کاربرد و نقش تابلو در طراحی داخلی

دکوراسیون هر فضایی با قرار گرفتن عناصر و لوازم مختلف و چیدمان آنها در کنارهم شکل می گیرد. هماهنگی بین این عناصر در نهایت منجر به فضایی راحت و کاربردی و دلپذیر می شود.

در این میان آیتم های خاصی مانند مجسمه ها، تابلوها، شمعدانی، آینه و دیگر لوازم دکوری نه تنها به عنوان تزیین کردن منزل و فضا بلکه به عنوان هماهنگی بین عناصر و تعادل وزن بصری در دکوراسیون استفاده می گردد.کاربرد تابلو در دکوراسیون

تابلوها نقش بسیار موثری در دکوراسیون و طراحی داخلی دارند. تابلوها در ابعاد و طرح ها و نیز رنگهای زیبایی در بازار موجود هستند که شما نیز میتوانید انواع تابلو را در قسمت محصولات سایت میعاد تایم مشاهده و خرید نمایید.

در اصل تابلوها با چینش های گوناگون برای تکمیل و تضاد رنگی و نیز ایجاد سایه روشن و کنتراست توسط طراحان و دکوراتورها استفاده می شوند.

اگر فضای خود را به طراحان سپرده اید آنها با دانش و مهارت و نیز تجربیات خود بهترین تابلو را بر اساس پارامترهایی مانند ابعاد و رنگ و نیز سبک دکوراسیون انتخاب خواهند کرد، اما اگر خودتان برای خرید و چیدمان اقدام کرده اید بهتر است قبل از خرید به نوع سبک دکوراسیون مانند مینیمال، کلاسیک، مدرن یا انتقالی و فضای دیوار مورد نظر، ابعاد تابلو، فاصله تا سقف و دیگر عوامل که در مطالب بعدی به تفصیل به شرح آنها خواهیم پرداخت توجه کنید.

تابلو چوبی نقش برجسته