جهیزیه عروس یکی از مهمترین انتخابهایی است که یک عروس خانم قبل شروع زندگی باید در آن دقت کند. یک سری محصولات برای هر قومی با هر عقیده و هر شهری، در دسته جدایی ناپذیر جهیزیه محسوب می‌شوند ویکی از این موارد سرویس آشپزخانه است. سرویس آشپزخانه از این لحاظ اهمیت زیادی دارد که در زندگی مشترک زمان زیادی برای موارد مختلف در آشپزخانه سپری می‌شود و اغلب هم این مورد برای خانمها حائز اهمیت است.

   می دانستید که آشپزخانه برای کدبانوها قلب خانه محسوب می‌شود این حسی است که اغلب بانوان دارند و با تمام وجود سعی دارند که در این مکان پادشاهی کنند. البته بماند که در زندگی مشترک آقایان هم باید در آشپزخانه فعالیت کند ولی به هر حال این رسم مقاله نویسی است و مخاطب هدف این مقاله خانمها هستند. در کنار ظروف شیشه ای و بلور و چینی مسلما باید به فکر تامین سایر وسایل مثل سرویس حبوبات و پاسماوری بود. چون آشپزخانه با همه این اقلام کامل می‌شود.

   اهمیت استفاده از سرویس آشپزخانه 1 استفاده از سرویس آشپزخانه را می توان به این دلیل عنوان کرد که شما می توانید با استفاده از جدیدترین سرویس آشپزخانه ها زیبایی ویژه ای را به این محل مهم اختصاص دهید . هم اینکه شما دارای یک فضای بسیار مدرن و آشپزخانه منحصر به فرد باشید. شاید به نظر شما استفاده از سرویس آشپزخانه و یک ست رنگی بسیار زیبا به زیبایی محیط می افزاید و صد البته درست فکر می کنید.

   سرویسی آشپزخانه نظم بسیار ویژه ای را به آشپزخانه شما هدیه می کند. سرویس آشپزخانه یک انتخاب آسان برای نوعروسان است. به راحتی این امکان را دارید که تمام آنچه نیاز دارید برای یک آشپزخانه ویژه با یک سرویس آشپزخانه زیبا را تهیه کنید. دیگه نیاز نیست که برای پیدا کردن هر وسیله کوچکی از این مغازه به آن مغازه بروید. تا آن وسیله را با لوازم آشپزخانه خود ست کنید. با یکبار خرید سرویس آشپزخانه تمام نیاز خود را به لوازم آشپزخانه محیا کنید. با این کار هم صرفه جویی در وقت و هم در هزینه خود کرده اید.

   اجزای تشکیل دهنده سرویس آشپزخانه

   با اجزاء تشکیل دهنده‌ی سرویس آشپزخانه آشنا شوید:

   این موارد را می توان در اکثریت سرویس های آشپزخانه موجود در بازار یافت. برخی از ست های آشپزخانه یکسری اجزای اضافه بر مواردی که گفته خواهد شد، را دارا می باشند.

   سطل برنج:

   همانطور که می‌دانید برنج رطوبت محیط را به خود جذب می‌کند، پس مسلما باید از ظرف مخصوص برای نگهداری برنج استفاده شود که دوباره شاهد این اتفاق نباشیم. سطل مخصوص برنج در این سرویس‌ها دارای ویژگی عالی است که رطوبت را به خود جذب می کند و برنج در آن به هیچ عنوان خیس نخواهد شد. برخی از این سطل‌ها دارای پیمانه و برخی دیگر بدون پیمانه هستند.

   سرویس ادویه:

   این سرویس هم برای نگهداری ادویه جات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی می‌توانید انواع ادویه، نمک، فلفل و .. را درون این ظروف خاص قرار دهید. برخی از آنها در قسمت جلویشان سوراخ‌هایی قرار داده شده که به راحتی از طریق این سوراخ ها می توانید ادویه را به داخل ظروف بریزید. معمولا این سرویس بر روی پایه خاصی یا استند مخصوص نگهداری می‌شود.

   پاسماوری یا ظرف‌هایی برای قراردادن قند، چای و شکر در آنها:

   این ظروف با نام پاسماوری هم در بازار در دسترس است، چراکه همیشه بهترین جا برای این ظروف در کنار سماور می باشد. به کمک این ظروف مقدمات آماده‌سازی چای همیشه در کنار شما و دسترس شما خواهد بود.

   سطل نگهداری ماکارونی:

   حتما برای شما هم پیش آمده که وقتی قصد درست کردن ماکارونی را دارید، متوجه می‌شوید که برای مثال یک بسته ماکارونی کامل برای تعداد دونفر خیلی زیاد می‌شود. مسلما اگر بخواهید آن را در فضای باز قرار دهید، با میکروب ها سر کار دارید و دچار آلودگی می شود و برای سلامتی مضر خواهد بود. پس تنها راه قرار دادن ماکارونی در سطل مخصوصی برای نگهداری آن است تا در معرض آلودگی قرار نگیرد و با خیال راحت درب روی ظرف مانع ورود آلودگی شود.

   سرویس ملاقه و کفگیر:

   با جرات می توان گفت که یکی از اصلی ترین وسایل مورد نیاز در آشپزخانه، سرویس کفگیر و ملاقه می باشد، که در این سرویس‌های آشپزخانه بر روی یک استند زیبا و مخصوص آویز می‌شوند. جنس دسته‌ی آنها هم معمولا به صورت نسوز است.

   ترازو:

   اگر اهل کیک و شیرینی پزی هستید، حتما باید سرویس آشپزخانه مجهز به ترازو را خریداری کنید. چون به راحتی می‌توانید انواع مواد غذایی را با استفاده از آن اندازه گیری و وزن کنید. این ترازوها در دو مدل دیجیتالی و عقربه‌ای در بازار در دسترس عموم قرار گرفته است و شما می توانید تهیه کنید. طبیعی است که اگر ترازو دیجیتال باشد، قیمت سرویس هم مسلما بیشتر می شود.

   ظرفی برای نگهداری نان:

   مسلما چیزی که مشخص است نان در اثر رطوبت کپک می‌زند و تازگی خود را به صورت کامل از دست می‌دهد. این ظروف رطوبت را به خود گرفته و هوای خشک را به نانها هدیه می دهد و مانع از ورود هوای مرطوب به داخل نانها می‌شود. درب این ظرف‌ها یا به صورت کرکره ای موجود است یا به صورت کشویی  و به این صورت بسته خواهد شد.

   سطل زباله:

   می‌توان گفت اکثریت این سرویسها به سطل زباله مخصوص که با سرویس هماهنگ باشد، مجهز هستند و به صورت پدالی که در قسمت پایین آنها تعبیه شده، به راحتی باز و بسته می شود.

   نکات بسیار مهم و کاربردی که قبل ازخرید سرویس باید توجه کنید

   نکات بسیار مهم و کاربردی که قبل ازخرید سرویس باید توجه کنید

   • همیشه سعی کنید بر خرید مدل هایی داشته باشید که به صورت کامل هستند، یعنی همه‌ی ظروف مورد نیاز آشپزخانه را پوشش می دهند، تا بعدا نیازی به خرید جداگانه‌ی ظرف دیگری که با سرویس شما هماهنگ باشد نداشته باشید.
   • همیشه یک نفر را هنگام خرید سرویس آشپزخانه همراه خود داشته باشید که  در زمینه شناسایی جنس خوب و بد ماهر باشد، تا به شما در انتخاب یک سرویس باکیفیت کمک و همراهی کند.
   • اگر سرویس انتخابی شامل ملاقه و کفگیر هم می شد، حتما قبل از خرید برای سنجش وزن و مناسب بودن، هر دو را در دست بگیرید تا از سبکی و راحت بودن کار با آنها اطمینان کامل را کسب کنید. همچنین با نسوز بودن جنس دسته توجه کنید.
   • حتما فراموش نکنید که با دقت تمامی قسمت‌های را بررسی کنید که مبادا دچار زدگی و آسیب دیدگی باشد و البته اگر قصد خرید از وب سایت میعاد تایم را دارید شما می توانید سرویس های آشپزخانه مناسب را خریداری و در صورت لزوم از گارانتی و شرایط ویژه این وب سایت استفاده کنید.
   • حتما وزن سرویس های آشپزخانه را بررسی کنید. سرویس‌های آشپزخانه باید وزن کمی داشته باشند تا هنگام قرار دادن حبوبات و سایر موارد دیگر غذایی سنگین نشود.
   • مسلما قیمت این سرویس‌ها بر اساس موارد پوشش دهنده متغیر است و شما باید به بودجه خود توجه کنید. برخی از این سرویس‌ها 25 پارچه، 30 پارچه و یا 40 پارچه هم هستند. و شما هستید که باید با توجه به بودجه و نیاز خود اقدام به خرید سرویس آشپزخانه مورد نظر خودتان کنید.

   اهمیت سرویس آشپزخانه 3

   اهمیت سرویس آشپزخانه

    تهیه وسایل آشپزخانه قبل از انتخاب و چیدمان و دکوراسیون این فضا مسلما اهمیت بالاتری دارد. چون چیدمان و دکوراسیون با وسایل باید هماهنگ باشد. سرویس آشپزخانه مجموعه از وسایلی غیر برقی می‌باشد که با زیبایی و خاص خودش در دسته اولین انتخابهایی است که یک بانو برای انتخاب وسایل آشپزخانه مد نظر قرار می‌دهد.

    محصول یا ست سرویس آشپزخانه این امکان را به شما می‌دهد که تمام مواد مورد نیاز برای تهیه یک غذای لذیذ را در دسترس خود داشته باشید و مشکل گشتن در تمام کابینتها به کل از بین می‌رود چون مواردی مثل حبوبات و سایر، همه در کنار هم و در یکجا به صورت ست و مرتب قرار گرفته است.

     این مورد را فراموش نکنید که سرویس آشپزخانه در طرح و رنگ‌های مختلف موجود می‌باشد که بهتر است با فضا آشپزخانه همخوانی داشته باشد. وب سایت میعاد تایم هم این دسته از محصولات را پوشش می‌دهد و می‌توانید با انتخاب هر محصول، در زمان مناسبی محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید. در ادامه قصد داریم تعدادی از محصولات بی نظیر و متنوع میعاد تایم را در دسته بندی سرویس آشپزخانه بررسی و معرفی کنیم.

     قوری دمنوش دسته دار با کد 1906

     قوری دمنوش دسته دار با کد 1906

     یک قوری از نظر بصری قابل توجه، مناسب برای هر آشپزخانه، به راحتی برای استفاده در دسترس است. این قوری خارق‌العاده انتخابی برجسته برای سرو چای است و دارای دسته‌ای است که به طور عمدی ساخته شده تا حداکثر راحتی را ارائه دهد. ترکیب پیرکس قوری از جمله ویژگی هایی است که زیبایی این محصول را افزایش می دهد. علاوه بر این، این محصول در بسته بندی هدیه جذاب ارائه شده است. علاوه بر این، می‌توانید بدون زحمت این قوری را با قرار دادن آن در ماشین ظرفشویی یا حتی قرار دادن آن در معرض شعله مستقیم گاز بدون هیچ گونه آسیبی استفاده کنید.

     خرید قوری دمنوش 1906

     قابلمه پیرکس با سایز بندی مختلف و کیفیت درجه یک

     قابلمه پیرکس با سایز بندی مختلف و کیفیت درجه یک

     در قلمرو هنر آشپزی، قابلمه ابزاری ضروری در آشپزخانه است که به عنوان ظرفی برای ایجاد غذاهای لذیذ و سالم عمل می کند. تطبیق پذیری و ظرفیت آن برای مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، آن را برای هر آشپزی ضروری می کند، که هم سرآشپزهای ماهر و هم خوراک شناسان داخلی را در بر می گیرد. قابلمه پیرکس که در سه اندازه مختلف قابل تهیه است، از این اصل اساسی مستثنی نیست. ترکیب جنس پیرکس، زیبایی و ظرافت خاصی را به این محصول بخشیده است و به راحتی روی شعله مستقیم قرار می گیرد.

     خرید قابلمه پیرکس با سایزبندی مختلف

     قوری دمنوش دسته دار با کد BH-34

     قوری دمنوش دسته دار با کد BH-34

     در اختیار شما یک قوری با زیبایی فوق العاده است که برای قرار دادن در هر آشپزخانه ای مناسب است. قابل ذکر است که این قوری برای سرو چای بسیار مناسب است، زیرا دسته آن برای حداکثر راحتی طراحی شده است. دسته چوبی این اطمینان را می دهد که می توانید از این محصول به راحتی استفاده کنید. علاوه بر این، این کالای باشکوه برای رویدادهایی با ماهیت رسمی یا مجلل مناسب است و در بسته بندی های نفیس هدیه تحویل داده می شود. همچنین می توانید این قوری را برای تمیز کردن بدون زحمت در ماشین ظرفشویی قرار دهید و حتی بدون ترس از آسیب آن را در معرض شعله مستقیم گاز قرار دهید. درب کتری دارای یک فیلتر منحصر به فرد است که یک لایه اضافی از راحتی و عملکرد را اضافه می کند.

     خرید قوری دمنوش دسته دار BH-34

     قوری دمنوش دسته دار مدل یخی با کد 22068

     قوری دمنوش دسته دار مدل یخی با کد 22068

     آشپزخانه ممکن است با یک قوری باشکوه با زیبایی استثنایی تزیین شود. وظیفه اصلی این قوری سرو چای است و این کار را کاملاً بی عیب و نقص انجام می دهد. دسته قوری با توجه به ظرفیت آن برای کاهش ناراحتی، با در نظر گرفتن راحتی طراحی شده است. یک کالای رسمی و مجلل است و در بسته بندی های نفیس هدیه تقدیم شما می شود. قوری را می توان در ماشین ظرفشویی تمیز کرد و در برابر مستقیم شعله گاز آسیب پذیر نیست. درب مجهز به یک فیلتر منحصر به فرد است که بسیار سودمند است.

     خرید قوری دمنوش دسته دار 22068

     بانکه بزرگ بنکیو آبگز نارسیس کد 1020

     بانکه بزرگ بنکیو آبگز نارسیس کد 1020

     محصول مورد نظر یک بانک فوق العاده زیبا است که در سه اندازه متمایز - بزرگ، متوسط ​​و کوچک موجود است که می‌توان آن را با توجه به سلیقه فردی انتخاب کرد. درب و شیشه بانک با طرح گل آراسته شده است، در حالی که شیشه های ضد آب به گونه ای طراحی شده اند که زیبایی فضای آشپزخانه را افزایش دهند. در زمان های اخیر، محصولاتی از این نوع که با این نوع شیشه و الگو مشخص می شود، به طور فزاینده ای محبوب شده اند. با استفاده از این محصول، فرد می تواند غذای مد روز را تهیه کند. محصول به راحتی در دسترس است و با ثبت سفارش در قسمت تعیین شده قابل تهیه است. علاوه بر این، محصول به صورت رایگان و با تضمین تحویل به موقع در دسترس است.

     مشخصات فنی محصول:

     • ابعاد بانک بزرگ: 13x13x24 سانتی متر
     • ابعاد بانکی متوسط: 13x13x19 سانتی متر
     • ابعاد بانک کوچک: 13x13x14 سانتی متر

     خرید بانکه بنیکو 1020

     محصولات مرتبط: