توجه: زمان ارسال برخی محصولاتی که به صورت دست ساز هستند یا به صورت سفارشی نزد تولید کننده می باشد بین بازه 7 تا 50 روز کاری متغیر است و در قسمت خدمات و توضیحات هر محصول قابل مشاهده است لذا قبل از انجام سفارش دقت لازم را مبذول فرمایید.

شرایط ارسال محصولات

آسودگی خاطر و جلب رضایت مشتریان از اولویت‌ها و اهداف اصلی فروشگاه میعاد تایم است، لطفاً قبل از ثبت نام در فروشگاه میعاد تایم به موارد زیر توجه کنید:

تمامی کالاهای موجود در فروشگاه میعاد تایم به صورت آکبند در انبارهای فروشگاه قبل از ارسال با وسواس کامل توسط همکاران ما بازبینی و به صورت کامل چک می شوند و در صورت هرگونه ایراد در همان لحظه تعویض خواهند شد تا محصول سفارش داده شده توسط مشتری در بهترین شرایط ممکن ارسال شوند.

نحوه ارسال کالا برای شهر تهران

تمامی سفارشات با سایز کوچک (تا ابعاد 30 سانت) از طریق تیپاکس با مهلت ارسال دو تا 4 روزه به صورت رایگان ارسال می شوند، سفارشات با سایز متوسط و بزرگ از طریق اسنپ یا تپسی با هزینه مشتری انجام می شود در صورت تمایل به ارسال فوری سفارشات حتما قبل از اقدام به سفارش تماس بگیرید.

نحوه ارسال کالا برای شهرستان

تمامی سفارشات ارسالی به شهرستان بعد از بازبینی کامل بسته بندی مجدد می شوند و نحوه بسته بندی برای کالاهای پر ریسک مانند ساعت دیواری که احتمال شکست کالا بالا است به این صورت است که ابتدا کالا توسط نایلون حبابدار ضربه گیر بسته بندی می شوند، سپس داخل بسته بندی اصلی قرار می گیرد در مرحله بعدی مجدد روی آن کارتن با ضخامت مناسب قرار می گیرد و در مرحله آخر روی کارتن دوم مجدد نایلون حبابدار قرار میگیرد. با توجه به نوع ارسال معمولاً بین دو تا پنج روز کاری ( شرایط آب و هوایی در زمان ارسال کالا تاثیرگذار است) تحویل مشتریان خواهد شد.

هزینه ارسال کالا به شهرستان

هزینه کالاهای با ابعاد کوچک و متوسط که از طریق تیپاکس ارسال می شوند به عهده  مشتری و در زمان تحویل کالا دریافت می شود.

و کالاهای با ابعاد بزرگ که با هماهنگی قبلی از طریق باربری ارسال خواهند شد هزینه بسته بندی به عهده فروشگاه میعاد تایم و هزینه باربری به عهده تحویل گیرنده است.

سوالات متداول

ضمانت سلامت و ارسال کالا در صورتی که کالا شکسته و یا آسیب برسد به عهده چه کسی است؟

در موارد بسیار اندکی به دلیل رعایت نکردن شرکت های حمل و نقل مثل پست، تیپاکس یا باربری احتمال آسیب رسیدن به کالای ارسالی حتی با بسته بندی عالی وجود دارد.

فروشگاه میعاد تایم با وجود بسته بندی عالی هیچگونه تضمینی برای ارسال کالاهای شکستنی برای ارسال به شهرستان ندارد و تمامی مسئولیت به عهده شرکت حمل و نقل است.

آیا بعد از خرید امکان تعویض مدل یا مرجوعی در صورت پسند نکردن محصول وجود دارد؟

مشتریان محترم قبل از اقدام به خرید و ارسال محصول این فرصت را دارند تا محصول مورد نظر را با دقت و در صورت نیاز با راهنمایی کارشناس فروش ما انتخاب نمایند و فروشگاه میعاد تایم بدون هیچ کوتاهی زمان کافی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا محصول را با اطمینان خاطر خرید نمایند بنابراین بعد از ارسال محصول هیچ مسئولیتی در مدل انتخابی متوجه فروشگاه میعاد تایم نیست.

موارد مغایرت کالا

  • وجود مغایرت در صورتی که کالای شما اشتباه ارسال شده است که بسیار به ندرت و در صورت خطای انسانی ممکن است پیش بیاید، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، از طریق تلفن یا از طریق واتس اپ اطلاع داده شود.
  • بعضی کالاها توسط شرکت های تولیدی به گونه ای عکاسی می شوند که ممکن است نور محیط بر روی رنگ کالا تاثیرگذار باشد و این اجتناب ناپذیر است بنابراین جزء موارد مغایرت کالا به حساب نمی آید. در صورتی که به رنگ موجود در سایت اطمینان ندارید می توانید با هماهنگی با شماره های موجود در سایت عکس زنده از محصول را در صورت امکان دریافت نمایید.

ضمانت محصولات

نود درصد کالاهای موجود در فروشگاه میعاد تایم دارای ضمانت یک تا پنج ساله فنی فروشگاه و شرکت مربوطه هستند در صورتی که کالا دارای برگه ضمانت باشد برگه ضمانت قبل از ارسال مهر می شود و در صورتی که برگه ای نداشته باشد طبق فاکتور و از تاریخ خرید تحت ضمانت فروشگاه است. 

هزینه ایاب و ذهاب در زمان استفاده از ضمانت محصولات به عهده مشتری و استفاده از خدمات مثل تعویض قطعه، موتور و غیره رایگان انجام خواهد شد.