آیا به دلیل عدم آگاهی در مورد نحوه تزئین دیوار خالی احساس نارضایتی و نگرانی دارید؟ با خرید یک یا چند تابلوی نفیس و شیک که با دکوراسیون شما همخوانی دارند، می توانید فضای پذیرایی یا اتاق نشیمن خود را متحول کنید. تابلو ها می توان نقش بسیار موثری در زیبا تر کردن اتاق پذیرایی داشته باشند.

جدیدترین تابلو برای پذیرایی

اگر به سبک غالب دکوراسیون مکان دقت کرده باشید، می توانید با انتخاب تابلو مناسب، زیبایی خانه را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. با این حال، اگر این جنبه را نادیده بگیرید، تابلو می تواند کل فضا را خراب کند و نسبت های فضایی را به هم بزند. اگر در هنگام خرید جدیدترین تابلو برای پذیرایی یا هر فضای دیگری، سبک غالب دکوراسیون را در نظر بگیرید، این مسائل کمتر پیش می آید. توجه به نورپردازی خانه، چه طبیعی و چه مصنوعی، بسیار مهم است، زیرا در انتخاب طرح و رنگ تأثیر زیادی دارد. پس باید در انتخاب تابلو مناسب پذیرایی دقت کافی را لحاظ کنید. در ادامه قصد معرفی جدیدترین تابلو برای پذیرایی موجود شده در فروشگاه میعاد تایم را خواهیم داشت.

تابلو دکوراتیو شاین طرح طبیعت و گوزن

تابلو دکوراتیو شاین طرح طبیعت و گوزن

تابلویی کاملاً جدید از مجموعه خیره کننده تابلو شاینینگ در این بخش منتظر شما است. این آیتم خاص در دو اندازه مختلف ارائه می شود: 50x70 سانتی متر و 100x70 سانتی متر. علاوه بر این، به مشتریان این فرصت داده می شود تا از طیف گسترده ای از رنگ های قاب، که شامل سفید، سیاه، بژ و نقره ای می شود، انتخاب کنند. برتری قابل توجه این محصول با استفاده از مواد PVC درجه یک بلافاصله قابل توجه است که با دوام بودن این تابلو را رقم می زند و زیبایی بیشتری هم به این تابلو می بخشد. طرح بی نظیر تابلو هم بسیار هنرمندانه در این تابلو نمایش داده شده است. در این تابلو با به تصویر کشیدن طبیعت و گوزن های باشکوه، حسی منحصر به فرد به محیط اطراف می بخشد و شب را در طبیعتی آرام به تصویر می کشد.

خرید تابلو دکوراتیو شاین طرح طبیعت و گوزن

تابلو تزیینی و دکوراتیو سه تکه شاین با طرح شاخ و برگ طلایی مشکی

تابلو تزیینی و دکوراتیو سه تکه شاین با طرح شاخ و برگ طلایی مشکی

امروز خوشحالیم که یک اثر هنری سه تکه دیگر را به شما معرفی کنیم. این تابلو های پی وی سی با کیفیت استثنایی برای بهبود ظاهر دیوار شما و ایجاد حسی از پیچیدگی به دکوراسیون شما عالی هستند. در این قطعه بسیار جذاب، طرح انتزاعی برگ ها و گیاهان با ترکیبی هماهنگ از رنگ های مشکی و طلایی در تولید این محصول نفیس، با دقت طراحی شده و جان گرفته است. همچنین همانطور که قبلا ذکر شد، این تابلو به صورت سه تکه می باشد.

خرید تابلو سه تکه با طرح برگ طلایی مشکی

تابلو تزیینی و دکوراتیو سه تکه شاین طرح دختران سیاه پوست

تابلو تزیینی و دکوراتیو سه تکه شاین طرح دختران سیاه پوست

امروز یک اثر هنری و تابلو سه تکه دیگری را در این قسمت از این مقاله به شما معرفی کنیم. این تابلو هم یکی از جدیدترین تابلو برای پذیرایی محسوب می شود. این تابلو های پی وی سی قابل توجه با کیفیت عالی برای زیباتر کردن ظاهر دیوار شما و القای حسی از جذابیت و زیبایی در دکوراسیون شما عالی هستند. این اثر هنری باشکوه دارای طرحی است که دختران سیاه‌پوست را به نمایش می‌گذارد که به دقت ساخته و طراحی شده است. علاوه بر این، همانطور که قبلا ذکر شد، این تابلو به طرز مبتکرانه ای به صورت سه تکه برای شما در دسترس قرار گرفته است.

خرید تابلو تزیینی سه تکه شاین با طرح دختران سیاه پوست

تابلو تزیینی سه تکه شاین با طرح Dreams و یک دختر و پلنگ

تابلو تزیینی سه تکه شاین با طرح Dreams و یک دختر و پلنگ

تابلو سه تکه دیگری را در این قسمت به شما معرفی خواهیم کرد. این تابلو پی وی سی نفیس با کیفیت عالی برای زیباتر کردن ظاهر دیوار و ایجاد حسی از ظرافت در دکوراسیون شما عالی هستند. در این شاهکار باشکوه و این تابلو سه تکه، تصاویری از یک پلنگ، کلمه Dreams و یک دختر با استفاده از ترکیب رنگی خیره کننده از آبی و مشکی طراحی و ساخته شده است. علاوه بر این، همانطور که قبلاً ذکر شد، این تابلو هم به صورت سه تکه است و هر تکه به صورت مجزا دارای طرح مخصوصی است.

خرید تابلو تزیینی سه تکه شاین با طرح Dreams دختر و پلنگ

تابلو تزیینی شاینینگ طرح گل طلایی در دو سایز

تابلو تزیینی شاینینگ طرح گل طلایی در دو سایز

جدیدترین تابلو برای پذیرایی و تابلو دیگری که در این قسمت برای شما معرفی می کنیم. این محصول در دو اندازه مختلف 50x70 سانتی متر و 100x70 سانتی متر عرضه می شود. علاوه بر این، مشتریان این فرصت را دارند که از بین طیف گسترده ای از رنگ های فریم، از جمله سفید، سیاه، بژ و نقره ای انتخاب کنند. برتری استثنایی این محصول بدون زحمت در استفاده از مواد PVC با کیفیت بالا مشهود است که هم دوام و هم مهارت استثنایی را تضمین می کند. طراحی هنرمندانه آن به بهترین شکل ممکن هر فضای خالی دیوار را تکمیل می کند و با برگ ها و گل های طلایی خود جذابیت بصری محیط اطراف را افزایش می دهد.

خرید تابلو تزیینی شاین با طرح گل طلایی

تابلو تزیینی شاینینگ طرح انتزاعی زنبور عسل

تابلو تزیینی شاینینگ طرح انتزاعی زنبور عسل

این محصول خاص، در سه اندازه مختلف 50x70 سانتی متر، 100x70 سانتی متر و 100x100 سانتی متر عرضه می شود. علاوه بر این، مشتریان این فرصت را دارند که از طیف وسیعی از رنگ‌های فریم، از سفید و سیاه کلاسیک تا بژ و نقره‌ای، انتخاب کنند. قاب این تابلو با استفاده از پی وی سی بادوام ساخته شده است که سطح کیفیت رضایت بخشی را تضمین می کند. طراحی هنری آن به طور بی نظیری جذابیت دیواری های خالی را افزایش می دهد، در حالی که طرح انتزاعی زنبور عسل چشمگیر، با ترکیبی از رنگ های طلایی و مشکی، عنصری مجلل را هم به محیط و هم به خود دیوار اضافه می کند.

خرید تابلو تزیینی شاین با طرح زنبور عسل

تابلو نقش برجسته لوتوس طرح اسب مدل PH 3006

تابلو نقش برجسته لوتوس طرح اسب مدل PH 3006

تابلو نقاشی اسب یکی از آثار هنری متمایز و جذاب لوتوس است. مجسمه این تابلو از پلی رزین ساخته شده و با دست ساخته شده است. تابلو تزیین مجسمه اسب یک شاهکار واقعی است که به طرز ماهرانه ای با دست ساخته شده است. بنابراین، این تابلو نشان دهنده یک اثر هنری دست ساز قابل توجه است. اسب ها جذابیت منحصر به فردی دارند. آنها تجسم قدرت و احساسات هستند. اسب ها در توانایی خود برای برقراری ارتباط موثر با دیگران، چه همنوعان و چه انسان ها، عالی هستند. شاید این توضیح دهنده پیوند پایدار بین اسب ها و انسان ها باشد که از زمان های قدیم پابرجا بوده است. 

از این رو طرح اسب در دکوراسیون بسیار پرطرفدار است و از آن در اشکال و طرح های مختلف استفاده می شود. این تابلو هم به همین شکل به دلیل محبوبیت طرح اسب، این حیوان زیبا را به صورت دست ساز و نقش برجسته در این تابلو نمایش داده است.

خرید تابلو نقش برجسته طرح اسب مدل 3006

تابلو نقش برجسته شوبرت مدل 4309

تابلو نقش برجسته شوبرت مدل 4309

قاب این محصول از پلی رزین دست ساز ساخته شده است که جلوه ای منحصر به فرد و هنرمندانه به آن بخشیده است. خود تابلو از چوب با کیفیت بالا ساخته شده است که دوام و استحکام را تضمین می کند. طرح برجسته صورت دختر در این تابلو واقعا گیرا و چشم نواز است. مطمئن باشید، این محصول دارای گارانتی معتبر و ایمن برای استفاده است.

خرید تابلو نقش برجسته شوبرت 4309

تابلو چوبی سه تکه لوتوس مدل PH-302

تابلو چوبی سه تکه لوتوس مدل PH-302

این تابلو به دلیل طراحی نفیس گل رز و لاله از سایر تابلو های رزین متمایز است. علاوه بر این، شایان ذکر است که رنگ هر تابلو پلی رزین با دقت دست ساخته شده است و باعث افزایش شادابی و جذابیت کلی این سری تابلوها می شود. شما می توانید این تابلوها را به صورت تکی یا سه تایی خریداری کنید. ما به شدت توصیه می کنیم هر سه تابلو را روی دیوار خود نصب کنید تا یک شاهکار خیره کننده ایجاد کنید.

خرید تابلو سه تکه لوتوس PH-302

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل مزرعه بالای دریاچه

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل مزرعه بالای دریاچه

گروه دکوراسیون لوتوس نقاشی مزرعه ای بالای دریاچه را با کیفیت، حساسیت و دقت استثنایی خلق کرده است. این اثر هنری قابل توجه جوهره سادگی و آرامش را در زندگی روستایی به تصویر می کشد و به طور هماهنگ با زیبایی های باشکوه طبیعت ترکیب می شود. آلمان در این قطعه به زیبایی به تصویر کشیده شده است. این نقاشی‌ها به طور مداوم حس صمیمیت و سرزندگی را تراوش می‌کنند و آن‌ها را به اکسسوری لذت‌بخش برای هر دکوری تبدیل می‌کنند و فضایی دلپذیر و دنج را ایجاد می‌کنند.

خرید تابلو لوتوس مدل مزرعه بالای دریاچه

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل ونیز ایتالیا سایز 120x80

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل ونیز ایتالیا سایز 120x80

گروه تزیین لوتوس، نقاشی خیره کننده ای از شهر ونیز ایتالیا را با دقت طراحی و ساخته است. این اثر هنری کیفیت استثنایی، توجه به جزئیات و شباهت چشمگیر به نقاشی اصلی را به نمایش می گذارد. شرکت لوتوس طیف وسیعی از محصولات منحصر به فرد و خاص را ارائه می دهد که مطابق با سلیقه شما طراحی شده است و شباهت نزدیک به نسخه اصلی را تضمین می کند. تابلوی ونیز ایتالیا با قاب چوبی در ابعاد 120x80 سانتی متر ارائه شده است.

خرید تابلو لوتوس مدل ونیز ایتالیا

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل رقص جمعی سایز 120x80

تابلو نقاشی چوبی لوتوس مدل رقص جمعی سایز 120x80

این اثر هنری یک جشن عروسی باشکوه را به تصویر می‌کشد که مملو از لباس‌های مجلل و تزئینات چشمگیر است. طرح و نقاشی این تابلو حس سرزندگی، شادی و هیجان را به بیننده القا می کند. انتخاب و ترکیب رنگ های هنرمند فوق العاده هوشمندانه است. طیف رنگ گرم در کنار تغییرات ظریف، گرما و انرژی جشن را به طور موثر به بیننده منتقل می کند. لوتوس این قطعه خیره کننده را توسط آگست استفان در سایز بزرگ ارائه کرده است که مستقیماً روی چوب چاپ شده است و از حفظ رنگ های زنده نقاش اطمینان می دهد. قاب چوبی قهوه ای رنگ کاملاً مکمل رنگ های گرم داخل نقاشی است. علاوه بر این، افزودن یک زه فلزی طلایی در اطراف قاب، جذابیت لوکس نقاشی را افزایش می دهد.

نام: رقص جمعی (PEOPLE DANCE)

اثر: آگست استفان (August Stephan Sedlacek)

خرید تابلو لوتوس مدل رقص جمعی

تابلو تزیینی شاینینگ طرح برگ و شکوفه سفید طلایی

تابلو تزیینی شاینینگ طرح برگ و شکوفه سفید طلایی

این محصول خاص در دو ابعاد مختلف ارائه می شود: 50x70 سانتی متر و 100x70 سانتی متر. علاوه بر این، مشتریان این آزادی را دارند که از میان طیف وسیعی از رنگ‌های قاب، که شامل سفید، سیاه، بژ و نقره‌ای می‌شود، انتخاب کنند. کیفیت فوق العاده این محصول در استفاده از مواد PVC درجه یک به وضوح مشهود است که دوام و ساخت استثنایی را تضمین می کند. طراحی پیچیده و هنرمندانه آن هر فضای خالی دیوار را می تواند تکمیل کند و بهترین اکسسوری برای هر دیواری باشد و با برگ‌ها و شکوفه‌های سفید طلایی، جذابیت بصری محیط را افزایش می‌دهد. گل های به تصویر کشیده شده در این تابلو با دقت طراحی و تولید شده اند و حس سه بعدی بودن را ارائه می دهند.

خرید تابلو تزیینی طرح برگ و شکوفه سفید طلایی

تابلو تزیینی شاینینگ طرح دختر و تاج و قلب

تابلو تزیینی شاینینگ طرح دختر و تاج و قلب

امروز ما یک مدل کاملاً جدید را ارائه می دهیم که اکنون برای شما در دسترس است. درست مانند اغلب تابلوهای ما، این محصول در دو اندازه مختلف 50x70 سانتی متر و 100x70 سانتی متر عرضه می شود. چیزی که این تابلو را متمایز می کند، طیف گسترده ای از گزینه های رنگ برای قاب است. شما می توانید رنگ های سفید، مشکی، بژ و نقره ای را انتخاب کنید تا کاملا با سبک و دکور خود مطابقت داشته باشد. خود قاب از PVC ساخته شده است که محصولی با کیفیت و بادوام را تضمین می کند. طراحی هنری آن واقعاً چشمگیر است و می تواند بهترین انتخاب برای تکمیل یک دیواری خالی باشد. طرح انتزاعی با یک دختر، تاج و قلب ترکیبی از قدرت و حس رمانتیک است و فضایی قدرتمند و زیبا را در هر محیطی ایجاد می کند.

خرید تابلو تزیینی طرح دختر و تاج و قلب

جدیدترین تابلو برای پذیرایی و نکات تکمیلی

در این مقاله جدیدترین تابلو برای پذیرایی را به شما معرفی کرده ایم. همچنین به مرور با به روزرسانی این مقاله، تابلوهای جدیدتری هم معرفی می شود پس بهتر است که همیشه این مقاله را مد نظر داشته باشید و لینک مقاله را ذخیره کنید تا با آپدیت این مقاله و معرفی جدیدترین تابلو برای پذیرایی به طیف گسترده این محصولات دسترسی داشته باشید. همچنین شما می توانید از قسمت تابلو دکوراتیو فروشگاه میعاد تایم هم به این طیف گسترده تابلوها دسترسی داشته باشید و هر مدل را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید.