ساعت دیواری چهارگوش

بازار ساعت دیواری با تنوع های بسیاری بسیار داغ است و هر کسی بنا بر سلیقه خود مدل مورد نظر را انتخاب و تهیه می کنند. در زمان حاضر، ساعت دیواری به عنوان یک زینت ضروری برای اقامتگاه ها، ادارات و هر مکانی جایگاه مهمی دارد. بازار مملو از انبوهی از سبک ها و طرح های ساعت دیواری است. اگر می خواهید دکوراسیون داخلی خانه خود را بازسازی کنید، لازم نیست این کار گزاف و دست و پا گیر باشد. صرفاً خرید یک ساعت دیواری برای محل زندگی شما می تواند تحولی لذت بخش و با طراوت در محیط اطراف شما ایجاد کند.

یک ساعت دیواری چهار گوش یک افزودنی شیک و کاربردی برای هر فضای خانه یا اداری است. شکل منحصربه‌فرد آن، لمس معاصری را به زمان‌سنجی سنتی می‌افزاید. قاب مربعی یا چهارگوش ساعت دیواری ظاهری تمیز و ساده ارائه می‌کند که می‌تواند انواع سبک‌های طراحی داخلی را تکمیل کند. چه ظاهری مینیمالیستی را ترجیح دهید و چه ظاهری سنتی یا مدرن، یک ساعت دیواری چهارگوش تطبیق پذیری را در تطبیق با تم های مختلف تزئینی ارائه می دهد. یکی از مزیت های ساعت دیواری مربعی و چهارگوش توانایی آن در پرکردن کارآمد فضاهای خالی دیوار است. برخلاف ساعت های گرد که ممکن است در طرفین شکاف ایجاد کنند، یک ساعت مربعی با حفظ تعادل و تقارن، منطقه بزرگ تری را پوشش می دهد.

این می تواند به ویژه برای دیوارهای باریک تر یا مناطقی که به حداکثر رساندن فضا اهمیت دارد، مناسب باشد. ساعت های دیواری مربعی در اندازه ها و متریال های متفاوتی هستند که به شما این امکان را می دهد که مطابق با اولویت و نیاز خود انتخاب کنید. می‌توانید ساعت کوچک‌تری را برای فضاهای ظریف یا ساعت بزرگ‌تر را برای فضاهای گسترده تر انتخاب کنید. علاوه بر این، مواد مختلف مانند چوب، فلز، یا پلاستیک، طیف وسیعی از بافت‌ها را متناسب با سبک شما ارائه می‌دهند. صفحه ساعت دیواری مربعی معمولاً دارای اعداد یا نشانگرهای واضح و خوانا است که زمان‌سنجی آسان را در یک نگاه تضمین می‌کند.

برخی از ساعت‌ها همچنین ممکن است ویژگی‌های دیگری مانند نمایشگر تاریخ یا خوانش دما را در خود داشته باشند که راحتی بیشتری را فراهم می‌کنند. یک ساعت دیواری مربعی چه در اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه یا دفتر کار قرار گیرد، نه تنها به عنوان یک ساعت کاربردی بلکه به عنوان یک عنصر تزئینی نیز عمل می‌کند. شکل منحصر به فرد و طراحی مدرن آن به هر فضایی شخصیت و جذابیت بصری اضافه می کند و آن را به یک انتخاب همه کاره و جذاب برای نگه داشتن زمان به شیوه ای شیک و کارآمد تبدیل می کند.

انواع ساعت دیواری چهارگوش

انواع ساعت دیواری چهارگوش

ساعت‌های دیواری چهار گوش و مربعی در سبک‌ها و طرح‌های مختلفی هستند که آن‌ها را به انتخابی همه‌کاره برای دکوراسیون مدرن و سنتی تبدیل می‌کند. در اینجا چند نوع ساعت دیواری مربعی وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید:

 • ساعت های دیواری مربع مینیمالیستی: این ساعت ها دارای خطوط تمیز، رنگ های ساده و طرح های مینیمالیستی هستند. آنها برای فضاهای داخلی معاصر و مینیمالیستی عالی هستند و ظرافت و پیچیدگی را اضافه می کنند.
 • ساعت‌های دیواری مربعی قدیمی: این ساعت‌ها ظاهری کلاسیک دارند. آن‌ها می‌توانند حس نوستالژیک را برانگیزند و افزودنی جذاب برای اتاق‌های قدیمی یا کهنه با تم شیک باشند.
 • ساعت های دیواری مربع هندسی: ساعت های دیواری مربعی هندسی، جلوه ای هنری به هر فضایی می بخشد. آنها دارای اشکال منحصر به فرد، طرح های انتزاعی و ترکیب رنگ های جسورانه هستند. این ساعت‌ها برای فضای داخلی مدرن و متنوع ایده‌آل هستند و می‌توانند به یک قطعه بیانی بر روی دیوار شما تبدیل شوند.
 • ساعت های دیواری مربعی چوبی: این ساعت ها از چوب ساخته شده اند و اغلب ظاهری روستیک یا طبیعی دارند. آنها را می توان از انواع مختلفی از چوب، مانند بلوط، کاج، یا گردو درست کرد و رنگ های گرم و بافت طبیعی آنها یک محیط دنج و ارگانیک را به اتاق می بخشد.
 • ساعت‌های دیواری مربعی دیجیتال: اگر رویکرد پیشرفته‌تری را ترجیح می‌دهید، می‌توانید ساعت‌های دیواری مربعی دیجیتال را انتخاب کنید. این ساعت‌ها زمان را به صورت دیجیتالی نمایش می‌دهند، اغلب با ویژگی‌های اضافی مانند دما، تاریخ و عملکردهای هشدار. آنها برای افراد مدرن مناسب هستند.
 • ساعت های دیواری مربع آینه ای: این ساعت ها دارای سطوح آینه ای یا بازتابنده هستند که باعث ایجاد توهم فضا و نور در اتاق می شود. آن‌ها می‌توانند جلوه‌ای از ظرافت را به دکوراسیون داخلی شما ببخشند، به‌ویژه در فضاهایی با تم مدرن. به یاد داشته باشید که یک ساعت دیواری مربعی انتخاب کنید که دکوراسیون کلی و سبک شخصی شما را تکمیل کند. چه طراحی شیک و مدرن را ترجیح دهید یا ظاهری قدیمی و روستایی، یک ساعت دیواری مربعی وجود دارد که مطابق با سلیقه شما خواهد بود.

آیا به دنبال ساعت زیبا هستید یا ساعتی که با حداکثر دقت عمل کند؟

اگر به دنبال ساعت دیواری هستید که در درجه اول اهداف زیبایی را دنبال می کند، بسیار مهم است که مدل و ظاهر آن را به دقت در نظر بگیرید تا بتواند به عنوان یک مرکز چشم نواز در خانه شما عمل کند. در ادامه ساعت های دیواری چهارگوش فروشگاه میعاد تایم را به شما معرفی می کنیم. از این گذشته، ساعت های دیواری اغلب در نقطه کانونی دیوارهای خانه نصب می شوند و آنها را به عنصری حیاتی از زیبایی شناسی کلی تبدیل می کنند. با این حال، اگر به ساعت دیواری نیاز دارید که بسیار کاربردی نیز باشد، مهم است که مدلی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی، دارای ویژگی های مفیدی مانند زنگ هشدار یا تقویم باشد.

جنس و متریال ساعت دیواری

ساعت‌های دیواری مدرن در مواد مختلفی تولید می‌شوند که مجموعه‌ای از گزینه‌ها از جمله شیشه، چوب، فلز، پلاستیک و حتی ترکیبی از این عناصر را ارائه می‌دهند. با هدف ایجاد هماهنگی با محیط اطراف، باید ساعتی را انتخاب کرد که مکمل جنسیت محیط باشد. با این حال، برای کسانی که به دنبال تضاد زیبایی هستند، انتخاب ساعتی که با سبک و جنسیت دستگاه های موجود هماهنگ نیست، راه حل مناسبی است.

ساعت معمولی یا مدرن

اگر به دنبال ساعتی متمایز برای تزئین دیوار خود هستید، هنگام انتخاب به چندین فاکتور توجه کنید. باید دارای سایز مناسب و زیبایی شناسی خیره کننده ای باشد که بتواند پارادوکس بصری مورد نظر شما را ارائه دهد. با این حال، اگر اولویت شما تضمین فضایی هماهنگ در خانه خود با یک ساعت دیواری مناسب است، ممکن است مدل‌های چهارگوش را با وجود حضور همه‌جای آن‌ها انتخاب کنید.

در ادامه قصد معرفی سری ساعت های چهار گوش میعادتایم را خواهیم داشت.

ساعت دیواری مربع چوبی و فلزی 6024

ساعت دیواری مربع چوبی و فلزی 6024

این ساعت شیک دارای شکل مربعی با طراحی است که مطمئناً چشم ها را مجذوب خود می کند. ترکیب منحصر به فرد چوب و فلز در ساخت این مدل به جذابیت آن می افزاید و آن را به یک قطعه استثنایی برای دیدن تبدیل می کند. چوب راش به کار رفته در ساخت بدنه ساعت دیواری لوتوس 6024 نه تنها زیبایی بلکه بادوام بودن آن را تضمین می کند. رنگ سفید بدنه ساعت جذاب است، در حالی که بدنه چوبی سیاه و سفید تمایز خاصی ایجاد کرده است که آن را متمایز می کند. طراحی این ساعت برای کسانی در نظر گرفته شده است که علاقه زیادی به دکوراسیون مدرن دارند و به جزئیات توجه دارند.

خرید ساعت دیواری چهارگوش لوتوس 6024

ساعت دیواری چوبی مربع مدل 9911 لوتوس

ساعت دیواری چوبی مربع مدل 9911 لوتوس

ساعت دیواری چوبی TROY سایز 60 سانتی متر ظرافت محض را در خود جای داده است. مدل ساعت یک قاب چوبی نفیس را به نمایش می گذارد که با اعداد یونانی تزئین شده است. اثر متقابل قاب چوبی و صفحه‌نمایش کرم رنگ، جذابیتی فریبنده را ایجاد می‌کند که مقاومت در برابر آن سخت است. چند سالی است که اعداد رومی روی صفحه ساعت بی‌نظیر باقی مانده‌اند، که گواهی بر منحصر به فرد بودن آن است. نکته قابل توجه این است که یک ریسمان طلاکاری شده که با اعداد رومی تزئین شده است، با ذوق قاب را احاطه کرده است. شکل مربعی ساعت به لطف زاویه 90 درجه و خطوط براق، حس نظم را در فضا ایجاد می کند. احساس امنیت و اطمینان را در فضا ایجاد می کند و آن را در بین بسیاری از افراد مورد علاقه قرار می دهد. جای تعجب نیست که چرا اکثر مردم ساعت های مربعی را به ساعت های گرد ترجیح می دهند. شایان ذکر است تمامی ساعت های ما با موتور YOUNGTOWN ساخت کشور تایوان بوده و دارای 5 سال گارانتی بی قید و شرط می باشد.

خرید ساعت دیواری چهارگوش لوتوس 9911

ساعت دیواری چوبی مدل هلموت کد 8017 و 6017

ساعت دیواری چوبی مدل هلموت کد 8017 و 6017

امروز یک ساعت دیواری باشکوه را به شما معرفی می کنیم که یک شاهکار طراحی واقعی است. زیبایی بی عیب و نقص آن با یک پالت رنگی جذاب و ترکیبی بی عیب و نقص مطمئنا توجه شما را به خود جلب می کند. ساعت‌های هلموت واقعاً با این مدل از خود پیشی گرفته‌اند و از طراحی جذابی برخوردارند که مطمئناً تأثیری بر جای می‌گذارد. ترکیبی هماهنگ از رنگ قهوه ای، صفحه مشکی چشمگیر و عقربه های دقیق ساخته شده تنها به افزایش زیبایی این محصول کمک می کند. شایان ذکر است که این مدل در دو اندازه عرضه می شود که به شما این امکان را می دهد که بین 80 سانتی متری چشمگیر یا 60 سانتی متری ساده تر انتخاب کنید.

خرید ساعت دیواری چهارگوش هلموت 8017

ساعت دیواری چوبی مدل هلموت کد 8050 و 6050

ساعت دیواری چوبی مدل هلموت کد 8050 و 6050

طراحی ساعت دیواری چوبی هلموت از زیبایی شناسی پیچیده و ظریفی برخوردار است. هاله ای از جذابیت و عظمت است که از طریق ترکیب مبتکرانه چوب و استیل به دست می آید. این ساعت با ترکیب مواد دلپذیر چوب که طراحی خیره کننده را به نمایش می گذارد، تعادل هماهنگی را ارائه می دهد. صفحه به طور برجسته با اعداد یونانی و عقربه های مشکی که در مقابل پس زمینه کرم تضاد زیبایی دارند، قابل تشخیص است. علاوه بر این، این مدل در دو اندازه 60 و 80 سانتی متری موجود است که گزینه های زیادی را برای خریدار ارائه می دهد.

خرید ساعت دیواری چهارگوش هلموت 8050

ساعت دیواری چوبی لوتوس مدل ARNULF کد 6024

ساعت دیواری چوبی لوتوس مدل ARNULF کد 6024

ساعت دیواری مربعی ARNULF که از چوب ساخته شده است، سبکی متمایز را به نمایش می گذارد. جذابیت فریبنده ساعت از ترکیب مبتکرانه فلز و چوب آن ناشی می شود. بدنه ساعت از چوب راش ساخته شده است و استفاده از چوب سفید تعادل هماهنگی را ایجاد می کند که یک لذت بصری است. خطوط چوبی ناهموار روی ساعت حس اصالت را القا می کند. علاوه بر این، صفحه چوبی ساعت دیواری ARNULF طراحی کلی ساعت را تکمیل می کند. پس زمینه مشکی تزئین شده با اعداد یونانی و عقربه های کرم رنگ، خوانایی و دید ساعت را افزایش می دهد.

خرید ساعت دیواری چهارگوش لوتوس 6024

ساعت دیواری لوتوس سایز 80 مدل VICTOR

ساعت دیواری لوتوس سایز 80 مدل VICTOR

ساعت دیواری VICTOR که به تازگی تولید و عرضه شده است محصولی نوآورانه از شرکت لوتوس می باشد. ساعت دیواری VICTOR به لطف ترکیب ظریف چوب و فلز، جذابیت و جذابیت خاصی دارد. در ساخت بدنه ساعت از چوب راش استفاده شده است. استفاده از چوب سفید تعادل دلپذیری را در این حالت ایجاد می کند که می توانید از مشاهده آن لذت ببرید. مشاهده نقوش پراکنده چوب بر روی ساختار جسم حس لذت را القا می کند. با استفاده از رنگ مشکی برای اعداد و قسمت داخلی صفحه ساعت و همچنین ترکیب عقربه های طلایی و عناصر چوبی، ساعت زیبایی مدرنی را به نمایش می گذارد که به طور یکپارچه فضای داخلی مدرن را تکمیل می کند.

خرید ساعت دیواری لوتوس مدل ویکتور

مقاله مرتبط: انواع ساعت دیواری و قیمت ساعت های سایز 60 و جزییات هر محصول

ساعت دیواری هاردی مدل 401

ساعت دیواری هاردی مدل 401

قاب چوبی ساعت دیواری با دقت و با ابزارهای نجاری طراحی و ساخته شده است و کیفیت بالایی دارد. ترکیب چوب و فلز جذابیت منحصر به فردی را به این ساعت بخشیده است. طراحی آن ساده و در عین حال چشمگیر است و در دو اندازه ارائه شده است که به شما امکان می دهد یکی را انتخاب کنید که مطابق با اولویت شما باشد. 60 یا 70، شایان ذکر است که موتورهای ساعت منشا تایوانی دارند.

خرید ساعت دیواری هاردی 401

ساعت دیواری چوبی مانتیس سایز 55 مدل 504

ساعت دیواری چوبی مانتیس سایز 55 مدل 504

این ساعت نفیس توسط برند معروف Mantis با دقت ساخته شده است. بدنه سفید درخشان و تناسبات طلایی آن به طرز پیچیده‌ای زیبایی آن را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، این ساعت به طور هماهنگ هر تزیینی را تکمیل می کند. ساعت مانتیس 504 به عنوان یک ساعت متمایز و شیک با طراحی خیره کننده خودنمایی می کند. این موتور از یک موتور تایوانی درجه یک استفاده می کند که طول عمر و کارایی پایدار آن را از روز شروع به کار تا پایان زمان تضمین می کند.

خرید ساعت دیواری مانتیس 504

ساعت دیواری باروک آیینه ای چهارگوش مدل 9900

ساعت دیواری باروک آیینه ای چهارگوش مدل 9900

این ساعت منحصر به فرد دارای طراحی ساده است و اعداد و جزئیات به رنگ مشکی در مقابل صفحه سفید مشخص شده است. علاوه بر این، این ساعت بر خلاف ساعت‌های دیگر از طراحی چهار گوشی بهره می‌برد. مدل آینه و براق ساعت معروف به باروک 9900 را نمی توان نادیده گرفت و سایز 60 آن امکان نصب و استفاده بر روی هر دیواری را فراهم کرده است.

خرید ساعت دیواری باروک چهارگوش 9900

ساعت دیواری فلزی آرتمیس مدل 2026

ساعت دیواری چوبی هلموت مدل مستطیلی شکل 7025

ساعت دیواری مستطیلی هلموت یکی از ساعت های ظریف و زیبا می باشد. طراحی چشم نواز آن با استفاده هوشمندانه از اعداد استیل به دست می آید، در حالی که صفحه ساعت دارای اعداد لاتین در پس زمینه سفید و همچنین عقربه های سیاه است. این ترکیب هماهنگ از مواد جذاب چوب و نمای جذاب صفحه ساعت، ترکیبی ایده آل برای ساعت دیواری هلموت است.

خرید ساعت دیواری چوبی هلموت 7025

ساعت دیواری چوبی هلموت مدل مستطیلی شکل 7025

ساعت دیواری فلزی آرتمیس مدل 2026

این ساعت دیواری مربعی دارای بدنه فلزی صیقلی است و در سایزهای مختلف از جمله سایز 50 موجود است و در رنگ های مختلف نقره ای صفحه سفید و همچنین صفحه مشکی و همچنین طلایی موجود می باشد. این ساعت دارای اعداد سه بعدی و برجسته و همچنین فونت رومی است که به زیبایی ظاهری ساعت می افزاید. علاوه بر این، این ساعت دارای سنگهای اتمی است که جذابیت بصری ساعت را بیشتر می کند.

خرید ساعت دیواری فلزی آرتمیس 2026

ساعت دیواری آرتا Arta کد 448

ساعت دیواری آرتا Arta کد 448

ساعت دیواری آرتا با طراحی چهارگوش و با کد 448، یک ساعت مستطیلی شکل است که از چوب ام دی اف ساخته شده است. علاوه بر این، دارای یک موتور بی‌صدا است و صفحه‌ای با جزئیات مینیمالیستی را به نمایش می‌گذارد که ظرافت کلی ساعت را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، مجهز به پاندول است. این محصول در دو مدل اعداد رومی و لاتین برای شما موجود شده است که در هنگام سفارش می توانید انتخاب کنید و با فروشنده هماهنگ کنید.

خرید ساعت دیواری آرتا 448

ساعت دیواری آرتا Arta با طراحی چهارگوش کد 123

ساعت دیواری آرتا Arta با طراحی چهارگوش کد 123

ساعت دیواری آرتا با طرح چهارگوش با کد 123، یک ساعت مستطیلی شکل است که از چوب ام دی اف ساخته شده است. این محصول که برای راحتی شما در دسترس قرار گرفته است، دارای ابعاد 120x60 می باشد. علاوه بر این، مجهز به یک موتور آرامگرد است. همچنین طراحی مینیمال این ساعت به هر چه زیباتر شدنش کمک کرده است. بدنه ساعت از چوب، به ویژه مواد ام دی اف ساخته شده است. این ساعت با موتور آرامگرد کار می کند و عملکرد کارآمد و قابل اعتماد را تضمین می کند. طراحی ساعت با طراحی مدرن و مینیمالیستی آن مشخص می‌شود و سبکی از سبک مدرن را به هر فضایی اضافه می‌کند.

خرید ساعت دیواری آرتا 123

ساعت دیواری چوبی بتیس مدل 6045

ساعت دیواری چوبی بتیس مدل 6045

ساعت بتیس 6045 مدلی است که طراحی سنتی دارد و اعداد رومی و صفحه کرم رنگ و بدنه قهوه ای چوبی هم، کلاسیک بودن این محصول را تایید می کنند. اعداد رومی روی صفحه ساعت حسی از ظرافت را اضافه می کنند. این ساعت با ترکیبی از رنگ های قهوه ای و کرم و اعداد رومی خود، واقعا زیبایی بی انتها را به تصویر می کشد. علاوه بر این، ساعت دیواری بتیس 6045 به طور کامل از چوب ساخته شده است. موتور این مدل تایوانی است. شایان ذکر است که این ساعت دیواری به دقت بسته بندی شده است تا در هنگام حمل و نقل بدون آسیب باقی بماند.

مشخصات فنی ساعت:

 • ترکیب رنگ رومی: کرم قهوه ای
 • قطر: 60x45x7 سانتی متر
 • جنس: چوب
خرید ساعت دیواری بتیس 6045

ساعت دیواری چند زمانه اسپریت مدل s10

ساعت دیواری چند زمانه اسپریت مدل s10

رنگ‌های طلایی و قهوه‌ای که در پس‌زمینه نقشه جهان ترکیب شده‌اند، همراه با قاب و زه طلایی، یک طرح رنگی زنده و جذاب ایجاد کرده‌اند. این ترکیب حس تجمل و عظمت را القا می کند و آن را نه تنها به یک ساعت دیواری کاربردی بلکه به یک اثر هنری خیره کننده تبدیل می کند. ساعت دیواری اسپریت s10 بدون زحمت می تواند دکوراسیون منزل یا حتی محیط کار شما را بهبود بخشد. طراحی این محصول به قدری زیباست که می توانید به راحتی آن را در زندگی حرفه ای و شخصی خود بگنجانید. ساعت جذاب اسپریت S10 زمان تهران، نیویورک، لندن، پاریس و توکیو را نمایش می دهد.

خرید ساعت دیواری اسپریت S10


ساعت دیواری چوبی آلپاکا Alpaca کد GL66

ساعت دیواری چوبی آلپاکا Alpaca کد GL66

ساعت دیواری چوبی آلپاکا با کد GL66 را می توان جدیدترین اضافه شده به مجموعه ساعت های دیواری چوبی فروشگاه اینترنتی میعاد تایم دانست. این ساعت خاص دارای طراحی مربعی و چهارگوش با بدنه ای ساخته شده از مواد ام دی اف است که ظاهری ساده و در عین حال لوکس به آن بخشیده است. رنگ های کرم و مشکی به کار رفته در این ساعت آن را واقعا متمایز کرده است. علاوه بر این، سازنده طراحی مینیمالیستی را انتخاب کرده است، هر گونه جزئیات اضافی را حذف می کند و ساعتی را ایجاد می کند که هم ظریف و هم باب سلیقه مخاطبین باشد.

خرید ساعت دیواری آلپاکا GL66

ساعت دیواری سیکو پرو مکث مدل 610

ساعت دیواری سیکو پرو مکث مدل 610

ساعت دیواری سیکو پرو مکث مدل 610 را می توان به عنوان یک ساعت جدید که دارای ظرافتی ساده و امروزی است نام برد. این ساعت که طراحی مستطیلی شکل و چهارگوش دارد، یکی دیگر از محصولاتی است که قصد معرفی اش را خواهیم داشت. اعداد 3-6-9 و 12 به طور برجسته بر روی صفحه این ساعت خودنمایی می کنند. علاوه بر این، این مدل خاص دارای چهار تنوع رنگی و طرح های مختلف است. بسته به اولویت‌هایتان، می‌توانید از بین قهوه ای صفحه کرم -سفید صفحه طوسی - قهوه ای صفحه سفید و سفید صفحه مشکی انتخاب کنید.

این ساعت دارای اعداد بزرگ و پررنگ برای افزایش خوانایی است. مجهز به یک موتور آرامگرد است که بدون صدا کار می کند و حداقل انرژی مصرف می کند. علاوه بر این، دارای یک گارانتی شرکتی معتبر به مدت سه سال و همچنین یک دوره آزمایشی 10 روزه است. ما در فروشگاه اینترنتی میعاد تایم تلاش می کنیم تا با ارائه محصولات درجه یک و خدمات استثنایی نیازهای مشتریان گرامی را برآورده کنیم. اینها شامل ضمانت محصول از 2 تا 5 سال، یک دوره 10 روزه برای آزمایش کالای خریداری شده، ضمانت بازگشت وجه، و انعطاف پذیری برای انتخاب روش تحویل دلخواه شما است. خواهشمندیم با در میان گذاشتن نظرات خود با ما در این امر همکاری کنید.

خرید ساعت دیواری سیکو پرو مکث 610

ساعت دیواری فلزی آرتمیس مدل 2028 طلایی صفحه مشکی

ساعت دیواری فلزی آرتمیس مدل 2028 طلایی صفحه مشکی

یک ساعت دیواری مستطیلی با بدنه فلزی براق در ابعاد 60x35 سانتی متر را در این قسمت قصد معرفی اش را خواهیم داشت. این مدل خاص در سه رنگ ارائه می شود. اعداد سه بعدی و برجسته به همراه فونت رومی آن ها هم زیبایی و هم خوانایی ساعت را افزایش می دهد. نگین های اتمی نقش بسته روی صفحه ساعت جذابیت بصری آن را بیشتر می کند.

ویژگی های ظاهری:

 • موتور آرامگرد بی صدا
 • اعداد برجسته
 • نگین های اتمی روی صفحه
 • آبکاری شده با رنگ ثابت
خرید ساعت دیواری فلزی آرتمیس 2028

ساعت دیواری چهارگوش آرتمیس 2035 طلایی صفحه سفید

ساعت دیواری چهارگوش آرتمیس 2035 طلایی صفحه سفید

در این قسمت شما این امکان را دارید که یک ساعت دیواری مربعی با بدنه فلزی براق از برند آرتمیس مشاهده کرده و اطلاعات بیشتری کسب کنید. این مدل خاص در سه تنوع رنگی عرضه می شود. اعداد سه بعدی و برجسته به همراه فونت رومی آن ها زیبایی و خوانایی ساعت را افزایش می دهد.

مشخصات فنی و ظاهری:

 • موتور آرامگرد
 • اعداد برجسته
 • آبکاری شده با رنگ ثابت
خرید ساعت دیواری چهارگوش آرتمیس 2035

ساعت دیواری چوبی وینتیج مدل 8020

ساعت دیواری چوبی وینتیج مدل 8020

ساعت دیواری چوبی کلاسیک مدل 8020 از برند vintage را می توان یکی از محصولات محبوب این برند دانست. اعداد رومی بزرگ روی صفحه ساعت نقش بسته است که خوانایی را افزایش داده و جذابیتی چشمگیر و کلاسیکی به وینتیج 8020 می بخشد. رنگ بندی جذاب ساعت هماهنگی یکپارچه با سبک های مختلف دکوراسیون منزل یا محل کار را امکان پذیر می کند. این ساعت دیواری با موتور تایوانی کار می کند.

امکانات:

 • بدنه چوبی مرغوب با طراحی زیبا و کلاسیک
 • هماهنگی رنگی جذاب بین قاب و صفحه ساعت
 • ابعاد: 70x55
خرید ساعت دیواری چوبی وینتیج 8020

ساعت دیواری چوبی مدل ANDRE کد WM-6022

ساعت دیواری چوبی مدل ANDRE کد WM-6022

یکی از ساعت های محبوب و چهارگوش لوتوس همین مدل می باشد که قصد معرفی اش را خواهیم داشت. ساعت ANDRE آندره لوتوس ترکیبی از متریال چوب و فلز است. بدنه ساعت از چوب راش با دو قاب فلزی مشکی مات در داخل و قاب چوبی خارجی  ساخته شده است که به قاب ساعت چوبی مدرن آندره حس منحصر به فردی می بخشد. طراحی مدرن صفحه ساعت چوبی ساعت آندره به زیبایی این ساعت اضافه کرده است. عقربه های کرم رنگ و اعداد یونانی در پس زمینه مشکی خوانایی و تشخیص زمان را راحت تر می کند و صفحه ساعت چوبی مدرن آندره را برجسته می کند. ترکیب پتینه سفید در بدنه چوبی و رنگ مشکی فلزی جذابیت بصری ساعت دیواری چوبی آندره را افزایش می دهد.

استفاده از رنگ‌های سفید و مشکی در بدنه ساعت امکان استفاده این مدل ساعت را در دکورهایی با بیس رنگی تیره یا روشن امکان پذیر می کند. طراحی صفحه ساعت چوبی مدرن آلوین با طراحی کلی ساعت هماهنگ است.

مشخصات ساعت دیواری چوبی ANDRE Lotus:

 • ابعاد: 52x39 سانتی متر
 • جنس قاب: چوب و فلز
 • وزن: 4 کیلوگرم
 • وزن با بسته بندی: 5 کیلوگرم
خرید ساعت دیواری چوبی مدل 6022