آیا به دلیل عدم آگاهی در مورد نحوه تزئین دیوار خالی احساس نارضایتی و نگرانی دارید؟ با خرید یک یا چند تابلوی نفیس و شیک که با دکوراسیون شما همخوانی دارند، می توانید فضای پذیرایی یا اتاق نشیمن خود را متحول کنید. تابلو ها می توان نقش بسیار موثری در زیبا تر کردن اتاق پذیرایی داشته باشند.

جدیدترین تابلو برای پذیرایی

اگر به سبک غالب دکوراسیون مکان دقت کرده باشید، می توانید با انتخاب تابلو مناسب، زیبایی خانه را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. با این حال، اگر این جنبه را نادیده بگیرید، تابلو می تواند کل فضا را خراب کند و نسبت های فضایی را به هم بزند. اگر در هنگام خرید جدیدترین تابلو برای پذیرایی یا هر فضای دیگری، سبک غالب دکوراسیون را در نظر بگیرید، این مسائل کمتر پیش می آید. توجه به نورپردازی خانه، چه طبیعی و چه مصنوعی، بسیار مهم است، زیرا در انتخاب طرح و رنگ تأثیر زیادی دارد. پس باید در انتخاب تابلو مناسب پذیرایی دقت کافی را لحاظ کنید. در ادامه قصد معرفی جدیدترین تابلو برای پذیرایی موجود شده در فروشگاه میعاد تایم را خواهیم داشت.

تابلو دکوراتیو شاین طرح طبیعت و گوزن

تابلو دکوراتیو شاین طرح طبیعت و گوزن

تابلویی کاملاً جدید از مجموعه خیره کننده تابلو شاینینگ در این بخش منتظر شما است. این آیتم خاص در دو اندازه مختلف ارائه می شود: 50x70 سانتی متر و 100x70 سانتی متر. علاوه بر این، به مشتریان این فرصت داده می شود تا از طیف گسترده ای از رنگ های قاب، که شامل سفید، سیاه، بژ و نقره ای می شود، انتخاب کنند. برتری قابل توجه این محصول با استفاده از مواد PVC درجه یک بلافاصله قابل توجه است که با دوام بودن این تابلو را رقم می زند و زیبایی بیشتری هم به این تابلو می بخشد. طرح بی نظیر تابلو هم بسیار هنرمندانه در این تابلو نمایش داده شده است. در این تابلو با به تصویر کشیدن طبیعت و گوزن های باشکوه، حسی منحصر به فرد به محیط اطراف می بخشد و شب را در طبیعتی آرام به تصویر می کشد.

خرید تابلو دکوراتیو شاین طرح طبیعت و گوزن

تابلو تزیینی و دکوراتیو سه تکه شاین با طرح شاخ و برگ طلایی مشکی

تابلو تزیینی و دکوراتیو سه تکه شاین با طرح شاخ و برگ طلایی مشکی

امروز خوشحالیم که یک اثر هنری سه تکه دیگر را به شما معرفی کنیم. این تابلو های پی وی سی با کیفیت استثنایی برای بهبود ظاهر دیوار شما و ایجاد حسی از پیچیدگی به دکوراسیون شما عالی هستند. در این قطعه بسیار جذاب، طرح انتزاعی برگ ها و گیاهان با ترکیبی هماهنگ از رنگ های مشکی و طلایی در تولید این محصول نفیس، با دقت طراحی شده و جان گرفته است. همچنین همانطور که قبلا ذکر شد، این تابلو به صورت سه تکه می باشد.

خرید تابلو سه تکه با طرح برگ طلایی مشکی

تابلو تزیینی و دکوراتیو سه تکه شاین طرح دختران سیاه پوست

تابلو تزیینی و دکوراتیو سه تکه شاین طرح دختران سیاه پوست

امروز یک اثر هنری و تابلو سه تکه دیگری را در این قسمت از این مقاله به شما معرفی کنیم. این تابلو هم یکی از جدیدترین تابلو برای پذیرایی محسوب می شود. این تابلو های پی وی سی قابل توجه با کیفیت عالی برای زیباتر کردن ظاهر دیوار شما و القای حسی از جذابیت و زیبایی در دکوراسیون شما عالی هستند. این اثر هنری باشکوه دارای طرحی است که دختران سیاه‌پوست را به نمایش می‌گذارد که به دقت ساخته و طراحی شده است. علاوه بر این، همانطور که قبلا ذکر شد، این تابلو به طرز مبتکرانه ای به صورت سه تکه برای شما در دسترس قرار گرفته است.

خرید تابلو تزیینی سه تکه شاین با طرح دختران سیاه پوست

تابلو تزیینی سه تکه شاین با طرح Dreams و یک دختر و پلنگ

تابلو تزیینی سه تکه شاین با طرح Dreams و یک دختر و پلنگ

تابلو سه تکه دیگری را در این قسمت به شما معرفی خواهیم کرد. این تابلو پی وی سی نفیس با کیفیت عالی برای زیباتر کردن ظاهر دیوار و ایجاد حسی از ظرافت در دکوراسیون شما عالی هستند. در این شاهکار باشکوه و این تابلو سه تکه، تصاویری از یک پلنگ، کلمه Dreams و یک دختر با استفاده از ترکیب رنگی خیره کننده از آبی و مشکی طراحی و ساخته شده است. علاوه بر این، همانطور که قبلاً ذکر شد، این تابلو هم به صورت سه تکه است و هر تکه به صورت مجزا دارای طرح مخصوصی است.

خرید تابلو تزیینی سه تکه شاین با طرح Dreams دختر و پلنگ

تابلو تزیینی شاینینگ طرح گل طلایی در دو سایز

تابلو تزیینی شاینینگ طرح گل طلایی در دو سایز

جدیدترین تابلو برای پذیرایی و تابلو دیگری که در این قسمت برای شما معرفی می کنیم. این محصول در دو اندازه مختلف 50x70 سانتی متر و 100x70 سانتی متر عرضه می شود. علاوه بر این، مشتریان این فرصت را دارند که از بین طیف گسترده ای از رنگ های فریم، از جمله سفید، سیاه، بژ و نقره ای انتخاب کنند. برتری استثنایی این محصول بدون زحمت در استفاده از مواد PVC با کیفیت بالا مشهود است که هم دوام و هم مهارت استثنایی را تضمین می کند. طراحی هنرمندانه آن به بهترین شکل ممکن هر فضای خالی دیوار را تکمیل می کند و با برگ ها و گل های طلایی خود جذابیت بصری محیط اطراف را افزایش می دهد.

خرید تابلو تزیینی شاین با طرح گل طلایی

تابلو تزیینی شاینینگ طرح انتزاعی زنبور عسل

تابلو تزیینی شاینینگ طرح انتزاعی زنبور عسل

این محصول خاص، در سه اندازه مختلف 50x70 سانتی متر، 100x70 سانتی متر و 100x100 سانتی متر عرضه می شود. علاوه بر این، مشتریان این فرصت را دارند که از طیف وسیعی از رنگ‌های فریم، از سفید و سیاه کلاسیک تا بژ و نقره‌ای، انتخاب کنند. قاب این تابلو با استفاده از پی وی سی بادوام ساخته شده است که سطح کیفیت رضایت بخشی را تضمین می کند. طراحی هنری آن به طور بی نظیری جذابیت دیواری های خالی را افزایش می دهد، در حالی که طرح انتزاعی زنبور عسل چشمگیر، با ترکیبی از رنگ های طلایی و مشکی، عنصری مجلل را هم به محیط و هم به خود دیوار اضافه می کند.

خرید تابلو تزیینی شاین با طرح زنبور عسل

تابلو نقش برجسته لوتوس طرح اسب مدل PH 3006

تابلو نقش برجسته لوتوس طرح اسب مدل PH 3006

تابلو نقاشی اسب یکی از آثار هنری متمایز و جذاب لوتوس است. مجسمه این تابلو از پلی رزین ساخته شده و با دست ساخته شده است. تابلو تزیین مجسمه اسب یک شاهکار واقعی است که به طرز ماهرانه ای با دست ساخته شده است. بنابراین، این تابلو نشان دهنده یک اثر هنری دست ساز قابل توجه است. اسب ها جذابیت منحصر به فردی دارند. آنها تجسم قدرت و احساسات هستند. اسب ها در توانایی خود برای برقراری ارتباط موثر با دیگران، چه همنوعان و چه انسان ها، عالی هستند. شاید این توضیح دهنده پیوند پایدار بین اسب ها و انسان ها باشد که از زمان های قدیم پابرجا بوده است. 

از این رو طرح اسب در دکوراسیون بسیار پرطرفدار است و از آن در اشکال و طرح های مختلف استفاده می شود. این تابلو هم به همین شکل به دلیل محبوبیت طرح اسب، این حیوان زیبا را به صورت دست ساز و نقش برجسته در این تابلو نمایش داده است.

خرید تابلو نقش برجسته طرح اسب مدل 3006

تابلو نقش برجسته شوبرت مدل 4309

تابلو نقش برجسته شوبرت مدل 4309

قاب این محصول از پلی رزین دست ساز ساخته شده است که جلوه ای منحصر به فرد و هنرمندانه به آن بخشیده است. خود تابلو از چوب با کیفیت بالا ساخته شده است که دوام و استحکام را تضمین می کند. طرح برجسته صورت دختر در این تابلو واقعا گیرا و چشم نواز است. مطمئن باشید، این محصول دارای گارانتی معتبر و ایمن برای استفاده است.

خرید تابلو نقش برجسته شوبرت 4309

تابلو چوبی سه تکه لوتوس مدل PH-302

تابلو چوبی سه تکه لوتوس مدل PH-302

این تابلو به دلیل طراحی نفیس گل رز و لاله از سایر تابلو های رزین متمایز است. علاوه بر این، شایان ذکر است که رنگ هر تابلو پلی رزین با دقت دست ساخته شده است و باعث افزایش شادابی و جذابیت کلی این سری تابلوها می شود. شما می توانید این تابلوها را به صورت تکی یا سه تایی خریداری کنید. ما به شدت توصیه می کنیم هر سه تابلو را روی دیوار خود نصب کنید تا یک شاهکار خیره کننده ایجاد کنید.

خرید تابلو سه تکه لوتوس PH-302

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل مزرعه بالای دریاچه

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل مزرعه بالای دریاچه

گروه دکوراسیون لوتوس نقاشی مزرعه ای بالای دریاچه را با کیفیت، حساسیت و دقت استثنایی خلق کرده است. این اثر هنری قابل توجه جوهره سادگی و آرامش را در زندگی روستایی به تصویر می کشد و به طور هماهنگ با زیبایی های باشکوه طبیعت ترکیب می شود. آلمان در این قطعه به زیبایی به تصویر کشیده شده است. این نقاشی‌ها به طور مداوم حس صمیمیت و سرزندگی را تراوش می‌کنند و آن‌ها را به اکسسوری لذت‌بخش برای هر دکوری تبدیل می‌کنند و فضایی دلپذیر و دنج را ایجاد می‌کنند.

خرید تابلو لوتوس مدل مزرعه بالای دریاچه

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل ونیز ایتالیا سایز 120x80

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل ونیز ایتالیا سایز 120x80

گروه تزیین لوتوس، نقاشی خیره کننده ای از شهر ونیز ایتالیا را با دقت طراحی و ساخته است. این اثر هنری کیفیت استثنایی، توجه به جزئیات و شباهت چشمگیر به نقاشی اصلی را به نمایش می گذارد. شرکت لوتوس طیف وسیعی از محصولات منحصر به فرد و خاص را ارائه می دهد که مطابق با سلیقه شما طراحی شده است و شباهت نزدیک به نسخه اصلی را تضمین می کند. تابلوی ونیز ایتالیا با قاب چوبی در ابعاد 120x80 سانتی متر ارائه شده است.

خرید تابلو لوتوس مدل ونیز ایتالیا

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل رقص جمعی سایز 120x80

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل رقص جمعی سایز 120x80

این اثر هنری یک جشن عروسی باشکوه را به تصویر می‌کشد که مملو از لباس‌های مجلل و تزئینات چشمگیر است. طرح و نقاشی این تابلو حس سرزندگی، شادی و هیجان را به بیننده القا می کند. انتخاب و ترکیب رنگ های هنرمند فوق العاده هوشمندانه است. طیف رنگ گرم در کنار تغییرات ظریف، گرما و انرژی جشن را به طور موثر به بیننده منتقل می کند. لوتوس این قطعه خیره کننده را توسط آگست استفان در سایز بزرگ ارائه کرده است که مستقیماً روی چوب چاپ شده است و از حفظ رنگ های زنده نقاش اطمینان می دهد. قاب چوبی قهوه ای رنگ کاملاً مکمل رنگ های گرم داخل نقاشی است. علاوه بر این، افزودن یک زه فلزی طلایی در اطراف قاب، جذابیت لوکس نقاشی را افزایش می دهد.

نام: رقص جمعی (PEOPLE DANCE)

اثر: آگست استفان (August Stephan Sedlacek)

خرید تابلو لوتوس مدل رقص جمعی

تابلو تزیینی شاینینگ طرح برگ و شکوفه سفید طلایی

تابلو تزیینی شاینینگ طرح برگ و شکوفه سفید طلایی

این محصول خاص در دو ابعاد مختلف ارائه می شود: 50x70 سانتی متر و 100x70 سانتی متر. علاوه بر این، مشتریان این آزادی را دارند که از میان طیف وسیعی از رنگ‌های قاب، که شامل سفید، سیاه، بژ و نقره‌ای می‌شود، انتخاب کنند. کیفیت فوق العاده این محصول در استفاده از مواد PVC درجه یک به وضوح مشهود است که دوام و ساخت استثنایی را تضمین می کند. طراحی پیچیده و هنرمندانه آن هر فضای خالی دیوار را می تواند تکمیل کند و بهترین اکسسوری برای هر دیواری باشد و با برگ‌ها و شکوفه‌های سفید طلایی، جذابیت بصری محیط را افزایش می‌دهد. گل های به تصویر کشیده شده در این تابلو با دقت طراحی و تولید شده اند و حس سه بعدی بودن را ارائه می دهند.

خرید تابلو تزیینی طرح برگ و شکوفه سفید طلایی

تابلو تزیینی شاینینگ طرح دختر و تاج و قلب

تابلو تزیینی شاینینگ طرح دختر و تاج و قلب

امروز ما یک مدل کاملاً جدید را ارائه می دهیم که اکنون برای شما در دسترس است. درست مانند اغلب تابلوهای ما، این محصول در دو اندازه مختلف 50x70 سانتی متر و 100x70 سانتی متر عرضه می شود. چیزی که این تابلو را متمایز می کند، طیف گسترده ای از گزینه های رنگ برای قاب است. شما می توانید رنگ های سفید، مشکی، بژ و نقره ای را انتخاب کنید تا کاملا با سبک و دکور خود مطابقت داشته باشد. خود قاب از PVC ساخته شده است که محصولی با کیفیت و بادوام را تضمین می کند. طراحی هنری آن واقعاً چشمگیر است و می تواند بهترین انتخاب برای تکمیل یک دیواری خالی باشد. طرح انتزاعی با یک دختر، تاج و قلب ترکیبی از قدرت و حس رمانتیک است و فضایی قدرتمند و زیبا را در هر محیطی ایجاد می کند.

خرید تابلو تزیینی طرح دختر و تاج و قلب

تابلو تزیینی شاین طرح گل و برگ سفید طلایی

تابلو تزیینی شاین طرح گل و برگ سفید طلایی

این تابلو را می توان یکی دیگر از سری تابلو های شاین دانست. این تابلو دارای دو سایز 50x70 سانتی متر و 100x70 سانتی متر می باشد. از میان انواع رنگ های فریم مانند سفید، مشکی، بژ و نقره ای شما حق انتخاب را دارید که مورد دلخواه را انتخاب کنید. مواد PVC استفاده شده در ساخت این تابلو به با کیفیت تر شدنش کمک کرده است.

خرید تابلو دکوراتیو شاین کد 22-845

تابلو شاین کد 19-845 با طرح دختر آراسته

تابلو شاین کد 19-845 با طرح دختر آراسته

این تابلو از سری تابلو  های شاین و در دو سایز 50*70 سانتی متر و 100*70 سانتی متر می باشد. می توانید رنگ قاب مورد نظر خود را از میان گزینه هایی مانند سفید، مشکی، بژ و نقره ای انتخاب کنید. مواد PVC استفاده شده کیفیت بالا این محصول را تضمین می کند. طرح دختر آراسته و ترکیب رنگ استفاده شده در ساخت این تابلو می تواند زیبا کننده هر دیوار خالی باشد.

خرید تابلو شاین کد 19-845 با طرح دختر آراسته


تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل کلیسا سن پیتر واتیکان

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل کلیسا سن پیتر واتیکان

شرکت لوتوس دارای یک نقاشی از کلیسای سنت پیتر واتیکان است که در یک قاب چوبی محصور شده و ابعاد آن 120x80 سانتی متر است. جذابیت شهرهای معروفی مانند واتیکان و خلاقیت های هنری ناشی از آنها، همیشه مردم را به عنوان تزئینات نفیس خانه مجذوب خود کرده است. کلیسای سنت پیتر که در شهر واتیکان رم واقع شده است، امروزه به عنوان بزرگترین و باشکوه ترین کلیسا در سراسر جهان محسوب می شود. طرح اصلی گنبد آن توسط مجسمه‌ساز و نقاش مشهور ایتالیایی، میکل آنژ، ساخته شده است و زیبایی استثنایی آن را به نمایش می‌گذارد.

خرید تابلو نقاشی لوتوس مدل کلیسا سن پیتر واتیکان


تابلو تزیینی و دکوراتیو سه تکه شاین کد U

تابلو تزیینی و دکوراتیو سه تکه شاین کد U

در این قسمت هم یک اثر هنری سه تکه جدید را به شما معرفی کنیم. این تابلو های PVC با کیفیت بالا برای بالا بردن ارزش و زیبایی دکوراسیون دیوار شما عالی هستند. این اثر هنری یک دختر و یک سگ را با رنگ‌های سیاه و سفید زیبا به نمایش می‌گذارد که حس ظرافت و سادگی را ایجاد می‌کند. این طرح منحصر به فرد از سه قطعه مجزا تشکیل شده است. ترکیب رنگ مشکی سفید در این تابلو سه تکه به همراه طرح روی نقشه حس قدرت و جسارت زنانگی را به نمایش می گذارد.

خرید تابلو تزیینی سه تکه شاین مدل U

تابلو نقش برجسته مدل ماه کد 437 رنگ مشکی

تابلو نقش برجسته مدل ماه کد 437 رنگ مشکی

تابلو خلاقانه و جدیدی که در ادامه قصد معرفی اش را خواهیم داشت، از متریال MDF ساخته شده است و طرح جذاب ماه را به نمایش می گذارد با تماشا این تابلو حس قدم گذاشتن روی ماه برای شما تداعی خواهد شد.همین امر هم این محصول را بسیار قابل توجه می کند. خود تابلو از چوب ساخته شده و به راحتی در سایز 40 موجود است.

خرید تابلو نقش برجسته طرح ماه

تابلو تزیینی شاینینگ قابل شستشو طرح گربه پوکر باز

تابلو تزیینی شاینینگ قابل شستشو طرح گربه پوکر باز

این محصول در دو اندازه مجزا عرضه می شود: 50x70 سانتی متر و 100x70 سانتی متر. علاوه بر این، مشتریان می توانند از طیف متنوعی از رنگ های فریم مانند سفید، سیاه، بژ و نقره ای انتخاب کنند. قاب تابلو از PVC ساخته شده است که کیفیت رضایت بخشی را تضمین می کند. طراحی هنری آن بدون زحمت هر فضای خالی دیوار را چشمگیر تر و جذاب تر می کند، در حالی که طرح گربه پوکر باز جذابیت و پیچیدگی بازی پوکر و حس قدرت را در ذهن مخاطب تداعی می کند.

خرید تابلو تزیینی شاین طرح گربه پوکر باز

تابلو چوبی نقش برجسته لوتوس طرح سرخ پوست مدل PH-3000

تابلو چوبی نقش برجسته لوتوس طرح سرخ پوست مدل PH-3000

تابلو لوتوس با طرح سرخپوست به عنوان یک اثر هنری منحصر به فرد و گیرا برجسته است. مجسمه درون تابلو از پلی رزین ساخته شده و با دقت بسیار بالا و کار دست طراحی شده است. نقاشی هنرمندانه و دست ساز سرخ پوست به جذابیت آن می افزاید. پس زمینه تابلو سرخپوست لوتوس به دلیل منحصر به فرد بودن و متمایز بودن خود برجسته است. الگوی پیچیده روی پس زمینه مستقیماً با استفاده از دستگاه چاپ مخصوص روی نقاشی چاپ می شود. در نتیجه رنگ پس زمینه با نقاشی یکپارچه می ماند و با گذشت زمان از هم جدا نمی شود. این همچنین ثبات رنگ اثر هنری را تضمین می کند. شما از این بابت خیالتان راحت است که قرار نیست طرح تابلو در گذر زمان از بین رود و آسیب ببیند.

خرید تابلو سرخ پوست لوتوس مدل 3000

تابلو تزیینی شاینینگ طرح گوزن و ماه کد 1495

تابلو تزیینی شاینینگ طرح گوزن و ماه کد 1495

یک تابلو تازه از سری تابلوهای شاینینگ را در ادامه به شما معرفی می کنیم. مشتریان این امکان را دارند که از میان طیف متنوعی از رنگ‌های قاب مانند سفید، مشکی، بژ و نقره‌ای انتخاب کنند. برتری برجسته این محصول به وضوح در استفاده از مواد PVC باکیفیت مشاهده می شود که دوام و مقاومت را به شما تضمین می کند. آثار هنری پیچیده و خلاقانه این تابلو هر دیوار خالی را بهبود می بخشد و زیباتر می کند و با طرح گوزن و ماه، حس خاصی را به محیط اطراف می بخشد و منظره ای از شب و طبیعت را به تصویر می کشد.

خرید تابلو شاینینگ 1495

تابلو تزیینی شاینینگ طرح چهره دختر مدل 227

تابلو تزیینی شاینینگ طرح چهره دختر مدل 227

یکی از تابلو های بسیار جذاب و دلنشین که در سایز 70x100 برای شما موجود شده است. متریال PVC این تابلو نشان از پایداری و دوام بالای تابلو مدل 227 می باشد. طراحی حرفه‌ای و انتزاعی این تابلو می‌تواند هر دیوار خالی را بهبود بخشد و زیبایی بیشتری را به فضا بیاورد، در حالی که اندازه بزرگ آن تاثیر آن را بیشتر می‌کند. چهره دختری که در طرحی انتزاعی به تصویر کشیده شده است، ناظران را مسحور می کند و ظرافت را در هر محیطی به ارمغان می آورد. برای به دست آوردن این تابلو استثنایی به سادگی می توانید از لینک پایین اقدام به خرید این تابلو نمایید.

خرید تابلو تزیینی شاینینگ مدل 227

تابلو تزیینی شاینینگ طرح میمون مدل 219

تابلو تزیینی شاینینگ طرح میمون مدل 219

این محصول نیز مانند سایر تابلو ها در ابعاد 100x70 سانتی متر قابل خریداری است. همچنین مشتریان می توانند از میان رنگ های متنوعی برای قاب، رنگ های سفید، مشکی، بژ و نقره ای را انتخاب کنند. فریم پی وی سی این تابلو از کیفیت رضایت بخشی برخوردار است. طراحی هنری، کاملاً متناسب با هر دیوار خالی است و می تواند جلوه خاص و فانی را به هر دیواری اضافه کند. طرح میمون و سیگار برگ، رنگی از شکوه و همچنین شوخ طبعی را به فضا و دیوار می بخشد. تصویر نقاشی از میمونی که سیگاری در دست دارد به منظور انتقال احساس ثروت، اقتدار و اعتماد به نفس به بیننده است.

خرید تابلو تزیینی مدل 219

تابلو تزیینی شاینینگ طرح دختر با مو مصری مدل 228

تابلو تزیینی شاینینگ طرح دختر با مو مصری مدل 228

اینبار هم تابلو دیگری را در ادامه معرفی می کنیم. این تابلو با کیفیت بالا از مواد PVC درجه یک ساخته شده است که دوام و جذابیت آن را به نمایش می گذارد. طراحی حرفه ای و انتزاعی این تابلو به طور قطع می تواند روح دوباره ای به دیوارهای خالی اضافه کند و زیبایی دو چندانی را به فضا بیاورد، در حالی که اندازه بزرگ آن باعث افزایش کارایی محصول می شود و چشمگیر تر شدن این تابلو را تایید می کند. به تصویر کشیدن چهره یک دختر با مدل موی مصری و لباس آبی در طرحی انتزاعی، حس ظرافت دخترانه را برای بیننده تداعی می کند و توجه را به خود جلب می کند و زیبایی هر محیطی را افزایش می دهد.

خرید تابلو تزیینی مدل 228

تابلو تزیینی طرح شیر سلطنتی مدل 215

تابلو تزیینی طرح شیر سلطنتی مدل 215

تابلو بسیار جذاب که طراحی بسیار مقتدرانه ای دارد. این تابلوی هنری با طرح شیر سلطنتی اکنون در دسترس شما قرار گرفته است و در ادامه قصد داریم که به صورت کامل تر در مورد این تابلو توضیحات لازمه را ارائه دهیم. تابلو دیواری شیر سلطنتی یک اثر هنری انحصاری است که شیری باشکوه را نشان می‌دهد که بر تختی نشسته و با قدرت سلطنت می‌کند. این اثر هنری به ناظر احساس قدرت را القا می کند.

خرید تابلو تزیینی مدل 215

تابلو دکوراتیو کد 204 طرح دختر سیاه پوست آراسته

تابلو دکوراتیو کد 204 طرح دختر سیاه پوست آراسته

این تابلو هم طرح جدید از سری تابلو های شاینینگ می باشد. علاوه بر این، شما این امکان را دارید که از بین رنگ های متنوعی برای قاب مانند سفید، مشکی، بژ و نقره ای انتخاب کنند. پی وی سی مورد استفاده در ساخت قاب این تخته از کیفیت مناسبی برخوردار است. این تابلو می تواند تاثیر خارق العاده ای در زیبایی هر دیواری داشته باشد، در حالی که طرح روی تابلو دخترانه سیاه و سفید ظریف، ظرافت زنانه را به محیط اطراف می بخشد. کاراکتر در تابلو به دلیل لباس نفیس خود متمایز می شود، که با اکسسوری های طلایی و سایر عناصر تکمیل شده است که زیبایی هماهنگ و منحصر به فردی ایجاد می کند و دیواری کسل کننده و بی روح را تقویت می کند و دوباره زنده می کند.

خرید تابلو تزیینی مدل 204

تابلو کد 242 با طرح چهره زن و مداد روی لب

تابلو کد 242 با طرح چهره زن و مداد روی لب

امروز نسخه جدیدی از سری تابلو شاین را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول در ابعاد 100x70 سانتی متر عرضه می شود. علاوه بر این، مشتریان می توانند رنگ های مختلفی مانند سفید، مشکی، بژ و نقره ای را برای قاب انتخاب کنند. فریم پی وی سی این مدل تابلو از کیفیت رضایت بخشی برخوردار است. ظاهر زیبا تابلو مدل 242 که چهره یک زن را با مداد روی لب‌هایش نشان می‌دهد، زیبایی هر ناحیه خالی دیوار را افزایش می‌دهد و فضا و حس مثبتی را به بیننده منتقل می‌کند. با مشاهده این تابلو، طرح لب کاراکتر تصویر، مطمئناً لبخند را بر لبان شما خواهد آورد. قطعاً یک اثر هنری در هر فردی احساسات خاصی را برمی انگیزد و این مدل هم بر همین اساس می باشد.

خرید تابلو دکوراتیو مدل 242

تابلو کد 243 با طرح اسب زیبا

تابلو کد 243 با طرح اسب زیبا

در این قسمت هم قصد معرفی تابلو جدیدی از سری تابلو های شاین را خواهیم داشت. شما می توانید این محصول را در ابعاد 100 در 70 سانتی متر خریداری کنید. علاوه بر این، مشتریان می‌توانند از میان رنگ‌های متنوعی مانند سفید، مشکی، بژ و نقره‌ای قاب را انتخاب کنند. فریم این مدل از مواد PVC با کیفیت رضایت بخشی ساخته شده است. طراحی هنری به خوبی در هر فضای دیواری قرار می گیرد و تابلو 243 با طراحی اسب دوست داشتنی فضای مثبتی را به بیننده در اولین نگاه منتقل می کند. اسب با رنگ سفید و زیبایی متمایزش که در نقاشی به تصویر کشیده شده است، همیشه حیوانی دوست داشتنی بوده است که برای اولین بار احساس خوشایندی را برمی انگیزد.

خرید تابلو دکوری مدل 243
سری سوم تابلو کد 239 با طرح زیبا نقاشی چهره دختر

سری سوم تابلو کد 239 با طرح زیبا نقاشی چهره دختر

این محصول در ابعاد 100x70 سانتی متر قابل خریداری است. علاوه بر این، مشتریان می توانند از بین رنگ های متنوعی برای قاب مانند سفید، مشکی، بژ و نقره ای انتخاب کنند. قاب پی وی سی تابلو از کیفیت رضایت بخشی برخوردار است. طراحی هنری این مدل تابلو کد 239 با نقاشی چهره یک دختر که با روزنامه های کهنه و قدیمی تلفیق شده است، فضای خالی دیوار را به زیبایی هر چه تمام تر بهبود می بخشد و حس و حال مثبتی را از خود به اطراف منعکس می کند. در اولین نگاه، طرح سیاه و سفید زیبایی چهره و چشمان دختر را به تصویر می کشد که چهره دختر با روزنامه های قدیمی ترکیب شده و همین امر هم زیبایی بیشتر به این اثر هنری اضافه کرده است.

خرید تابلو دکوری مدل 239

تابلو تزیینی شاینینگ قابل شستشو طرح برگ آس پیک

تابلو تزیینی شاینینگ قابل شستشو طرح برگ آس پیک

امروز، ما خوشحالیم که یک آیتم جدید از مجموعه تابلو های شاین را در این قسمت معرفی کنیم. این محصول همانند سایر تابلو ها در دو سایز 50*70 سانتی متر و 100*70 سانتی متر عرضه می شود. علاوه بر این، مشتریان می توانند از بین رنگ های متنوعی برای قاب مانند سفید، مشکی، بژ و نقره ای انتخاب کنند. قاب تابلو با استفاده از PVC ساخته شده است که کیفیت مناسبی دارد. طراحی هنری این تابلو کاملاً متناسب با هر فضای خالی دیوار است و طرح برگ زیبایی آن را افزایش می دهد.آس پیک یکی از زیباترین و محبوب ترین کارت ها در بین بازیکنان به حساب می آید و به زیبایی در این تابلو به نمایش گذاشته شده است.

خرید تابلو تزیینی شاین طرح آس پیک


تابلو تزیینی سه تکه با طراحی گیلاس و قایق

تابلو تزیینی سه تکه با طراحی گیلاس و قایق

در این قسمت از مقاله هم قصد داریم که یک اثر هنری سه تکه خیره کننده با ابعاد 50x70 سانتی متر را ارائه دهیم. تابلو های PVC قابل شستشو، ساخته شده از مواد با کیفیت بالا، می توانند جذابیت دیوار را افزایش دهند و زیبایی کلی دکوراسیون را بهبود بخشند. این قاب با طرحی از گیلاس پر شده از آب جاری و کشتی شناور روی آب داخل گیلاس، حال و هوای لذت بخشی می دهد. ترکیب نقاشی نشان می دهد که یک کشتی در میان آب های متلاطم سفر می کند. علاوه بر این، این طرح خاص به سه تکه مجزا ساختار یافته است. برای به دست آوردن این محصول برجسته، از لینک پایین اقدام به تهیه این محصول نمایید.

خرید تابلو سه تکه طرح گیلاس و قایق


تابلو تزیینی سه تکه مدل 104 با طرح گل و رقص باله

تابلو تزیینی سه تکه مدل 104 با طرح گل و رقص باله

در این قسمت قصد معرفی یک تابلو سه تکه به ابعاد 50x70 سانتی‌متر را خواهیم داشت. این تابلوهای قابل شستشو که از متریال PVC بسیار با کیفیت طراحی و تولید گردیده اند، قادرند هر دیواری را زیباتر جلوه دهند و دکوراسیون محیط را به طرز خاصی بهبود بخشند. طراحی انتزاعی و هنری با گل و رقص باله یک دختر و رنگ‌بندی صورتی این سه تابلو، محیط و دیوار را شکوه خاصی اضافه می کند و احساس جدیدی به دیوارهای خالی می‌بخشد. این مدل به صورت سه تابلوی جداگانه کنار هم قرار می گیرند.

خرید تابلو سه تکه مدل 104

تابلو کد 256 با طرح گورخر زیبا

تابلو کد 256 با طرح گورخر زیبا

این محصول خاص در ابعاد 100x70 سانتی متر موجود می باشد. مشتریان همچنین این آزادی را دارند که از بین رنگ های مختلف قاب مانند سفید، مشکی، بژ و نقره ای انتخاب کنند. قاب این تابلو از پی وی سی ساخته شده است که سطح کیفیت رضایت بخشی را برای مصرف کننده و خریداران فراهم می کند و خیالشان را از بابت دوام بالا می برد. طراحی هنری آن به طور یکپارچه هر فضای خالی دیوار را بهبود می بخشد و تابلو کد 256 با طراحی خیره کننده گورخر، هاله ای مثبت و نشاط آور را به بیننده منعکس می کند. گورخرها به دلیل راه راه های متمایز خود که هر کدام شبیه به اثر انگشت انسان هستند، شهرت دارند و نمادی از فردیت و استقلال هستند. علاوه بر این، طرح گورخر با رنگ پس‌زمینه مشکی و طلایی خود جذابیتی مجلل را به نمایش می‌گذارد. شایان ذکر است که یک اثر هنری احساسات خاصی را در هر بیننده ای برمی انگیزد.

خرید تابلو مدل 256

تابلو تزیینی سه تکه 103 طرح گل و دختر و متن سبز

تابلو تزیینی سه تکه 103 طرح گل و دختر و متن سبز

تابلو های قابل شستشو که از پی وی سی درجه یک ساخته شده اند، می توانند منجر به زیبایی هر دیواری شوند و به زیبایی دکوراسیون تاثیر شگرفی بگذارند. این تابلو ها بعد نصب، تصویری از مجلل بودن را به محیط و دیوارها می آورند و نشاطی تازه را به فضاهای خالی القا می کنند. علاوه بر این، این مدل خاص در سه تابلو مجزا برای شما موجود شده است و به صورت سه تکه می باشد.

خرید تابلو تزیینی سه تکه 103

تابلو مدل 253 با طرح چهره دختر با رنگ طلایی

تابلو مدل 253 با طرح چهره دختر با رنگ طلایی

این کالا و این تابویی که در این قسمت قصد معرفی اش را خواهیم داشت در ابعاد 100x70 سانتی متر عرضه می شود. قاب این تابلو از پی وی سی ساخته شده است که سطح کیفیت رضایت بخشی را برای مصرف کنندگان تضمین می کند. طراحی هنری آن به طور یکپارچه به هر دیوار خالی جانی دوباره می بخشد و تابلو مدل 253 که چهره دخترانه ای را به رنگ طلایی نشان می دهد، فضای مثبت و احساسی دلنشین را به ناظر القا می کند. با نگاه اولیه به این تابلو، مجذوب تصویر دوست داشتنی این تابلو می شوید. تلفیق رنگ طلایی در تصویر زیبایی آن را افزایش می دهد. توجه به این نکته ضروری است که یک اثر هنری احساسات خاصی را در هر فردی برمی انگیزد.

خرید تابلو مدل 253

تابلو شاین کد 1010 قابل شستشو طرح گلدان طلایی و گل

تابلو شاین کد 1010 قابل شستشو طرح گلدان طلایی و گل

این محصول در ابعاد 100x70 سانتی متر برای شما ارائه شده است. کیفیت استثنایی این محصول به راحتی با استفاده از مواد PVC با کیفیت آشکار می شود و کاملا مشهود است که طول عمر و دوام بالا را تضمین می کند. طراحی پیچیده و هنرمندانه این مدل هر فضای دیوار خالی را به طرز خاصی بهبود می دهد و جذابیت زیبایی محیط اطراف را با گلدان طلایی انتزاعی و گل موجود در داخل تصویر تقویت می کند.

خرید تابلو شاین مدل 1010

جدیدترین تابلو برای پذیرایی و نکات تکمیلی

در این مقاله جدیدترین تابلو برای پذیرایی را به شما معرفی کرده ایم. همچنین به مرور با به روزرسانی این مقاله، تابلوهای جدیدتری هم معرفی می شود پس بهتر است که همیشه این مقاله را مد نظر داشته باشید و لینک مقاله را ذخیره کنید تا با آپدیت این مقاله و معرفی جدیدترین تابلو برای پذیرایی به طیف گسترده این محصولات دسترسی داشته باشید. همچنین شما می توانید از قسمت تابلو دکوراتیو فروشگاه میعاد تایم هم به این طیف گسترده تابلوها دسترسی داشته باشید و هر مدل را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید.