شرایط تعویض و برگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه اینترنتی میعاد تایم بوده است و فروشگاه میعاد تایم در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند. تمامی محصولات فروشگاه میعاد تایم دارای گارانتی بین المللی و ایران (زیر نظر نماینده انحصاری هر برند در ایران ) میباشد که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 10 روز مهلت تست می‌شوند.


شرایط بازگرداندن کالا


استفاده از 10 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 1. مشتریانی که به صورت حضوری و یا از طریق پیک موتوری محصول خود را تحویل میگیرند بعد از چک کامل از نظر سلامت ظاهری خط و خش، رنگ و ... در همان زمان به نماینده فروشگاه میعاد تایم امضاء ("ساعت(های) فوق صحیح و سالم دریافت گردید") میدهند و حق اعتراض در موارد ذکر شده را از خود سلب می کنند
 2. اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
 3. اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 10 روز کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه میعاد تایم اطلاع داده شود (از طریق صفحه خدمات پس از فروش).
 4. این سرویس اشکال‏‏‌های فنی  و ظاهری مانند شکستگی، خط و خش و ... که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل، تنظیمات، استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده ساعت ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل نمی‌شود.

-  اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

 1. وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
 2. بعضی کالاها توسط شرکت های تولیدی به گونه ای عکاسی می شوند که ممکن است نور محیط کمی بر روی رنگ کالا تاثیرگذار باشد و این اجتناب ناپذیر است بنابراین جزء موارد مغایرت کالا به حساب نمی آید.
 3. مغایرتهای ساعت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات ظاهری پس باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 4. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشددر صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد. (مربوط به مشتریانی که محصول خود را غیر حضوری و یا غیر از پیک دریافت میکنند)

 1. ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا،از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
 2. آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا،از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
 3. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه میعاد تایم تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
 4. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه میعاد تایم ارسال شود.
 5. در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه میعاد تایم بازگردانده شود.

کالا را چطور ارسال کنید؟

 1. از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری کنید.
 2. برای ارسال، باید کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند جعبه - دفترچه راهنما و گارانتی – پاکت (به همان نحوی کهدریافت کرده ای سالم) به همراه کالای اصلی ارسال شود.
 3. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی ساعت و یا پاره و مخدوش کردن پاکت آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
 4. فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از فاکتور در صفحه پیگیری خرید، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.
 5. اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با فروشگاه میعاد تایم تماس بگیرید.
 6. کالای خریداری شده را داخل پاکت یا کارتن جداگانه‌ای قرار دهید و از نوشتن آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته یا جعبه اصلی خودداری کنید.
 7. بسته خود را به آدرس: استان تهران - تهران - خانی آباد نو - خیابان میعاد (شمالی) - بین ک 22 و 24 - پلاک 475   کد پستی:  1891644451 تلفن: 88894873-021 ارسال کنید.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 1. هزینه ایاب و ذهاب در زمان استفاده از گارانتی بازگشت به عهده مشتری می باشد.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

 1. کارشناسان فروشگاه میعاد تایم ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب دیدگی  توسط کارشناسان فروشگاه میعاد تایم تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند. لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه میعاد تایم بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی ( مبلغ درج شده در فاکتور ) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، فروشگاه میعاد تایم تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
 2. اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه میعاد تایم در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته وفقط تعهد بازپرداخت وجه کالا  – درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.
 3. پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه میعاد تایم، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.
 4. کارشناسان فنی برای تست محصولات، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها و رویه‌های ابلاغ شده توسط  شرکت‌های تولید کننده و یا نمایندگی‌ مجاز محصولات در ایران و کالاهای ارائه شده در سایت فروشگاه میعاد تایم هستند، لذا علیرغم تصور آن‌که تست کالا (حتی برای ایرادهای خیلی آشکار) می‌تواند خیلی سریع انجام شود، ولی در عمل رعایت رویه‌های تست زمان‌بر است و در مواردی نیاز به هماهنگی با نمایندگی‌های مجاز آن کالا دارد. به همین علت زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا 24 الی 48 ساعت در نظر گرفته شده است، ولی خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده، در کوتاه ترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخ دهد.  
 5. از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 6. ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه میعاد تایم است.

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

 1. با شماره تلفن: 09028888302 تماس بگیرید.
 2. و یا پیام خود را در صفحه ارسال کنید.