حتما شما هم خانه های قدیمی مادربزرگ ها و پدربزرگ ها را یادتان می آید که عصرهای جمعه دور حیاط آن ها می دویدید و به برنامه های رادیو گوش می کردید. در گذشته هنوز تنوع برنامه های تلویزیونی به قدری نبود که افراد به جای رادیو، از تلویزیون استفاده کنند. همین موضوع باعث شده بود تا در خانه های قدیمی، رادیوقدیمی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. امروزه نیز بسیاری از مدل های رادیو جدید با طرح های قدیمی طراحی و تولید شده اند که ظاهر بسیار شیک و منحصر به فردی دارند. اگر می خواهید با مدل های جدید رادیو آشنا شوید، با ما در ادامه این مقاله از فروشگاه اینترنتی میعادتایم همراه باشید.

رادیو جدید؛ محصول نوستالژی متفاوت با ویژگی های خاص

رادیو قدیمی؛ یک وسیله نوستالژی و خاص

در قدیم که مثل امروز وسایل مختلفی برای سرگرم شدن وجود نداشت، اولین و مهم ترین ابزار برقی که بدین منظور روی کار آمد، رادیو قدیمی بود. این رادیوها مانند رادیوهای جدید به بلوتوث یا کابل های مختلف وصل نمی شدند. اما برنامه های مختلفی توسط افراد حرفه ای در رادیو اجرا می شد که هر کدام می توانستد برای سرگرم کردن مردم گزینه خوبی محسوب شوند.

اگرچه دیگر رادیوهای قدیمی کارایی خوبی ندارند و عملا نمی توان آن ها را به عنوان یک وسیله سرگرمی استفاده کرد. اما اضافه شدن یک سری قابلیت ها به رادیوهای قدیمی، باعث شده تا بتوان آن ها را به عنوان یک ابزار عالی برای سرگرمی شناخت. در حال حاضر، بسیاری از مدل های رادیو قدیمی دیگر به فروش نمی روند. اما تا دلتان بخواهد بازار پر از رادیوهایی است که دارای ظاهر قدیمی هستند، ولی امکانات آن ها بروز و جدید است. پس اگر به ظاهر نوستالژی رادیوهایی قدیمی علاقه مند هستید، می توانید این رادیوهای جدید را با طرح های قدیمی انتخاب کنید.

رادیو جدید؛ محصولی متفاوت از رادیوهای قدیمی

در رادیو قدیمی هیچ قابلیت اضافه ای وجود نداشت. تنها کاری که می توانستید با این رادیو انجام دهید، تغییر فرکانس ها برای گرفتن موج های مختلف بود. البته شما امکان خاموش و روشن کردن رادیو و کم و زیاد کردن صدای آن را هم داشتید. اما از حق که نگذریم، رادیوهایی قدیمی دارای ظاهر بسیار فوق العاده ای بودند. همین موضوع باعث شده تا هنوز هم این رادیوها محبوبیت بسیار زیادی داشته باشند. حتی بسیاری از مردم این رادیوها را به عنوان یک وسیله دکوری در خانه خودشان نگهداری می کنند.

اگرچه ظاهر رادیوهای قدیمی خاص و زیبا بود، اما این رادیوها محدودیت های زیادی را ایجاد می کردند که رادیوهای جدید این محدودیت ها را ندارند. انواع مدل های رادیو جدید دارای امکاناتی هستند که هر کدام به صورت حرفه ای انتخاب شده اند. انتخاب یک رادیو شیک، متفاوت و خاص با امکانات و قابلیت های جدید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همین موضوع باعث شده تا افراد به دنبال مدل های جدید برای رادیو باشند.

محصول مرتبط: رادیو کلاسیک پایه دار مدل 109

ویژگی های مدل های جدید رادیو

ویژگی های مدل های جدید رادیو

اگر به مدل های جدید رادیو نگاه کرده باشید، حتما متوجه قابلیت های جدید در این رادیوها شده اید. به طوری که برخی از این محصولات با نام رادیو بلوتوث و رادیو اسپیکر نیز شناخته می شود که هر کدام قابلیت های جدیدی برای یک رادیو هستند. مدل های جدید رادیو به غیر از اینکه می توانند به فرکانس ها و موج های مختلف متصل شوند، دارای قابلیت های خاصی نیز می باشند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • وجود بلوتوث

یکی از قابلیت های جدید رادیوهای موجود در بازار، بلوتوث است. وجود بلوتوث در یک رادیو به شما این امکان را می دهد تا هر آهنگی که دوست دارید را با کمک رادیو پخش کنید و از آن لذت ببرید. در واقع گوشی تلفن همراه شما به رادیو متصل می شود. این قابلیت در رادیو بلوتوث وجود دارد. بنابراین، همه رادیوهای جدید دارای این قابلیت خاص نمی باشند.

  •  فلش خور

یکی از انواع قابلیت های مدل های اسپیکر رادیو جدید، فلش خور بودن آن هاست. رادیوهای قدیمی دارای این قابلیت نبودند و فقط در برخی از آن ها، امکان قرار دادن نوار کاست ضبط صوت بود. اما به دلیل اینکه امروزه این نوارها در بازار وجود ندارند، می توان از فلش برای منتشر کردن آهنگ و صوت در مدل های جدید رادیو استفاده کرد.

  • امکان اتصال انواع کابل AUX

انواع مدل های رادیو اسپیکر قدیمی، دارای امکانات زیادی نیستند. اما رادیوهای جدید امکان اتصال کابل AUX را نیز فراهم کرده اند. بنابراین، حتی اگر بلوتوث در رادیو به کار نرفته باشد، کابل AUX می تواند اجازه هر نوع آهنگ و صدایی را از طریق رادیو به شما بدهد. می توانید آهنگ ها و برنامه های نوستالژی قدیمی را روی گوشی خودتان دانلود کنید و از طریق کابل به رادیو متصل نمایید.

محصول مرتبط: رادیو شارژی کلاسیک مدل 1825

رادیو جدید و ویژگی های آن

قیمت رادیو جدید و رادیو بلوتوث در بازار

اگر به فروشگاه های مختلف برای خرید رادیو جدید مراجعه کرده باشید، حتما شاهد تنوع بالایی از مدل های رادیو بوده اید. این یعنی اینکه قیمت مدل های رادیو جدید با هم متفاوت است و نمی توان بدون در نظر گرفتن امکانات رادیو، در مورد قیمت آن صحبت کرد. رادیوهای جدید نسبت به رادیوهای قدیمی که امکاناتی نظیر بلوتوث و کابل USB ندارند، گران قیمت تر هستند.

خود مدل های رادیو جدید نیز به واسطه داشتن تنوع بالا، دارای قیمت های متفاوتی می باشند. اگر به دنبال خرید رادیو بلوتوث شیک و خاص هستید، بهتر است که به غیر از قیمت، به کیفیت این رادیوها نیز توجه داشته باشید. چون به هر حال شما می خواهید که تا چندین سال از این رادیوهای شیک استفاده کنید و از آن ها لذت ببرید.

خرید انواع رادیو بلوتوث شیک برای استفاده روزانه

این روزها بسیاری از مردم ساعت های طولانی به صفحه نمایش تلویزیون و گوشی خودشان نگاه می کنند و به اعصاب و چشم های خود آسیب زیادی وارد می کنند. رادیو جدید می تواند یکی از بهترین جایگزین ها برای تلویزیون هایی باشد که می توانند به سلامت انسان آسیب زیادی وارد کنند. اگر شما هم دوست دارید همیشه یک وسیله کنار گوش شما صدا تولید کند، می توانید به جای گوشی موبایل و تلویزیون، از رادیو بلوتوث استفاده کنید.

خرید رادیو بلوتوث جدید به شما این امکان را می دهد تا به تمامی برنامه های رادیویی دسترسی داشته باشید و بتوانید خیلی راحت خودتان را سرگرم کنید. از طرفی این رادیوها دارای امکانات خاصی هستند که وجود هر کدام از آن ها، می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. پس برای خرید این محصولات شک به دل خودتان راه ندهید. چون مطمئنا می توانید این رادیو شیک را به‎عنوان یک محصول منحصر به فرد در دکوراسیون منزل خودتان مورد استفاده قرار دهید.

رادیو بلوتوث چیست؟

سخن پایانی

داشتن یک رادیو جدید به شما این امکان را می دهد تا از ظاهر رادیوهای قدیمی در قالب امکانات رادیوهای جدید استفاده کنید. رادیوهای جدید و لوکس هم ظاهر خاصی دارند، هم با قابلیت های جدید خودشان شما را شگفت زده می کنند. فقط کافیست که در سایت های اینترنتی و یا فروشگاه های حضوری معتبر به دنبال خرید اسپیکر رادیو و یا رادیو بلوتوث باشید. قابلیت های این رادیوها به شما این امکان را می دهد تا هر صدا و صوتی را پخش کنید و از آن ها لذت ببرید. پس اگر به یک وسیله سرگرمی برای پخش آهنگ نیاز دارید، رادیوها با ظاهر قدیمی را فراموش نکنید. قسمت رادیو کلاسیک میعاد تایم هم برای شما طیف وسیعی از جدیدترین رادیو ها با ظاهر کلاسیک را موجود کرده است که‌می‌توانید به همه این موارد دسترسی داشته باشید.