خرید جدیدترین مدل ساعت دیواری

جدیدترین مدل ساعت دیواری را امروزه می‌توان در خانه‌های بسیار شیک و مجلل مشاهده کرد. زیرا افرادی که زندگی مدرن را دنبال می‌کنند، همیشه در حال به روز کردن زندگی و لوازم خود هستند. اینگونه افراد حتماً از جدید‌ترین مدل ساعت دیواری استقبال می‌کنند. همان طور که اطلاع دارید، ساعت دیواری از لوازمی بسیار کاربردی و مورد نیاز برای همه مردم به شمار می‌رود و نقش موثری در دکوراسیون داخلی خانه دارد. وجود ساعت دیواری در منزل شما، باعث جلب توجه مهمان قبل از توجه به دیگر لوازمتان خواهد بود. بدین صورت در جریان سلیقه شما هم به عنوان صاحب خانه قرار می‌گیرد. در همین راستا با توجه به تنوع بالای ساعت‌های دیواری و سخت شدن انتخاب برای افراد پیدا کردن فروشگاه اینترنتی معتبر با محصولات متنوع بسیار کمک کننده است.


جدیدترین مدل ساعت دیواری

برای انتخاب مناسب جدیدترین مدل ساعت دیواری به چه نکاتی باید دقت کرد؟

از آنجایی که ساعت دیواری با تنوع بسیار زیادی همراه است، دست افراد، با هر سلیقه ای برای انتخاب آن باز است. اما نکته حائز اهمیت قبل از انتخاب، هماهنگی ساعت با دکوراسیون منزل است. در زیر به نکات مورد نظر اشاره می‌کنیم:

رنگ: رنگ و طرح منزل، از جمله موارد قابل توجه به هنگام خرید ساعت دیواری است. به عنوان مثال اگر در منزل خود مبلمان تیره ای دارید، نباید به دنبال ساعت تیره باشی؛. زیرا رنگ‌ها باید در تعادل با یکدیگر قرار گیرند.

کیفیت: جدیدترین مدل ساعت دیواری حتماً باید از نظر کیفیت هم به روز باشد. به عبارت دیگر نه تنها رنگ ساعت بلکه کیفیت هم از نکات با اهمیت است؛ زیرا بعد از خرید به عنوان بخشی از منزل شما تا مدت‌ها همراهتان است.

تیک تاک ساعت: تیک تاک ساعت برای برخی از افراد به خصوص در زمان خواب آزار دهنده است. به همین دلیل بهترین راه، انتخاب ساعتی با صدای بسیار پایین می‌باشد.

سبک منزل: با در نظر گرفتن سبک منزل خود، ساعت انتخاب کنید. یعنی اگر سبک دکوراسیون منزل شما مدرن است، مدرن‌ترین و جدیدترین مدل ساعت دیواری را تهیه کنید و چنانچه منزل شمل سبک کلاسیک دارد، ساعت‌های کلاسیک از نوع آونگ دار و یا پاندول دار بهترین پیشنهاد است.

جنس: هم جدیدترین مدل ساعت دیواری که تازه وارد بازار شده و هم دیگر ساعت‌ها از نظر جنس و مواد اولیه با هم متفاوت اند. برای ساخت آن‌ها از مواد اولیه متفاوتی از شیشه، پلاستیک، فلز، چوب و ... استفاده می‌کنند. البته جالب است بدانید طول عمر ساعت دیواری چوبی و فلزی به نسبت دیگر جنس‌ها بیشتر است. مانند دیگر موارد ذکر شده، انتخاب جنس ساعت هم به سلیقه مخاطب بستگی دارد ولی همچنان متناسب بودن با دکور منزل در اولویت است.

محل نصب: نکته آخر که اهمیت زیادی هم دارد، تعیین محل نصب ساعت قبل از اقدام به خرید آن است. زیرا باید نصب آن به گونه ای صورت گیرد تا برای همه افراد در منزل قابل دید و دسترسی باشد. برای مثال بهترین گزینه، بالای تلویزیون است که معمولاً با هم هماهنگی دارند.


انواع ساعت دیواری؟

ساعت دیواری مدرن:

ساعت دیواری مدرن با سبک دکوراسیون مدرن همخوانی دارد و معمولا روی صفحه این سبک از ساعت ها، اعداد تشکیل نشده اند. تنوع رنگ و همچنین فلزات براقی که در ساخت این نوع از ساعت‌ها به کار گرفته می‌شود، خیره شدن چشم هر بیننده ای را به دنبال دارد. ساعت دیواری مدرن را می‌توان به دو نوع دیجیتال و آنالوگ تقسیم بندی کرد. برای سازگاری با محیط نوع آنالوگ و همچنین عقربه دار بهترین گزینه است.

ساعت دیواری کلاسیک:

نوع دیگر از جدیدترین مدل ساعت دیواری، ساعت دیواری کلاسیک است که به دلیل سادگی مخاطبان زیادی را به خود جذب می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این ساعت که در جذب مشتری تاثیر گذار است، می‌توان به اعداد برجسته، فریم چوبی، پلاستیکی و فلزی آن اشاره کرد که در مدل‌های متنوع در بازار وجود دارند.

ساعت دیواری دست ساز:

ساعت دیواری‌های دست ساز با هر سبک دکوراسیون تناسب دارند و جزو ساعت‌های محبوب و پر طرفدار می‌باشند. طبیعی و ساده و در عین حال زیبا بودن ساعت‌های دست ساز باعث محبوبیت چشمگیر آن‌ها شده است. به عبارتی دیگر، امروز انتخاب و استفاده از لوازم چوبی نوعی سبک زندگی می‌باشد. به عنوان جدیدترین مدل ساعت دیواری، انتخاب اول شما می‌تواند  ساعت دیواری دست ساز باشد که در زیر به برخی از مزایای آن اشاره می‌کنیم:

  • هر چه زمان بیشتری از خرید این نوع ساعت بگذرد، ارزش آن هم به نسبت بیشتر می‌شود.
  • چنانچه در نگهداری دقت لازم را به کار ببرید، افزایش عمر آن را شاهد خواهید بود.
  • نوعی آرامش را به بیننده انتقال می‌دهد.
  • از قابلیت بازیافت برخوردار است و با محیط زیست سازگاری دارد.
ساعت دیواری جدید

نکاتی در رابطه با نصب جدیدترین مدل ساعت دیواری؟

دقت داشته باشید تا حد امکان نباید در یک فضا بیش از یک ساعت نصب شود. زیرا نه تنها وجود بیش از یک ساعت ممکن است تاثیر منفی بر روی بینایی و چشم داشته باشد بلکه صدای همزمان تیک تاک چند ساعت حواس پرتی و سر درد را به همراه دارد و برای سلامتی مضر است.

جهت آویزان کردن جدیدترین مدل ساعت دیواری یا هر ساعت دیگری حد وسط را در نظر بگیرید. زیرا بالا یا پایین بودن بیش از حد آن باعث دور شدن از افق دید فرد می‌شود و او را مجبور به بالا و پایین کردن گردن می‌کند که نتیجه مطلوبی ندارد.انتخاب ساعت‌های پایه دار و ایستاده به افرادی پیشنهاد می‌شود که در منزل حیوان خانگی و یا کودک ندارند. زیرا امکان سقوط ساعت روی آن وجود دارد مگر اینکه در جایی ایمن قرار گیرد.

ما در این مقاله تا حد امکان شما را با ساعت دیواری و جدیدترین مدل ساعت دیواری آشنا کرده ایم. اما در آخر لازم است نکته ای را ذکر کنیم و آن توجه به خدمات پس از فروش ساعت می‌باشد. داشتن این خدمات باعث می‌شود که در زمان خرابی ساعت یا خراب بودن قطعه ای از آن، به راحتی از امکان تعویض و یا تعمیر برخوردار باشید.