جدیدترین ساعت رومیزی فانتزی

ساعت رومیزی فانتزی کاربردهای بسیاری در منزل و محل کار مردم دارد. انواع این ساعت‌ها با طرح‌ها و رنگ‌های بسیار زیبایی ارائه می‌شوند و هر یک سایز بندی به خصوصی دارند. این ساعت ها، برای گروه‌های سنی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ استفاده از آن‌ها در اتاق خواب کودکان نیز میسر است. برای این منظور بهتر است از مدل‌های عروسکی ساعت‌های فانتزی استفاده کنید. در ادامه با برخی از مشخصات این محصولات آشنا می‌شوید.


ساعت رومیزی فانتزی


دسته بندی انواع ساعت رومیزی فانتزی

انواع ساعت رومیزی فانتزی بر روی طاقچه، میز توالت، میزهای پاتختی و... قرار می‌گیرند و زمان را به شما نشان می‌دهند. اگر اهل استفاده از این لوازم خانگی باشید، باید مدل‌های متنوع آن‌ها را بشناسید. برخی از محبوب‌ترین انواع این ساعت‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید:

ساعت رومیزی فانتزی با سیستم آنالوگ

این دسته از ساعت‌های رومیزی از عقربه‌های بزرگ و کوچکی تشکیل شده اند که زمان را نشان داده و استفاده از ساعت را ساده‌تر می‌کنند. در ساخت برخی از آن‌ها اعداد ساعت با حروف لاتین نشان داده می‌شوند و در برخی نیز از حروف رومی برای نوشتن اعداد استفاده شده است.

ساعت‌های رومیزی شماته دار

این ساعت‌ها قابلیت تنظیم زمان دارند؛ شما می‌توانید، زمان مورد نظر خود را در این ساعت‌ها مشخص کنید تا راس آن ساعت، صدای شماته و زنگ آن به گوش برسد و شما را آگاه کند. این دسته از انواع ساعت رومیزی فانتزی برای بیدار کردن شما از خواب شبانگاهی یا نیم روزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از این ساعت‌ها زنگ دارند و برخی بدون زنگ ساخته شده اند. در ساختار برخی از مدل‌های این ساعت‌ها از نور و قابلیت لرزش نیز استفاده شده است که زیبایی کار را تکمیل می‌کنند.


ساعت فانتزی


ساعت رومیزی دیجیتالی

شما می‌توانید، مدل‌های مدرن و دیجیتال ساعت رومیزی فانتزی را برای استفاده در محل کار یا اتاق خواب خود خریداری کنید. این ساعت‌های رومیزی هیچ عقربه ای نداشته و در ساختار آن‌ها اعداد کامپیوتری برای نشان دادن زمان به کار رفته اند. استفاده از آن‌ها بسیار ساده است. شما می‌توانید، هر ساعت را به سهولت بر روی این لوازم مشاهده کرده و بخوانید. قیمت این ساعت‌ها کمی بیشتر از مدل‌های کلاسیک عقربه دار است. برخی از آن‌ها با اتصال به برق شهری کار می‌کنند و برخی دیگر تنها به صورت باتری خور طراحی شده اند.

یکی از قابلیت‌های مهم این ساعت ها، لمسی بودن برخی از مدل‌های پیشرفته آن‌ها است که سبب افزایش محبوبیت آن‌ها در میان نسل جدید شده است. قابلیت پرتو افشانی و چراغ قوه نیز از مهمترین مزایای استفاده از این محصولات است.

ساعت رومیزی فانتزی رادیویی

ساعت رومیزی فانتزی رادیویی نوعی گیرنده رادیویی هستند که به صورت یکپارچه در ساختار ساعت به کار رفته اند. شما می‌توانید، با صدای رادیوی این ساعت‌ها از خواب بیداری شوید و یا گیرنده‌های آن را با هر روشی که دوست دارید، تنظیم کرده و از شنیدن رادیو لذت ببرید. در ساختار برخی از انواع ساعت رومیزی فانتزی رادیویی یک دکمه بزرگ تعبیه شده که با استفاده از آن ساعت و زنگ آن را خاموش می‌کنند. زنگ‌های هشدار دوگانه به کار رفته در این ساعت‌ها نیز از مهمترین مزایای استفاده از این محصولات است. در ساختار برخی از این محصولات قابلیت تایمر نیز به کار رفته که این ساعت‌ها را تکمیل می‌کند. ظاهر این دسته ساعت‌های رومیزی بسیار خاص و جذاب است.


ساعت رومیزی


ساعت رومیزی فانتزی براکت دار

این دسته از ساعت‌ها با سبک و سیاق ساعت‌های قدیمی و عتیقه ساخته شده اند و آونگ‌های کوچک وزنه داری در ساختار آن‌ها به کار رفته است. در این ساعت‌ها یک قفسه تزیینی کوچک نیز به کار رفته که زیبایی کار را افزایش می‌دهد. این سال در سال 1700 میلادی برای اولین بار اختراع شده و استفاده از آن‌ها همچنان ادامه دارد.

آشنایی با ترندهای روز ساعت رومیزی

انواع ساعت رومیزی فانتزی در سال‌های اخیر با قیمت و تعرفه به خصوصی خرید و فروش می‌شود. شما می‌توانید، هر یک از آن‌ها را در مدل‌های دلخواه خریداری کنید؛ مدل و ابعاد ساعت رومیزی مورد نظر شما قیمت آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. برخی از به روز‌ترین ساعت هایی که در سال‌های اخیر در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند، به شرح زیر می‌باشند:

  • ساعت‌های فلزی شماته دار به صورت زنگ دار و بدون زنگ
  • ساعت‌های رومیزی با پاندول‌های متحرک
  • ساعت‌های رومیزی با چرخ دنده‌های متحرک
  • ساعت‌های کلاسیک چوبی که از یک زه فلزی تشکیل شده اند

قیمت ساعت رومیزی فانتزی

انواع ساعت‌های رومیزی فانتزی با هزینه و قیمت‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رسند. مدل‌های دیجیتالی و کامپیوتری ساعت به دلیل قابلیت‌های بیشتری که دارند، با هزینه بیشتری نیز ارائه می‌شوند. از این رو برای خرید این ساعت‌ها باید بودجه بیشتری را اختصاص دهید. به علاوه ساعت‌های رومیزی سبک کلاسیک با پاندول یا چرخ دنده نیز به دلیل قابلیت تحرک در اجزایشان با قیمت بیشتری خرید و فروش می‌شوند. هر چه ابعاد این ساعت‌ها بزرگ‌تر باشد، هزینه آن‌ها نیز افزایش می‌یابد.

جمع بندی

وجود یک ساعت مناسب در هر خانه ای بسیار مهم است. هر خانه ای به یک وسیله برای نمایش دادن زمان نیاز دارد. البته تلفن‌های همراه این روزها، این مشکلات را در خانه‌ها و اداره‌ها از بین برده اند و همواره برای نشان دادن زمان به افراد در دسترس هستند. اما ساعت وسیله ای است که همیشه در مقابل چشمان شما قرار دارد و برای فهمیدن زمان، تنها باید به صفحه آن نگاه کنید. همچنین ساعت‌ها به عنوان یک وسیله تزیینی نیز در محیط منزل به کار می‌روند. شما می‌توانید، با در نظر گرفتن قیمت ساعت رومیزی فانتزی یکی از بهترین مدل‌های این محصولات را خریداری کنید.