از تابلو در دکوراسیون و طراحی داخلی نه تنها به عنوان زینت بخشیدن و تزیین قسمتی از فضا بلکه به عنوان تعادل در وزن بصری و تکمیل رنگ و ابعاد در فضا استفاده می شود. توجه کافی به دکوراسیون داخلی خانه بسیار مهم است. ابزارهای مختلفی برای تزیین فضای داخلی استفاده می شود. تابلوهای تزیینی یکی از موثرترین ابزار برای این کار به حساب می آیند. انتخاب گسترده ای از تابلو های تزئینی در رنگ ها و الگوهای متعدد موجود است. با خرید تابلو دکوراتیو می توانید جذابیت و زیبایی دکور خود را بیشتر کنید.

در طول تاریخ، تابلو های تزئینی نقش مهمی در افزایش جذابیت زیبایی شناختی طراحی داخلی داشته اند. تنوع فراوانی در این تابلوها وجود دارد و با استفاده از تکنیک های مختلف در طول تاریخ ایجاد و ساخته شده اند.

با ترکیب نقاشی‌ها و طرح‌های متمایز در یک قاب، ارزش زیبایی‌شناختی قطعه افزایش می‌یابد. این منجر به محیطی می شود که جذابیت بصری بیشتری دارد و امکان برقراری ارتباط تعاملی با یک اثر هنری پویا را فراهم می کند. توجه داشته باشید که چگونه ادغام سطوح زینتی می تواند فضای داخلی خانه شما را بالا ببرد و حسی امروزی و مدرن به شما بدهد و کهنه و قدیمی بودن را از بین ببرد. تابلوها انواع مختلف دارند. امروز در این مطلب با هم به معرفی منحصر به فرد ترین نوع تابلو یعنی تابلوهای چوبی برجسته می پردازیم.

تابلوهای برجسته چوبی

تابلوهای برجسته چوبی

چوب یکی از مواد اولیه برای تولید بسیاری از کالاها می باشد. نقش ها و طرح هایی زیادی روی چوب کنده شده که به منبت معروف هستند و سابقه ی دیرینه ای دارند. اما تاریخچه ی کنده کاری روی چوب به زمان انسان های اولیه بر می گردد. زمانی که انسان یاد گرفت با ابزاری تیز روی چوب را بتراشد و با آن معانی و مفهوم کلمات و جملات را به دیگران برساند.

امروزه علاوه بر منبت های روی مبل و بوفه و سایر محصولات چوبی، از آنها به عنوان تابلو استفاده می کنند. تابلوهای برجسته چوبی سالهاست مهمان دکوراسیون های مدرن و مجلل و حتی ساده بوده اند. انتخاب این تابلوهای برجسته ی چوبی برای تمامی سبکها مناسب است.

 این تابلوها در طرح ها و نقش های برجسته ی متنوعی توسط برند های مختلف مثل لوتوس تولید می شوند که به عنوان یک اثر هنری در نظر بیشتر مردم جلب شده اند. یکی از خاصیت های این تابلو ها به دلیل استفاده از چوب اینست که در فضاهای اداری و یا خارجی محل کار نیز می توانند به عنوان یک تابلوی تزیینی ظاهر شوند. کاربرد این تابلو ها در فضاهای مختلف مسکونی، تجاری، اداری و حتی تفریحی نیز به اثبات رسیده است.

این تابلوها با طرح ها و شکل های گوناگونی عرضه می شوند. برخی از آنها با کنده کاری مستقیم روی یک تکه چوب و برخی دیگر با برش قطعات و قرار گیری آنها روی صفحه پلی رزین ایجاد می شوند. هرکدام از این مدلها نیازمند یک طرح اولیه زیبا و جذاب و نیز دقت و ظرافت و صرف زمان زیاد هستند. پس از اینکه طرح های روی چوب کنده شدند هنرمندان با استفاده از ابزارهای مختلف آنها را انحنا داده و پیچ و خم ها و گوشه های اضافی را محو می کنند که به مرحله ی سمباده زنی معروف است. براق بودن و زیبایی تابلوهای چوبی به دلیل استفاده از روغن هایی مانند جلا می باشد که در مرحله آخر و بعد از رنگ آمیزی انجام می شود. شما می توانید نمونه هایی از این تابلوهای منحصر به فرد و زیبا را که در آن از رنگهای طبیعی استفاده شده در سایت میعاد تایم مشاهده، خرید و به صورت رایگان درب منزل دریافت نمایید و البته در ادامه هم تعدادی را برای شما معرفی می‌کنیم.

تابلو چوبی نقش برجسته لوتوس طرح سرخ پوست

تابلو چوبی نقش برجسته لوتوس طرح سرخ پوست

تابلو های چوبی لوتوس دارای طراحی ظریف پوست قرمز و برجسته سازی پیچیده است. این تابلو ها بخشی از مجموعه ای از تابلوهای چوبی نفیس لوتوس هستند که با توجه به جزئیات و کیفیت استثنایی ساخته شده اند. تابلوهای تزئینی در تقویت دکوراسیون هر فضای داخلی بسیار مهم هستند. جفت کردن آنها با تزئینات دیواری مکمل مانند مجسمه ها یا ساعت دیواری می تواند جذابیت زیبایی شناسی منطقه را دوچندان کند. وقتی صحبت از این اثر هنری به میان می‌آید. تابلو دست ساز از مواد پلی رزین ساخته شده است. تابلوهای تزئینی چوبی با دقت استثنایی و ظرافت تصفیه شده ساخته شده است. این نقاشی دارای طراحی پس زمینه خیره کننده ای است که زیبایی شناسی کلی آن را تکمیل می کند، که از طریق فرآیند نوآورانه چاپ مستقیم چوب ایجاد شده و جذابیت بصری آن را دو برابر افزایش می دهد. تخته چوبی در دو اندازه مناسب - 65 سانتی متر و 125 سانتی متر موجود است که فرآیند انتخاب را برای خریداران بالقوه ساده می کند. این تابلوبیانگر تصویر یک سرخ پوست می باشد که به صورت بسیار زیبایی طراحی و تولید شده است.

خرید تابلو نقش برجسته طرح سرخ پوست

تابلو چوبی نقش برجسته لوتوس طرح اسب سایز 125

تابلو چوبی نقش برجسته لوتوس طرح اسب سایز 125

تابلو چوبی PH-3001 از لوتوس دارای طراحی برجسته اسب نفیس است و متعلق به خطی از مدل های بصری جذاب و خوش ساخت این برند معتبر است. استفاده از تابلو های تزئینی یک عنصر کلیدی در ارتقای زیبایی شناسی طراحی داخلی است. جفت شدن این قطعات تزئینی در کنار سایر تزئینات دیوار مانند مجسمه ها یا ساعت ها جذابیت کلی فضا را تقویت می کند. وقتی صحبت از این اثر هنری به میان می آید، شایان ذکر است که اسب ها دارای کیفیت منحصر به فردی هستند. سرسخت، پرشور و باهوش. اسب ها چه با همنوع خود و چه با انسان ها از مهارت های ارتباطی عالی برخوردارند. پیوند پایدار بین انسان و اسب که از زمان های قدیم به رسمیت شناخته شده است، احتمالاً نتیجه این پدیده است. تابلویی دست ساز از پلی رزین با طرح اسب در میعاد تایم برای شما موجود شده است و در سه رنگ قهوه ای، کرم و خاکستری برای شما در دسترس است. تابلو دست ساز با استفاده از پلی رزین ساخته شده است.

خرید تابلو نقش برجسته لوتوس طرح اسب

 تابلو نقش برجسته چوبی

نکات پایانی و تکمیلی

انواع مختلفی از هنر را می توان با تکنیک برجسته روی چوب ساخت. کنده کاری روی چوب گذشته ای غنی و باستانی دارد و به طور بالقوه تا زمانی که انسان ها ابزار برش را به دست آوردند و برای اولین بار شروع به کنده کاری چوب کردند، امتداد می یابد. در حال حاضر، ساخت تابلو های چوبی نقش برجسته بسیار محبوب است و هنرمندان بسیار در این حوزه فعال هستند. تابلو به عنوان یک تزیین کاربردی برای فضای داخلی خانه عمل می کند و جذابیت زیبایی شناسی آنها را افزایش می دهد. این تابلوها از نظر نوع متفاوت هستند و با طرح های متنوعی معرفی می شوند.

تابلو نقش برجسته چوبی هم یکی از این موارد است که به شدت زیبایی دکوراسیون را تحت تاثیر طراحی خودش قرار می دهد. این تابلو ها دست ساز هستند و همین امر به ارزش این سری محصولات اضافه می کند. برند لوتوس هم یکی از شرکت هایی است که به شدت در این امر قدرتمند عمل کرده و محصولاتی را تولید کرده است که در بین مخاطبین محبوبیت بسیار بالایی دارد. ما هم در این قسمت برای شما دو مورد از محصولات بسیار خلاقانه در دسته تابلو نقش برجسته را معرفی کردیم که می توانید در فروشگاه اینترنتی میعاد تایم تهیه نمایید. امیدوارم این مقاله برای شما مثمر ثمر واقع شود.