تابلو مدرن از پرفروش ترین محصولات هنری

تابلو یکی از وسایل مهم و کاربردی برای زیبایی اتاق های مختلف خانه و دکوراسیون آنها می باشد. انواع مختلفی از تابلو ها از زمان قدیم تا کنون تولید و  وارد بازار شده و در بخش های مختلف خانه نصب می گردد. تابلو پذیرایی مدرن شناخته شده و دارای طرفداران زیادی است. در مقایسه با تابلو های نوع کلاسیک انواع تابلو مدرن بخش عظیمی از بازار را به خود اختصاص داده است. افرادی که به سبک هنری مدرن علاقمند هستند بیشترین خرید تابلو پذیرایی مدرن را دارند. در حال حاضر تابلو های چند تکه، تابلوهایی با مفاهیم انتزاعی، تابلو های ال و تابلو هایی  همراه با نوشته از مهمترین این محصولات  هستند.

تابلو پذیرایی مدرن را برای دکوراسیون مدرن  بکار می برند. انتخاب نوع تابلو و طرح موجود بر روی آن علاوه بر سلیقه افراد به رنگ و نوع دکور نیز بستگی دارد. تنوع این محصولات انتخاب را برای خریداران ساده نموده است. هر مدل از تابلو های مدرن را با توجه به چیدمان اتاق ها می توان در مکان های مختلف خانه استفاده نمود. مواد اولیه بکار رفته در تابلو کیفیت آن را تغییر می دهد، بنابراین خرید از طراح و تولید کننده معتبر مهمترین اصل برای تهیه تابلو  مدرن می باشد.

چگونه تابلو پذیرایی مدرن را انتخاب کنیم؟

چگونه تابلو پذیرایی مدرن را انتخاب کنیم؟

 انتخاب تابلو پذیرایی مدرن با توجه به تنوع بسیار زیاد طرح ها و رنگ ها چندان ساده نیست و باید قبل از انتخاب و نهایی کردن خرید، اتاق پذیرایی را به خوبی بررسی نمایید. زمانی تابلو مدرن برای محیط انتخاب می‌گردد که دکوراسیون و طراحی داخلی مدرن باشد. مکان نصب تابلو و دیوار اتاق  به دقت بررسی می شود، اندازه تابلو باید متناسب با ابعاد دیوار باشد. تابلو های پذیرایی مدرن دارای ابعاد مختلفی هستند و علاوه بر طراحی که تابلو دارد تناسب شکل تابلو با دیوار نیز مهم است. دیوار بزرگ و اصلی اتاق پذیرایی بهتر است با تابلوهای بزرگ مدرن  پوشانده شود. برای نصب تابلو روی دیوار باید به فاصله آن با سقف دقت نمایید.

بهتر است رنگ‌بندی و نوع طراحی که در تابلو پذیرایی مدرن بکار رفته، به دکوراسیون و وسایل اتاق پذیرایی شباهت داشته باشد. زمانی که از مشاورین فروش انواع تابلو مدرن کمک بگیرید با توجه به دانشی که از تنوع تابلوها و هنر مدرن دارند بهترین گزینه را به شما معرفی می کنند. با ورود به اتاق پذیرایی به عنوان یکی از پر رفت و آمد ترین مکان هر خانه ای تابلو پذیرایی مدرن جذابیت اتاق را افزایش داده و حس خوبی را در افراد ایجاد خواهد نمود.

 شناخت انواع تابلو پذیرایی مدرن برای انتخاب بهتر

تابلوهای دکوراتیو مدرن و لوکس و ویژگی های آنها

تابلوهای دکوراتیو مدرن و لوکس به دلیل توانایی آنها در تغییر فضاها و اضافه کردن ظرافت و پیچیدگی در طراحی داخلی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. اگر دکوراسیون مدرنی داشته باشید، مطمئنا یک تابلو بسیار زیبا با طرح و نقش جذاب خودش می تواند به شدت در زیبایی دکوراسیون مدرن شما و جذابیتش تاثیرگذار باشد. این تابلو ها با استفاده از تکنیک های پیشرفته و مواد درجه یک برای ایجاد جلوه های بصری خیره کننده و افزایش جذابیت کلی زیبایی شناختی هر اتاق ساخته شده اند. در ادامه ببرسی خواهیم کرد که تابلوهای دکوراتیو مدرن و لوکس چه ویژگی هایی دارند:

  • مواد با کیفیت بالا: تابلوهای دکوراتیو مدرن و لوکس معمولاً از مواد درجه یک مانند چوب طبیعی، آلیاژهای فلزی، شیشه یا اکریلیک ساخته می شوند که دوام و طول عمر را تضمین می کنند. این مواد با دقت انتخاب شده اند تا تأثیر بصری فریبنده ای ایجاد کنند.
  • طرح های پیچیده: تابلو های تزئینی مدرن دارای طرح های پیچیده و کاردستی دقیق هستند. آنها می توانند از الگوهای هندسی پیچیده گرفته تا اشکال ارگانیک متغیر باشند، که امکان ایجاد یک سبک همه کاره و منحصر به فرد را فراهم می کند که می تواند انواع تم های داخلی را تکمیل کند.
  • گزینه های شخصی و سفارشی سازی: بسیاری از تابلو های تزئینی مدرن گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهند که به طراحان و صاحبان خانه اجازه می دهد تا طرح های شخصی و سفارشی ایجاد کنند. گزینه‌های سفارشی‌سازی می‌تواند شامل انتخاب مواد، رنگ‌ها، الگوهای خاص، یا حتی ترکیب نقوش شخصی یا عناصر نام تجاری باشد. حتی می تواند چهره خود اشخاص هم به یک تابلو بسیار زیبا تبدیل شود.
  • دستکاری نور و فضا: تابلوهای دکوراتیو مدرن و لوکس می توانند به طور موثر نور و فضای داخل اتاق را دستکاری کنند. برخی از تابلو ها برای پخش یا فیلتر کردن نور طراحی شده اند و محیطی نرم و گرم ایجاد می کنند. برخی دیگر ممکن است برای تقسیم فضاها یا ایجاد توهمات بصری که ادراک ابعاد اتاق را گسترش می‌دهند یا تغییر می‌دهند، استفاده شوند. این تابلو ها به شکلی هستند که وقتی مشاهده می کنید، حس می کنید فضا منزل گسترده تر هستند.
  • نصب آسان: تابلوهای دکوراتیو مدرن و لوکس با در نظر گرفتن سهولت نصب طراحی شده اند. آنها اغلب سبک وزن هستند و با سیستم های نصب کاربر پسند ارائه می شوند که نصب سریع و بدون دردسر را امکان پذیر می کنند.
  • کاربرد همه کاره: این تابلو ها کاربردهای گسترده ای دارند. آنها را می توان در فضاهای مسکونی یا تجاری از جمله اتاق نشیمن، اتاق خواب، ادارات، رستوران ها، هتل ها و فروشگاه ها استفاده کرد.

به طور خلاصه، تابلوهای دکوراتیو مدرن و لوکس در استفاده از مواد با کیفیت بالا، طراحی های پیچیده، طیف وسیعی از مواد در ساختشان، گزینه های سفارشی سازی، دستکاری نور و فضا، نصب آسان، کاربردهای همه کاره برتری دارند. این ویژگی‌ها به جذابیت آن‌ها کمک می‌کنند و آن‌ها را به انتخابی محبوب برای دکوراسیون های لوکس و مدرن تبدیل می کند.

انواع تابلو پذیرایی مدرن

شناخت انواع تابلو پذیرایی مدرن برای انتخاب بهتر

انواع تابلو پذیرایی مدرن شامل اثرهای هنری متفاوتی است که در قاب هایی با ابعاد و شکل های مختلف قرار گرفته اند. تابلو مدرن برای بخش های مختلف خانه از اتاق خواب تا پذیرایی کاربردی است. تابلو عکس چهره تابلو های چند تکه، تابلو بک لایت و یا تابلو های برجسته از پر فروش ترین تابلو های مدرن هستند. نقاشی های غیر واقعیت گرا در دسته تابلو های مدرن قرار می‌گیرد، طرح های بکار رفته در این تابلو وجود خارجی ندارند و با  دکوراسیون مدرن در پذیرایی همخوانی زیادی دارند. تنوع در تابلو پذیرایی مدرن بسیار زیاد است و به همین دلیل کمبود های ناشی از تنوع طرح و رنگ در فضای اتاق پذیرایی از بین می رود.

 در سالهای گذشته تابلو شنی در بین تابلو پذیرایی مدرن  مورد توجه قرار گرفته است. تابلو شنی قاب های به شکل دایره و یا مستطیل دارد. رنگهای مختلفی در این تابلو ها استفاده شده و با وجود شن در داخل محفظه طرح های زیبایی در این تابلو بوجود می آید. شکل های مختلفی با کمک شن ها در این تابلو ایجاد می شود.

تابلو برجسته از انواع تابلو پذیرایی مدرن است. با کمک چسب چوب و مواد دیگر متناسب با طرح، شکل های برجسته زیبایی بر روی قاب ایجاد می گردد. رنگ های متنوع بر زیبایی کار افزوده و تابلو جذاب زیبایی در پذیرایی ایجاد خواهد نمود. تابلو بک لایت انتخاب دیگری برای افرادی است که به دنبال تابلو پذیرایی مدرن و شیک هستند. سیستم نوری در پشت تابلو نصب است. تمام اجزای تشکیل دهنده این تابلو از قاب، نوع پارچه، رنگ های استفاده شده در عکس و لامپ ها  به صورتی است که در محیط مورد استفاده جذابیت زیادی ایجاد کند.

تابلو نقاشی مدرن برای اتاق پذیرایی

تابلو نقاشی مدرن ابزاری منحصر به فرد برای هنر و خلاقیت است. این روشی ساده تر و کارآمدتر برای کشف بیان هنری خود در اختیار هنرمند قرار می دهد. این سری تابلو ها متریال های مختلفی و طرح و نقش بسیار متنوعی را پوشش می دهند و همه به سلیقه هنرمند طراح تابلو و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. تابلو نقاشی مدرن با ویژگی های متنوعی طراحی شده است که آن را برای هنرمند مدرن عالی می کند. این تابلو ها به دلیل اینکه با سه پایه داخلی، پایه های قابل تنظیم و میدان دید طراحی شده است، به هنرمند اجازه می دهد با طیف گسترده ای از زوایا و چشم اندازها کار کند و یک طرح و نقش بسیار عالی را رقم بزند. تابلو نقاشی مدرن با طراحی و کیفیت برتر خود، انتخاب مناسبی برای هر هنرمندی است که به دنبال جایگزینی مطمئن و کارآمد برای ابزارهای سنتی نقاشی است. همچنین محصول نهایی یا نقاشی تکمیل شده می تواند یک ابزار اصلی زیبا کننده دیوار های هر فضا مدرنی باشد.

تابلو نقاشی مدرن برای اتاق پذیرایی هم یک یکی دیگر از ابزارهای ضروری اتاق نشیمن یا پذیرایی هستند. چه به دنبال اضافه کردن رنگ، یک بافت جالب یا یک طرح انتزاعی باشید، می توانید طیف گسترده ای از تابلو نقاشی مدرن را برای انتخاب پیدا کنید. نقاشی مناسب نه تنها جلوه ای منحصر به فرد به اتاق نشیمن شما می بخشد، بلکه می تواند به ایجاد فضایی آرام تر و جذاب تر کمک کند. هنگام انتخاب نقاشی برای اتاق نشیمن، مطمئن شوید که اندازه اتاق، رنگ های موجود و سبک طراحی فضا را در نظر گرفته اید. با نقاشی مدرن مناسب، می توانید اتاق نشیمن خود را به فضایی جذاب و منحصر به فرد تبدیل کنید.

تابلو نقاشی که با رنگ روغن و مواد مورد نیاز برای نقاشی روی بوم تولید می شود، بسیار زیبا و تاثیر گذار خواهد بود و یکی از گزینه های افرادی است که برای چیدمان اتاق پذیرایی در فکر خرید تابلو پذیرایی مدرن می باشند. هزینه های این نوع از تابلو ها به دلیل مواد اولیه گران از بقیه تابلو ها هزینه بالاتری دارد.

تابلو سه بعدی و تابلو چند تکه از پرفروش های تابلو های مدرن

تابلو سه بعدی و تابلو چند تکه  از پرفروش های تابلو های مدرن

تابلو سه بعدی از جدیدترین طرح تابلو های پذیرایی است. ساختار این تابلو تصویرها را به شکل متحرک نمایش می دهد و با استفاده از آن محیط را بسیار گرم و جذاب خواهید نمود. ماندگاری این تابلو بسیار زیاد است و از ویژگی های خوب این وسیله می باشد. در این تابلو عمق تصاویر با اثر پرسپکتیو قابل مشاهده است و نور پردازیهای حرفه ای نیز در آن  بکار گرفته  می شود. مشتری می تواند عکس مورد نظر خود را به تولید کننده  سفارش دهد و  تابو سه بعدی را دریافت نماید.

در طراحی مدرن تابلو های چند تکه به ویژه تابلو سه تکه رواج یافته  است. تابلو های سه تایی دارای طرح های مختلفی هستند و انواع تصاویر بر روی آنها قابل اجرا است. نصب سه تکه ای معمولا ساده تر است ولی اگر از سه تکه بیشتر باشد باید به محیط و دیوار مناسب با آن دقت نمایید. معمولا این تابلو ها دارای طرح هایی هستند که موضوعات مرتبط و پیوسته ای دارد. رنگ بندی های مختلفی در این تابلو پذیرایی مدرن به چشم می خورد بنابراین به راحتی با انواع  دکوراسیون هماهنگ خواهد شد. یکی از این محصولات محبوب در مورد تابلو چند تکه، محصول تابلو چهار تکه لوتوس مدل GRACE می باشد، که می توانید تهیه نمایید.

تابلو هایی که در آنها خطاطی یا متن نوشته نیز بکار رفته طرفداران زیادی دارد. طرح ها با توجه به خلق کننده و  خلاقیتی که در آنها وجود دارد، متفاوت است. برخی از انواع تابلو پذیرایی مدرن به شکل تلفیقی نقاشی با خطاطی است. این ترکیب مورد توجه افرادی است که طراحی داخلی و اتاق پذیرایی خود را به صورت مدرن چیدمان نموده اند.

خرید تابلو پذیرایی مدرن با بهترین شرایط

خرید تابلو پذیرایی مدرن با بهترین شرایط

خرید تابلو پذیرایی مدرن توسط افرادی انجام می شود که طراحی و دکور اتاق پذیرایی خانه خود را به سبک مدرن چیدمان نموده اند. اگر خریدار اطلاعات کافی برای خرید تابلوهای مدرن و انواع آنها داشته باشد با مشاهده انواع  محصولات در سایت فروشگاهی و یا مراکز فروش به صورت حضوری بهترین خرید را خواهد داشت. اگر از جمله افرادی باشید که اطلاعات کمی در این حوزه دارید با دریافت مشاوره بهترین گزینه را انتخاب خواهید نمود.

همانطور که گفته شد، تابلو پذیرایی مدرن تنوع زیادی دارد و باید با محیط متناسب باشد. علاوه بر شکل ظاهری و  طرح موجود در تابلو هزینه نیز برای خرید مورد توجه است. فروشگاهی را برای خرید انتخاب نمایید که با توجه به  هزینه مواد اولیه و  مقدار ارزش واقعی کار برای محصولات خود قیمت گذاری کرده باشد. مشاورین فروش کاملا به حوزه تابلو و انواع آنها آشنا هستند و آمادگی کافی برای انتقال تجربیات خود را دارند.

برای خرید و سفارش این محصولات می توانید سفارش خود را ثبت نموده و مراحل خرید را انجام دهید. خرید تابلو مدرن با تضمین هم به صورت حضوری و هم اینترنتی انجام می شود و در هر کجای ایران می توانید طرح تابلو مورد نظر خود را سفارش دهید.