شرایط ارسال محصولات

آسودگی خاطر و جلب رضایت مشتریان از اولویت‌ها و اهداف اصلی فروشگاه میعاد تایم است، لطفاً قبل از ثبت نام در فروشگاه میعاد تایم به موارد زیر توجه کنید:

تمامی کالاهای موجود در فروشگاه میعاد تایم به صورت آکبند در انبارهای فروشگاه قبل از ارسال با وسواس کامل توسط همکاران ما بازبینی و به صورت کامل چک می شوند و در صورت هرگونه ایراد در همان لحظه تعویض خواهند شد تا محصول سفارش داده شده توسط مشتری در بهترین شرایط ممکن ارسال شوند.

نحوه ارسال کالا برای شهر تهران

تمامی کالاها ظرف یک الی دو روز کاری از طریق پیک با هماهنگی قبلی انجام خواهد شد، در صورت پرداخت اینترنتی ارسال به صورت رایگان و روند ارسال کالا سریع‌تر انجام خواهد شد و در صورت انتخاب گزینه پرداخت در محل هزینه ارسال به عهده مشتری است و زمان تحویل می توانند مبلغ فاکتور به اضافه مبلغ کرایه را به حساب فروشگاه میعاد تایم به شماره کارت زیر به نام وحید عالیجاه واریز نمایند. 

5892-1011-6020-6179

شماره حساب: 1636301763303

شماره شبا: IR600150000001636301763303


نحوه ارسال کالا برای شهرستان

تمامی سفارشات ارسالی به شهرستان بعد از بازبینی کامل بسته بندی مجدد می شوند و نحوه بسته بندی برای کالاهای پر ریسک مانند ساعت دیواری که احتمال شکست کالا بالا است به این صورت است که ابتدا کالا توسط نایلون حبابدار ضربه گیر بسته بندی می شوند، سپس داخل بسته بندی اصلی قرار می گیرد در مرحله بعدی مجدد روی آن کارتن با ضخامت مناسب قرار می گیرد و در مرحله آخر روی کارتن دوم مجدد نایلون حبابدار قرار میگیرد. با توجه به نوع ارسال معمولاً بین دو تا پنج روز کاری سفارشات تحویل مشتریان خواهد شد.

هزینه ارسال کالا به شهرستان

هزینه تمامی کالاها با ابعاد کوچک و متوسط که از طریق پست پیشتاز ارسال می شوند به صورت رایگان است و کالاهای با ابعاد بزرگ که با هماهنگی قبلی از طریق باربری ارسال خواهند شد هزینه بسته بندی و تحویل به باربری به عهده فروشگاه میعاد تایم و هزینه ای که زمان تحویل در محل تخلیه بار گرفته می شود به عهده مشتری است.

ضمانت سلامت و ارسال کالا در صورتی که کالا شکسته و یا آسیب برسد به عهده چه کسی است؟

در موارد بسیار اندکی به دلیل رعایت نکردن شرکت های حمل و نقل مثل پست، تیپاکس یا باربری احتمال آسیب رسیدن به کالای ارسالی حتی با بسته بندی عالی وجود دارد در این مواقع مشتری بعد از تحویل کالا می تواند عکس یا فیلم از کالای آسیب دیده را به شماره واتس اپ درج شده در سایت ارسال نماید تا هماهنگی های لازم جهت رسیدگی به وضعیت کالا و در صورت نیاز تعویض و عودت کالا انجام پذیرد.

موارد مغایرت کالا

  • وجود مغایرت در صورتی که کالای شما اشتباه ارسال شده است که بسیار به ندرت و در صورت خطای انسانی ممکن است پیش بیاید، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، از طریق تلفن یا از طریق واتس اپ اطلاع داده شود.
  • بعضی کالاها توسط شرکت های تولیدی به گونه ای عکاسی می شوند که ممکن است نور محیط بر روی رنگ کالا تاثیرگذار باشد و این اجتناب ناپذیر است بنابراین جزء موارد مغایرت کالا به حساب نمی آید. در صورتی که به رنگ موجود در سایت اطمینان ندارید می توانید با هماهنگی با شماره های موجود در سایت عکس زنده از محصول را در صورت امکان دریافت نمایید.

ضمانت محصولات

نود درصد کالاهای موجود در فروشگاه میعاد تایم دارای ضمانت یک تا پنج ساله فنی فروشگاه و شرکت مربوطه هستند در صورتی که کالا دارای برگه ضمانت باشد برگه ضمانت قبل از ارسال مهر می شود و در صورتی که برگه ای نداشته باشد طبق فاکتور و از تاریخ خرید تحت ضمانت فروشگاه است. 

هزینه ایاب و ذهاب در زمان استفاده از ضمانت محصولات به عهده مشتری و استفاده از خدمات مثل تعویض قطعه، موتور و غیره رایگان انجام خواهد شد.