با سلام و ضمن عرض پوزش و تشکر از صبوری مشتریان گرامی به اطلاع می رساند به دلیل ترافیک و شلوغی پایان سال کلیه سفارشات با تاخیر ارسال خواهند شد.

خرید جدیدترین مدل ساعت دیواری

جدیدترین مدل ساعت دیواری را امروزه می‌توان در خانه‌های بسیار شیک و مجلل مشاهده کرد. زیرا افرادی که زندگی مدرن را دنبال می‌کنند، همیشه در حال به روز کردن زندگی و لوازم خود هستند. اینگونه افراد حتماً از جدید‌ترین مدل ساعت دیواری استقبال می‌کنند. همان طور که اطلاع دارید، ساعت دیواری از لوازمی بسیار کاربردی و مورد نیاز برای همه مردم به شمار می‌رود و نقش موثری در دکوراسیون داخلی خانه دارد. وجود ساعت دیواری در منزل شما، باعث جلب توجه مهمان قبل از توجه به دیگر لوازمتان خواهد بود. بدین صورت در جریان سلیقه شما هم به عنوان صاحب خانه قرار می‌گیرد. در همین راستا با توجه به تنوع بالای ساعت‌های دیواری و سخت شدن انتخاب برای افراد پیدا کردن فروشگاه اینترنتی معتبر با محصولات متنوع بسیار کمک کننده است.

انتخاب مناسب جدیدترین مدل ساعت دیواری

برای انتخاب مناسب جدیدترین مدل ساعت دیواری به چه نکاتی باید دقت کرد؟

از آنجایی که ساعت دیواری با تنوع بسیار زیادی همراه است، دست افراد، با هر سلیقه ای برای انتخاب آن باز است. اما نکته حائز اهمیت قبل از انتخاب، هماهنگی ساعت با دکوراسیون منزل است. در زیر به نکات مورد نظر اشاره می‌کنیم:

رنگ: رنگ و طرح منزل، از جمله موارد قابل توجه به هنگام خرید ساعت دیواری است. به عنوان مثال اگر در منزل خود مبلمان تیره ای دارید، نباید به دنبال ساعت تیره باشی؛. زیرا رنگ‌ها باید در تعادل با یکدیگر قرار گیرند.

کیفیت: جدیدترین مدل ساعت دیواری حتماً باید از نظر کیفیت هم به روز باشد. به عبارت دیگر نه تنها رنگ ساعت بلکه کیفیت هم از نکات با اهمیت است؛ زیرا بعد از خرید به عنوان بخشی از منزل شما تا مدت‌ها همراهتان است.

تیک تاک ساعت: تیک تاک ساعت برای برخی از افراد به خصوص در زمان خواب آزار دهنده است. به همین دلیل بهترین راه، انتخاب ساعتی با صدای بسیار پایین می‌باشد.

سبک منزل: با در نظر گرفتن سبک منزل خود، ساعت انتخاب کنید. یعنی اگر سبک دکوراسیون منزل شما مدرن است، مدرن‌ترین و جدیدترین مدل ساعت دیواری را تهیه کنید و چنانچه منزل شمل سبک کلاسیک دارد، ساعت‌های کلاسیک از نوع آونگ دار و یا پاندول دار بهترین پیشنهاد است.

جنس: هم جدیدترین مدل ساعت دیواری که تازه وارد بازار شده و هم دیگر ساعت‌ها از نظر جنس و مواد اولیه با هم متفاوت اند. برای ساخت آن‌ها از مواد اولیه متفاوتی از شیشه، پلاستیک، فلز، چوب و ... استفاده می‌کنند. البته جالب است بدانید طول عمر ساعت دیواری چوبی و فلزی به نسبت دیگر جنس‌ها بیشتر است. مانند دیگر موارد ذکر شده، انتخاب جنس ساعت هم به سلیقه مخاطب بستگی دارد ولی همچنان متناسب بودن با دکور منزل در اولویت است.

محل نصب: نکته آخر که اهمیت زیادی هم دارد، تعیین محل نصب ساعت قبل از اقدام به خرید آن است. زیرا باید نصب آن به گونه ای صورت گیرد تا برای همه افراد در منزل قابل دید و دسترسی باشد. برای مثال بهترین گزینه، بالای تلویزیون است که معمولاً با هم هماهنگی دارند.

انواع ساعت دیواری

انواع ساعت دیواری؟

ساعت دیواری مدرن:

ساعت دیواری مدرن با سبک دکوراسیون مدرن همخوانی دارد و معمولا روی صفحه این سبک از ساعت ها، اعداد تشکیل نشده اند. تنوع رنگ و همچنین فلزات براقی که در ساخت این نوع از ساعت‌ها به کار گرفته می‌شود، خیره شدن چشم هر بیننده ای را به دنبال دارد. ساعت دیواری مدرن را می‌توان به دو نوع دیجیتال و آنالوگ تقسیم بندی کرد. برای سازگاری با محیط نوع آنالوگ و همچنین عقربه دار بهترین گزینه است.

ساعت دیواری کلاسیک جدید:

نوع دیگر از جدیدترین مدل ساعت دیواری، ساعت دیواری کلاسیک جدید است که به دلیل سادگی مخاطبان زیادی را به خود جذب می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این ساعت که در جذب مشتری تاثیر گذار است، می‌توان به اعداد برجسته، فریم چوبی، پلاستیکی و فلزی آن اشاره کرد که در مدل‌های متنوع در بازار وجود دارند.

مهم نیست که چقدر تکنولوژی پیشرفت کرده است، چیزی ذاتاً جذاب در یک ساعت دیواری کلاسیک وجود دارد که همچنان ما را مجذوب خود می کند. ساعت‌های دیواری کلاسیک جدید به‌طور یکپارچه ظرافت قدیمی را با طراحی مدرن ترکیب می‌کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهند بدون زحمت در هر دکوراسیون داخلی جای بگیرند. از قاب‌های چوبی سنتی و روستیک گرفته تا روکش‌های فلزی براق، این ساعت‌ها حس جذابیت دنیای قدیمی را به فضای شما می‌بخشند. بر خلاف همتایان سنتی خود، ساعت های دیواری کلاسیک جدید بسیار بیشتر از نمایش زمان کاربرد دارند.

ساعت دیواری کلاسیک جدید

این ساعت‌ها با ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند موتور آرامگرد یا بی‌صدا، حرکات کوارتز بهبودیافته، بیش از یک لوازم جانبی تزئینی عمل می‌کنند. آنها به طور یکپارچه زیبایی شناسی بی انتها را با عملی بودن ترکیب می کنند و بدون زحمت فرم و عملکرد را در هم می آمیزند تا زندگی روزمره شما را غنی کنند. یعنی شما هم می توانید زمان را تشخیص دهید و هم می توانید از زیبایی این ساعت دیواری های کلاسیک بهره ببرید. ساعت های دیواری کلاسیک جدید شما را به دورانی برمی گرداند که به نظر می رسید زمان با سرعت کمتری حرکت می کند. این ساعت‌ها چه در اتاق نشیمن، آشپزخانه یا دفتر کار شما باشند، فقط ابزاری برای اندازه‌گیری زمان نیستند. آنها به عنوان پنجره ای به گذشته عمل می کنند و به شما این امکان را می دهند که زیبایی لحظه های زودگذر زندگی را در نظر بگیرید و قدردانی کنید.

در دوره‌ای که خانواده‌ها و تک تک اعضا خانواده اغلب زمان را از روی گوشی های موبایل تشخیص می دهند، ساعت دیواری کلاسیک جدید می‌تواند به عنوان میانجی عالی عمل کند و همه را دور هم جمع کند. حضور آن بر روی دیوار به تماشاگر مشترک لحظات ارزشمند زندگی تبدیل می شود. با حرکت عقربه های ساعت، یادآور وجود جمعی ما و ارزش گذراندن زمان با عزیزان می شود. در زندگی پرمشغله ما، گرفتار شدن در گردباد وظایف و مسئولیت‌ها آسان است. ساعت دیواری کلاسیک جدید یک حرکت ملایم برای کاهش سرعت و گرفتن لحظه ای برای خود ارائه می دهد. با طراحی زیبا و حضور ظریف خود، به عنوان یک یادآوری شیک برای در آغوش کشیدن زمان حال و قدردانی از زیبایی هر دقیقه ای که می گذرد عمل می کند.

ساعت دیواری کلاسیک جدید ترکیبی عالی از طراحی جاودانه و ویژگی‌های معاصر و مدرن را در بر می‌گیرد و آن را به یک مکمل ضروری برای هر خانه تبدیل می‌کند. فراتر از نقش خود به عنوان یک دستگاه برای تشخیص زمان، به عنوان نمادی از وحدت، نوستالژی و ارتباط ملموس با گذشته عمل می کند. بنابراین، چرا تکه ای از نوستالژی را به خانه خود دعوت نکنید و اجازه ندهید ساعت دیواری کلاسیک زیبا کننده دیوار دکوراسیون شما باشد.

ساعت دیواری دست ساز:

ساعت دیواری‌های دست ساز با هر سبک دکوراسیون تناسب دارند و جزو ساعت‌های محبوب و پر طرفدار می‌باشند. طبیعی و ساده و در عین حال زیبا بودن ساعت‌های دست ساز باعث محبوبیت چشمگیر آن‌ها شده است. به عبارتی دیگر، امروز انتخاب و استفاده از لوازم چوبی نوعی سبک زندگی می‌باشد. به عنوان جدیدترین مدل ساعت دیواری، انتخاب اول شما می‌تواند  ساعت دیواری دست ساز باشد که در زیر به برخی از مزایای آن اشاره می‌کنیم:

  • هر چه زمان بیشتری از خرید این نوع ساعت بگذرد، ارزش آن هم به نسبت بیشتر می‌شود.
  • چنانچه در نگهداری دقت لازم را به کار ببرید، افزایش عمر آن را شاهد خواهید بود.
  • نوعی آرامش را به بیننده انتقال می‌دهد.
  • از قابلیت بازیافت برخوردار است و با محیط زیست سازگاری دارد.
نصب جدیدترین مدل ساعت دیواری

نکاتی در رابطه با نصب جدیدترین مدل ساعت دیواری؟

دقت داشته باشید تا حد امکان نباید در یک فضا بیش از یک ساعت نصب شود. زیرا نه تنها وجود بیش از یک ساعت ممکن است تاثیر منفی بر روی بینایی و چشم داشته باشد بلکه صدای همزمان تیک تاک چند ساعت حواس پرتی و سر درد را به همراه دارد و برای سلامتی مضر است.

جهت آویزان کردن جدیدترین مدل ساعت دیواری یا هر ساعت دیگری حد وسط را در نظر بگیرید. زیرا بالا یا پایین بودن بیش از حد آن باعث دور شدن از افق دید فرد می‌شود و او را مجبور به بالا و پایین کردن گردن می‌کند که نتیجه مطلوبی ندارد.انتخاب ساعت‌های پایه دار و ایستاده به افرادی پیشنهاد می‌شود که در منزل حیوان خانگی و یا کودک ندارند. زیرا امکان سقوط ساعت روی آن وجود دارد مگر اینکه در جایی ایمن قرار گیرد.

نصب ساعت دیواری بالای تلویزیون

در عصری که به نظر می رسد همه چیز دیجیتالی شده است و مباحث دیجیتالب بر زندگی ما مسلط هستند، ادغام عناصر آنالوگ در فضاهای زندگی ما می تواند حسی از کلاس و کارایی اضافه کند. یکی از این ترکیب های هوشمندانه که از یکنواختی دکوراسیون و فضای زندگی دور می شود، نصب ساعت دیواری بالای تلویزیون است. مطمئنا، ممکن است در ابتدا غیر متعارف به نظر برسد، اما در ادامه بخوانید تا متوجه شوید که چرا نصب ساعت دیواری بالای تلویزیون می تواند بعد کاملاً جدیدی را به دکوراسیون شما بیاورد!

1. تشدید تقارن بصری:

در حالی که تلویزیون به عنوان نقطه کانونی هر منطقه عمل می کند، گاهی اوقات می تواند ظاهری نامتعادل بر روی دیوار ایجاد کند. با نصب ساعت بالای آن، تقارن و هارمونی بصری را به فضا وارد می کنید. شکل دایره ای ساعت کنتراست دلپذیری را به شکل مستطیلی تلویزیون اضافه می کند و در نتیجه ظاهر بصری چشم نوازی را به محیط اضافه می کند.

اضافه کردن یک عنصر بی زمان

2. اضافه کردن یک عنصر بی زمان:

در دنیایی که ساعت‌های دیجیتال روی گوشی‌های هوشمند و لوازم خانگی بر آن تسلط دارند، یک ساعت دیواری آنالوگ کلاسیک حال و هوای قدیمی‌ای را به ارمغان می‌آورد که نوستالژی را تداعی می‌کند. هنگامی که با یک تلویزیون مدرن ترکیب می‌شود، این جفت، کنار هم قرار گرفتن جذابی ایجاد می‌کند که به راحتی جذابیت دکوراسیون سنتی را با مدرن ترکیب می کند.

3. افزایش عملکرد:

در حالی که تلویزیون ها زمان، آب و هوا و سایر اطلاعات را روی صفحه نمایش می دهند، داشتن یک ساعت دیواری در مجاورت نزدیک می تواند عملی و کارآمد باشد. چه در حال دنبال کردن سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود باشید یا از مشاهده یک فیلم سینمایی لذت ببرید، ساعت دیواری باعث می‌شود که روند مشاهده فیلم برنامه دلخواه شما مختل نشود و به راحتی با تماشا ساعت دیواری بالای تلویزیون، از زمان مطلع شوید بدون اینکه نیاز به چک کردن گوشی تلفن همراه خود داشته باشید. این مدل یعنی ساعت دیواری و تلویزیون به شما امکان می دهد به راحتی زمان را ردیابی کنید و اطمینان حاصل کنید که هرگز یک قرار مهم را با دیدن فیلم و سریال دلخواه خود از دست نمی دهید.

4. ایجاد یک شروع مکالمه:

یکی از لذت های میزبانی از مهمان، گفتگوهای معنادار در مورد انتخاب های دکوراسیون منزل شماست. نصب ساعت دیواری بالای تلویزیون به دلیل منحصر به فرد بودن، فوراً به یک شروع کننده مکالمه تبدیل می شود. مسلما در مورد انتخاب محل نصب، نوع و طراحی ساعت دیواری بازدید کنندگان از شما سوالاتی خواهند پرسید. مهمانان مجذوب این هماهنگی ساعت و تلویزیون خواهند شد و حتی ممکن است افکار یا داستان های خود را در مورد چیدمان ساعت دیواری خود به اشتراک بگذارند.

5. سفارشی سازی الهام بخش:

نصب ساعت دیواری بالای تلویزیون شما می تواند کاملا سفارشی سازی شده باشد. می توانید ساعتی را انتخاب کنید که با طرح رنگ یا زیبایی اتاق شما مطابقت داشته باشد و دکوراسیون شما را تکمیل کند. علاوه بر این، ترکیب سایر عناصر تزئینی در اطراف تلویزیون و ساعت، مانند عکس‌ها یا نقاشی‌های قاب‌بندی شده، می‌تواند یک مجموعه دیواری از نظر بصری جذاب ایجاد کند که واقعاً شخصیت و سبک شما را منعکس می‌کند. همچنین مقاله تزیین ساعت دیواری می تواند برای شما مفید واقع شود.

نصب ساعت دیواری بالای تلویزیون ممکن است مرسوم ترین روش نباشد، اما ایده ای خلاقانه و هوشمندانه است که شخصیت، عملکرد و ارزش مکالمه و صحبت در مورد انتخاب این دکوراسیون را به اتاق نشیمن و بین مهمانان شما اضافه می کند. با ترکیب جذابیت دنیای قدیم با فناوری مدرن، این جفت منحصر به فرد جذابیت بصری، تقارن و کاربردی بودن فضای سرگرمی شما را افزایش می دهد. بنابراین، سعی کنید با نصب ساعت دیواری بالای تلویزیون یک ایده جدید و نوآورانه و به دکوراسیون محیط اضافه کنید.

ما در این مقاله تا حد امکان شما را با ساعت دیواری و جدیدترین مدل ساعت دیواری آشنا کرده ایم. اما در آخر لازم است نکته ای را ذکر کنیم و آن توجه به خدمات پس از فروش ساعت می‌باشد. داشتن این خدمات باعث می‌شود که در زمان خرابی ساعت یا خراب بودن قطعه ای از آن، به راحتی از امکان تعویض و یا تعمیر برخوردار باشید.