاه قلم

محبوب ترین و با کیفیت ترین ساعت نقره سیاه قلم، ساعت نقره هانگ می باشد که دارای رنگ ثابت و ضمانت مادام العمر است که با نگین های مارکازیت سوئیسی و سنگ اونیکس تزئین شده و زیبایی آن را چند برابر کرده است.

محصولات شرکت هانگ به محکمی و دوام شهرت دارند، طراحی یونیک محصولات هانگ نیز از دیگر مزیت های این برند معروف جهانی است.

این ساعت های منحصر به فرد و زیبا ساخت شرکت معروف هانگ است. طراحی لطیف با الهام از طبیعت، مجلل، ظرافت در ساخت، نگین های مارکازیت سوئیسی طبیعی، قفل مطمئن و موتور میوتا ژاپن با کارکرد مادام العمر، از ویژگی های بارز این محصولات می باشند.