تاریخچه ساعت ویولت

دنیا به وقت‌شناسی ژاپنی‌ها معروف است. کالاهای ژاپنی در سراسر جهان بسیار مورد توجه و کاملاً قابل اعتماد هستند. تمامی محصولات ساخت ژاپن دارای کالیبر بالایی هستند و البته قیمت کمتری نسبت به کالاهای مشابه ساخت اروپا دارند. بدون شک ساعت های ژاپنی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. به جرات می توان گفت که شهرت ژاپن مانند سوئیس می تواند پشتوانه محکمی برای خرید ساعت باشد زیرا برندهای ژاپنی مانند سیتیزن، سیکو و کاسیو سال هاست که در زمینه ساخت ساعت فعال هستند و بسیار خوب و شناخته شده هستند.

برند ویولت ژاپنی

اولین کشوری که ساعت های کوارتز یا باتری دار را تولید و به بازار عرضه کرد، ژاپن بود. بازار ساعت‌های لوکس و گران‌قیمت سوئیس به‌طور قابل‌توجهی تحت تأثیر این تغییر قابل توجه قرار گرفت، که همچنین باعث شد افراد بیشتری از ساعت‌های مچی مقرون‌به‌صرفه‌تر استفاده کنند. شاید این توضیح دهد که چرا شرکت ساعت سازی ویولت توانست به سرعت خود را در بازار تثبیت کند. شرکت ویولت تنها سی سال است که وجود دارد، اما در این مدت توانسته است کالاهای خود را به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر کند. کلمات "زیبا" و "ظرافت" اکنون اغلب با نام ویولت ترکیب شده و همراه هستند. ساعت های ویولت دارای نمای بیرونی دوست داشتنی و طراحی بسیار پیچیده و ظریفی هستند. تولیدات مردانه، زنانه، ورزشی، کرنوگراف و غیره در حال حاضر حوزه تمرکز ویولت است. 

ساخت ساعت‌های بادوام، مدرن و قیمت مناسب، رسالت برند Violet است و این را به عنوان اولویت اصلی خود برای آینده قرار داده است. شرکت ژاپنی Violet بدون شک ساعت های بیشتری را در آینده عرضه خواهد کرد، بنابراین به علاقه مندان اکسسوری ساعت توصیه می شود این نام و این برند را در نظر داشته باشند.

تاریخچه ساعت ویولت

ویولت (Violet) یک برند ساعت ژاپنی است، که توسط دو طراح ژاپنی با نام‌های کیومی (Kiomi) و اوتانابه (Otanabe) در سال 1991 تاسیس شده است.ویولت یک نام برند مشهور و پایدار در خاور میانه، جنوب شرقی آسیا و اروپا می باشد.
پس از شنیدن نام ویولت چیزی که در ذهن نقش می بندد، سبکی، زیبایی، ظرافت و دقت غیر قابل مقایسه است. خلاقیت و سازندگی این برند همیشه برای بسیاری از مردم الهام بخش بوده و باعث شده تا از نام ویولت تمجید کنند.
ویولت یک برند ساعت، با اعتبار است، به همراه یک سطح بسیار بالای ظرافت و برتری. کالکشن در برگیرنده ی طراحی فوق العاده به پشتوانه ی ساختی پیچیده می باشد. 


برند ساعت مچی ویولت (VIOLET) در ایران نامی آشنا به شمار می رود. این برند ژاپنی در کنار سابقه نه چندان طولانی همواره محصولات خود را برای قشر وسیعی در جامعه عرضه کرده است. تاسیس این کمپانی به سال 1991 باز میگردد و در حال حاضر نیز دامنه فعالیت خود را در ایران و کشورهای روسیه، اوکراین و تعدادی از کشورهای آسیای شرقی گسترش داده که این نشانگر فروش بالای محصولات این کمپانی میباشد. ساعت مچی ویولت (VIOLET) با تنوع بسیار زیاد محصول، خود را عرضه بازار ایران کرده است.